İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

canım söz veremem zor biraz nerede oturduklarınıda bilmiyoruz hem elbette gelmek geçer gönlümden ama bişey diyemem yani
nerde yaşadıklarını öğrendinmi sen

offf yaaa internete bişey oldu dosya eklenmıyo kopyala yapıştır yapılmıyo bişey indirilip yüklenemiyo maile resim yüklenmiyo mailden bişey indirilmiyo kopyalanmıyo nasıl düzelcek bu ya

cnm okmeydanına yakınlar ben hastaneden arkadaşlarada sölicem giderim büyük ihtimal

tamam canım o zamn anca haftaıcı bı aksam 6 gıbı ben okmeydanında olurum anca ole olur tatlım 1saat vaktım olabılır yanı ama gelırım

Merhaba kızlar nasılsınız??? Ne güzel tatile çıkıyorsunuz, oohhhh çok sevindim sizin adınıza... Yiğit bebeğe giderken bana da haber verir misiniz kızlar, bende müsait olursam birlikte gideriz.. Eternet napıyosun güzelim , hiç gözükmüyosun?? Hepinizi öpüyorum..

slm beyhancım evet inş. tatile çıkıyoruz sen bi yerlere gitmiyormusun yazın?
cnm p.tesi iş çıkışı gştmeyi düşünüyorum ben

özlemcim sana daha yakın ama bana biraz mesafesi var
bide bu haftaiçi evi ben idare etcem
kardeşim işten gelcek
yemek falan hazırlamam lazım
malum babamlarda yok
ben duruma göre gelmeye çalışcam canım ok

beyhan nasılsın canım

Aslıcım iyiyim canım tşkler, ne olsun işte ... Özlem canım iş çıkışı sanırım sen erken çıkıyorsun ben ancak akşam 18:30 da çıkabiliyorum.. Neyse görüşürüz gine erken çıkabilirsen gelirim bende seninle..

tamam tatlım evet 4.30 da çıkıorum ben haberleşiriz yinede
hadi herkese iyi hafta sonları opuyorumnanaktan

Herkese merhaba arkadaşlar...
Bugün çok yoğun geçiyor doğrusu...Özlemcim sanırım ben gelemeyeceğim bugün.
Umarım sizin günü güzel geçiyordur, tatile gideceklerin son haftası kaydirigubbakcemile2

slm tatlım evet biz de çok yoğunuz yaa ben bikaç arkadaşa daha söledim hastaneden herkesin müsait olduğu bir günde hep birlikte gideceğiz ama bugün gidemiyoruz tatilden sonrada gidebiliriz burdan haber veririm

slm cnm buralardayım naber

ben streslıyım bıraz ya bu aralar bu ev mevzusuna falan kafayı cok taktım ya epey stres yaptım hala regl olamadım :S

iyiyim tatlım nolsun boyna yazlıkları yıkayıp ütülüyorum kaydirigubbakcemile3 yoruldum valla
bu kadar stres yapmaaaa cnm :eek:lmaz:
son durum nedir bir gelişme yok muuu ??

kolay gelsın tatlım
hayır hıc bır gelısme yok
kontratın dolmasını bekleyecegız
yanı bende kıs gelını olucam
kardesım 2. tertıp olursa mayısta gıderse o zaman mart nısanda bıle yapılabılır dugun
bılmıyorum artık kafam cok yoruldu dusunmek ve kendımı daha cok strese sokmak ıstemıyorum

bencede tatlım kendini bu kdr strese sokma herşeyde bir hayır vardır öyle düşün kardeşinde 2.tertip gidebilirse düğününde burda olur işte ne güzel kış gelini olmak kötü bişey değil inan bana hatta güzellikleri bile var kaydirigubbakcemile3 mesela kışın daha bir sarmaş dolaş yatıyorsun üşümemek için :hulya:

X