İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

evet beyhancım ya walla hftasonun son gunu olması super cok mtluyum aksamda askım gelıo yanıma oh oh :KK70:

Bir günaydında benden, yarın iş çıkışı profiloya geliyoruz dimi kızlar... kaç kişi buluşuyoruz acaba??

günaydın kızlar nasılsınız...

Hiç keyfim yok nedense :sinifsinif: sanırım pazartesi sendromundan kaynaklanıyor umarım yarın akşam için enerjim olur ve gelebilirim ... Çok yorgunum.. evlenene kadarda bu tempo devam edecek sanırım.. hatta evlendikten sonrada akannehir

evet cnm valla ben geliyorum
aslıhasan
eternet3
talkeffect
gelenler bu kadar sanırım??

Son düzenleme:
aslıcım o tempo evlendikten sonra çoğalıyor yoruluyorsun ama daha tatlı oluyor zemuszemus
yarın gelmemezlik yapma amaaa kaydirigubbakcemile

Evet pazartesileri işe adapte olmak zor oluyor gerçekten... Hayat yorucu işte hep koşuşturmaca ama evlilik çok güzel Aslıcım... 5 kişi olmuşuz yarın için ne güzel , prensesin dediği gibi yarın gelmemezlik yapma canım sende gel..

inşallah beyhancım nasip dıyeyımm :-) acıklamamı ozelden yaptım özleme.. dur snada yazacağm

Anlıyorum seni Aslıcım, sen bilirsin yinede , görüşüp tanışmayı isterdim ama kısmet değilmiş...neyse bir dahaki sefere sen bol bol dinlen, biliyorum bu işler insanı çok yoruyo benimde nişanım geçen sene olmuştu ordan biliyorum...kendine iyi bak canım..

Anlıyorum seni Aslıcım, sen bilirsin yinede , görüşüp tanışmayı isterdim ama kısmet değilmiş...neyse bir dahaki sefere sen bol bol dinlen, biliyorum bu işler insanı çok yoruyo benimde nişanım geçen sene olmuştu ordan biliyorum...kendine iyi bak canım..

çok sağol canım benim bi tek yarın akşam değil ya günler elbette buluşacağız mutlaka .. bende çok istiyorum tanışmayı.benı anladgn ıcn tsk edrm tatlm

slm ben geç girebildim buluşuyormuyuz iş çıkışı profilo ama nasıl tanıyacağız ya ben özelden tel numaramı yazayım yrn msj atın erken saatte bende işimi ona göre ayarlıyım olurmu. yarın giremeyeceğim ona göre tel açın lütfen

günaydın arkadaşlar gelen var mıııı
yoksa iptal mi edelim buluşmayı ne diyorsunuz bilmiyorumkismile

Günaydın kızlar.. Ben müsaitim gelebilirim arkadaşlar, sizler ne durumdasınız..? eternet' e de tlf ile ulaşacağız..

ben de müsaitim cnm evet banada msj atmış eternet bu durumda 3 kişi oluyoruz
aslihasan gelemeyeck

X