İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

hadi cnm hayırlısı senin de nişana bişey kalmamış
bu arada herkese günaydınnn aslıcım nerelerdesin

cnm aslında hemşire değilim tıbbi sekreterimde profilde öyle bişey olmadığı için hemşireyi işaretledim ama hemşirelikte biliyorum burda yarı doktor oluyosun valla ailede herkes herşeyi bana soruyor guclubacismile
ayy bir an önce görüşsek artık merak ediyorum

cnm bnm cok guzel meslegın vr bende saglık kur. ısletmecılıgı okuyorm acıkogretım unı :)
ıns blusurz en ksa zmnda tatlm

bende işletme bitirdim açıköğretimden evet işimi çalıştığım yeri seviyorum ama bazen çok bunalıyorum bi de onkoloji bölümündeyim :sinifsinif:

Merhaba kızlar, nasılsınız?? Aslıcım çok güzel olmuşsun, nişanlığında çok güzel.. Allah tamamına erdirsin, mutluluklur... Bu arada buluşmayada 1 hafta kaldı kızlar , kaç kişiyiz?

Merhaba kızlar, nasılsınız?? Aslıcım çok güzel olmuşsun, nişanlığında çok güzel.. Allah tamamına erdirsin, mutluluklur... Bu arada buluşmayada 1 hafta kaldı kızlar , kaç kişiyiz?

TŞK EDERM TATLIMMM.... opuyorumnanaktan....
ya bu arada ismin beyhandı dimi doğru htırlıyorumdur inşallah
18 mayıs salı akşamı bluşuyoruz dmi kızlar..

bende işletme bitirdim açıköğretimden evet işimi çalıştığım yeri seviyorum ama bazen çok bunalıyorum bi de onkoloji bölümündeyim :sinifsinif:

bende 2 yıllık bitirdikten sonra açıktan işletme 4 yıllığa tamamlamaya çalışıyorum uzun bi süredir :eek: ama bitmicek :1no2:

günaydın adaşım hşgldn nbr :)

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın? nişanıma 1 hafta 3 gün kaldı. bazen çok heycan basıyo. sen atlattın bakalım kazasız belasız. bende inşallah atlatırım.

evet öyle aslıcım
pırlanta hoşgeldin

hoşbulduk prensesi. ben Aslı.

TŞK EDERM TATLIMMM.... opuyorumnanaktan....
ya bu arada ismin beyhandı dimi doğru htırlıyorumdur inşallah
18 mayıs salı akşamı bluşuyoruz dmi kızlar..

Canım ya bende buluşmaya gelmek istiyorum ama büyük ihtimal gelemicem.
18 Mayıs günü Şehir dışındaki 4 dayım çoluk çocuk ve Dedemle Ciciannem gelicekler o gün. Bizim ev curcuna olucak. Kuzenlerim otobüsle gelicekler onları otogara almaya filan gidicez Kardeşimle. Benim gelmem imkansız gibi görünüyor.

Canım ya bende buluşmaya gelmek istiyorum ama büyük ihtimal gelemicem.
18 Mayıs günü Şehir dışındaki 4 dayım çoluk çocuk ve Dedemle Ciciannem gelicekler o gün. Bizim ev curcuna olucak. Kuzenlerim otobüsle gelicekler onları otogara almaya filan gidicez Kardeşimle. Benim gelmem imkansız gibi görünüyor.

hmm anladım canım sana kolaylıklar dılerım sımdıden .. mısafır agırlamak zor ıs valla... bzde senn musaıt oldugn baska zamanda bıda toplanır telafı ederız cnm saglk olsun

bende 2 yıllık bitirdikten sonra açıktan işletme 4 yıllığa tamamlamaya çalışıyorum uzun bi süredir :eek: ama bitmicek :1no2:

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın? nişanıma 1 hafta 3 gün kaldı. bazen çok heycan basıyo. sen atlattın bakalım kazasız belasız. bende inşallah atlatırım.

hoşbulduk prensesi. ben Aslı.

canım bnm bısey olmaz sıkma canını ama bende cok heyecan yapmıstım walla :) ama o kadar guzeldıkı hersey keske gerı donebılsem

evet kızlar ben de bi daha düğün günümü yaşamak istiyorummmm
en güzel günleriniz iyi değerlendirin senin de nişana bişey kalmamış hadi hayırlısı cnm
evet bidaha toplanırız senin için

Mrb kızlar ,

Kk da çok güzel dostluklar kazandım , kazandık.
Bu dostlukları baki kılmak adına bir buluşma düzenleyelim diyorum ne dersiniz?

MEKAN : Tophane
TARİH / SAAT : 16.04.2010 Cuma - 19:00

Gelecek kk bayanları :1hug:

Aslihasan (bendeniz naniknanik)
Speedy_Gonzales
Pirlanta_a

yokmu arttıran çok azız hadeee kaydirigubbakcemile

ama çok kötüsünüz 18mayıs bizim yıldönümü ben böceğimle olucam :umursamaz:
hemde sipaydi geliyomuş öff
bi de niye o kadar geç yahu alsanaalsanasmile

X