İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

hoşgeldin demir yakın zamanlarda olmasada 2 hafta sonra falan bir buluşma ayarlayabiliriz dimi kızlar??

Merhaba Kızlar...

Tabii ki olabilir 2 hafta sonra bir buluşma yaparız.. Tatile giden arkadaşlar bir gidip gelsin ayarlarız.. Herkese güzel bir gün diliyorum.

slm beyhancım nasılsın?
evet biz bir gidip gelelimde ama havaya baksanıza yaaa ohaoldumsmile

ıyiyim saol Özlemcim.. Sen nasılsın, evet havalar iyi gitmiyo, inşallah hafta sonuna açar...Bu arada topiğe kimse gelmiyor artık, yeni katılımcıda yok pek..

evet tatlım pek gelen yok artık ben iyi sayılırım cnm sadece tatile gider ayak hastanede de canım sıkıldı biraz kafam dalgın gidicem böle giderse fisfisfis neyse havalar düzeldi haftaya dahda sıcak olacakmış şöle gitsem bi güzel kafamı dağıtsammmmmmmm :hulya:
sen ansılsın beyhancım?

Diğer arkadaşlar tatile gitti 10 güne kadar gelirler o zaman buluşuruz..Sen nerde oturuyorsunuz kaçak kız ??

slm kimse yokmu :) kimler tatilde bakalım beyhancım sana baktım burda yoksun akşam buluşuyoruz tatlım görüşürüz

aşkımı çok özledim 3 hafta oldu görmedim
bi tek cuma günü uğurladım onu arkadaşının memleketine gittiler
oda 1saat ya
mafoldumben mafoldumben
o yüzden çok durgunum mutsuzum..
herşey üstüste geliyo
iş yeri beni boğuyo
bide kiracı açık açık demiş çıkmıcam kontrat dolana kadar diye
ocak'a kadar boşaltmıcak evi
benm kardeşm ocak'ta askeeeerrr mafoldumben
ve ailemde bende kesinlikle o gitmeden olsun istiyoruz

biraz özleyin birbirinizi işte ne zaman gelcek peki ?
artık kiracıya yapcak bişey yok kuzum yani ama siz düğününüzü yapın kardeşin gitmeden zaten kiracıda ocakta çıkcakmış düğününüzü yapın fazla beklemezsiniz

pazar günü gelcek oda oranın tek bi otobüs firması var onun ne zamansa saati.bide 12 saat sürüyo yozgattan gelcek belki bu haftada göremem etti sana 1 ay oooff... daha ne kadar özliycem ruh dengem bozuluyo benim onsuuuzzzzzz.......
ocakta çıkıcak çıkmasınada ya geç çıkarsa hadi zamanında çıktı diyelim ya kardeşim erken giderse adam çıkar çıkmaz hangi ara eve tadilat yaptırıcazda eve yerleşicezde gün alıcazda oooff..
işte ben bu sorunlarımla artık kafa şişirmekk istemediğim için yazmadım topiğe

X