İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

günaydın arkadaşlarrrr
hoşgeldin meltemre biz profilo alış veriş merkezinde buluşucaz ama 18 mayısta gelemezsen bidahaki sefere gelirsin cnm

tşk ederim canım sen nasılsın
çok güzel allaha şükür canım ya senin evlilk nasl gdiyor :)

saol cnm bende iyiyim çok şükür evlilik iyi gidiyor biraz yoruluyorum hem ev hem iş ama evlilik herşeyden daha güzel bence

saol cnm bende iyiyim çok şükür evlilik iyi gidiyor biraz yoruluyorum hem ev hem iş ama evlilik herşeyden daha güzel bence

evet canım doğru diyosun... valla bu iş yorgunluğu insanı öldürüyo.. o yüzden diyorum madem ben zaten yoruluyorum bir an önce evlenelimde eve gidince yorgunluğumu alacak biri olsun yanımda :kedi: evimizde şu an kiracı var onun kontratı normalde 2011 ocakta doluyo ama işte kendisi söylemiş 2 ay sonra flan çıkıcam diye.. o bi çıksa zaten... elimizi kolumuzu bağlıyo.. o çıksa bizde ona göre düğün için gün falan alıcaz boshayallersmile

evet cnm valla ben de çok yoruluyorum erkende uyumamaya çalışıyorum ama bazen sızıyorum koltukta boshayallersmile anladım cnm inş. kiracı bir an önce çıkarda siz de işlerinizi halledersiniz zaten ev olduktan sonra gerisi geliyor biz kiradayız şu an inş. en kısa zamanda ev alırız
tatlım adım özlem bu arada

evet cnm valla ben de çok yoruluyorum erkende uyumamaya çalışıyorum ama bazen sızıyorum koltukta boshayallersmile anladım cnm inş. kiracı bir an önce çıkarda siz de işlerinizi halledersiniz zaten ev olduktan sonra gerisi geliyor biz kiradayız şu an inş. en kısa zamanda ev alırız
tatlım adım özlem bu arada

özlemcim tekrardan çok memnun oldum :) bnm ismim aslı ztn bliyosn :) valla şuan ikimizde uykusuz ikimizde hastayız halsiziz.. ikimizinde birbirimize söylediği şey.. "uyumak istiyorummm ama seninleee ve deliksizz..." kaydirigubbakcemile3

evt cnm ev çok önemli .. en azından kiraya vereceğin parayı köşeye koyup yatırım yapabiliyosun her ay..isteğimde o zaten inşallah bi evlenelimde.. şu kiracı bi çıksındaa :))

cnm herşey dilediğiniz gibi olur inş.
evet ay dediğinde çabuk geçiyor hemen kira zamanı geliyor

msjımı düzelttim ama
cnm herşey dilediğiniz gibi olur inş.
evet ay dediğinde çabuk geçiyor hemen kira zamanı geliyor

bana cok yakınnnnnnnnn,saat kaçta pekiii buluşulcak kızlar????öğlen gıbıse gelırım

X