İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

profiloda buluştuk cnm yemek yedik sonra dolandık giyim mağazalarını sonra bida oturduk çay içmek için oturmuş ya bi cafeye orda oturduk sonracığıma ayrıldık 7 gibi falan :) işte öylee....
sen naptın bakem saçlarını ?

günaydın kızlar... napıosunuzzz
dün özlemciğimle buluştuk :)) çok güzeldii
canım bnm seni seviyorumm :))
nerelerdesin kızz

günaydınnn tatlımmm dün kendi yerimde değildim plastik cerrahi de çalıştım giremedim nete ben de seviyorum kız seni opuyorumnanaktana.s.

günaydın canımcım naber
aa hayırdır nıe bolum degıstın dun kız

öyle arada eleman alıyorlar başka yerde açık olunca bizim buralardan tampon yapıyorlar tatlım

hmm anladm cnm dün nasldı yorucumuydu pekı plastk cerrahı

oraya buraya gitmekten yoruldum işten çok plastik cerrahiden öncede ortapediye gittim kaydirigubbakcemile3
neyse aman yerimdeyim şimdi ohhhh

napm aynı tas aynı hamam be cnm bugn yengem amelıyat oluo bel fıtıgı var belıne platın takılcak
o ordayken ben burda calısmak ne bılım
canım skılıo

Günaydın kızlar, bende işe başladım artık...Dinlenmek güzeldi gerçekten. Ne iyi yapmışsınız buluşmakla, Aslıcım yengene geçmiş olsun , inşallah bir an önce iyileşir. Güzel bir gün diliyorum herkese...

hoşgeldin tatlım
iyisin dimi ? toparladın inş
dinlenmek epey iyi gelmiştir canım
hemen işe başlamadın allahtan böyle izin fırsatın oldu
sağol canım bnm inş

hoşgeldin beyhancım toparlandın mı iyisin dimi?
geçmiş olsun aslıcım iyi olur inş. yengen
bende temmuzun başında izne çıkcam Allah ın izniyle bunaldım valla

Gayet iyiyim arkadaşlar, çok teşekkürler. Dinlenmek iyi geldi gerçekten..Kocacımda izin alabilseydi beraber gidecektik bir yerlere ama olmadı inşallah temmuz yada ağustosta gideriz bizde tatile bakalım...Haftasonuda evlilikte birinci yılımız doluyor bizimde , bakalım neler yapıcaz..

inş. güzel bi tatil yaparsınız enişteyle tatlım :1hug:
ooyy ne güzel yaaaa :asigim: nice senelereee :teytey:

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun şimdiden beyhancım..öbür hafta içi bir gün banka çıkışında bana-gelsene benim ev le senin işyerin yanyana :) bir çayımı içersin bak ben aradım mutlaka sende ara ve görüşelim bekliyorum canımkaydirigubbakcemile

aslıcım geçmiş olsun yengene özlemcim tatile nereye temmuzun başı demişin? bende bugün izinliydim silivride denize girdim bayağı yandımsempatiksalakcinni haftasonuda kardeşimle havuza gideceğiz aquadolphine.öptüm

beyhancım şimdiden yıl dönümünüzü kutluyorum ilk olması daha bir güzel inş. nice senelere bakalım neler yapcaksınız sonra anlatırsın artık
sinemcim valla iznim tam kesin olamıyor hep bir aksilik çıkabilir yani bir plan yapamadık ama düşüncelerimiz arasında bodrum ya da marmaris var hiç bir şey yapamazsakta akçayda yazlık var bakalım artık aquadolphine harika bir yer cnm sana şimdiden iyi eğlenceler

canım gunaydın ıyı sayılırım senden naber
cok uykusuzum valla suan dun 1 saat ızın aldım ısyerınden
5bucukta ckıom ya,4bucukta cıkmıstım.
Yengemde 4u 20 gece amelıyata gırmıs
bende gıttıgımde 5ı ceyrek flan gecıodu heralde
normalde en fzla 1buck saat suruomus amelıyat
ama bızmkı 2bucuk saate yakn surdu (
hıc amelıyathanenın kapısınıda acmayınca mrk ettk bzde ne oluo flan
amcam panıklendı uzuldu flan
nyse baktık yengem cıkıooo :))
ne buyuk bır asktırr cıkar cıkmaz yarı baygın ısmaıll dıye sayıkladı
kocasının adını amcamı yani :))
neyse yukarı cıkardık
yatagına yatırana kdar cok canı yandı cok bagırdı amcam dayanamadı nıe bagırttırıolar ya falan dedı tansıyonu dustu odada duramadı bı an
uzuldu ee karısı soncta kolay degl
saat 7 ydı odasına cıktgnda
ustunde hc bsey yoktu pike vardı sadece
cıplak olması gerekıoms
malum beline platin takldı
açıldı kesıldı yara var (
sonra aksam 9 gıbı hemsıre geldı ustunu degstırdı bıde hep sırtustu yatırılıodu yan yatırdılar
ztn yengemn canı o kdr cok acıodukı en ufak bı harekette
ben yıne canı yanarda bagrır dıye cıktım odadan
(
aksam 1obucugu gecıyodu hastaneden cıktıgımızda
annem ben amcam bıde yengemın ablası vardk
aksam 7 gıbı en kucuk amcamda geldı
ısyerı hastaneye yakn cnku
onla epey oturdk muhabbet ettk kafeteryasında hastanenın
sonra nyse aksam 9buck gıbı babam babaannem halam dger yengem amcam ve amelıyat olan yengemn kucuk oglu geldı
1 saat dha durdk onlr gelnce
cıktk 10buckta
ama smdı cok dha ıı yengem
doktora kalsa bu aksaam cıkarıcakms :))))
bız bıraz dha kalmasını ıstıyoruz bakalm
belinden cıkanları gormek ıstıodu yengem
doktorda bı kaba koymus
bızde gordk
ayy o kdr kötüki kuzum
allah kımseyı bıcak altına yatırmasn
kadın aglayarak yemek yapıodu valla bel ağrısı yuzunden
bel fıtığı kötü ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…