İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

evet tatlım en azından boyunu kısaltabilirlerdi yani.... arkadaşına bir sor bakalım hangi şubeymiş olmadı mecidiyeköy pazarının kurulduğu bi sokak varya onun üst tarafında confident var alışveriş merkezi çeyizlik bişiler falan satılıyo onun karşısındaki pasajda bi gümüşcü var o kısaltır canım 2-3 tl ye :)

hmmm anladım cnm dediğin yeri karadeniz gümüşcüsü mü ne hatta adı alyanslarımızı büyütmeye gitmiştik yani sinanınkini evlendikten sonra kilo aldığı için

cnm fazla resim çekilemedik zaten :hulya:
ben işyerinden atamıorum resim fln sinemde vardı 1-2 tane resim

Merhaba kızlar...
Sonunda buluşabildik, çokta iyi oldu bende hepinizi çok sevdim... Daha nice buluşmalara dahada kalabalık olabilmek ümidiyle :)) Ben evdeyim dinleniyorum sizlere kolay gelsin..

mrblar kimsecikler yok sanırım :sm_confused: dün çok güzel geçti kendi adıma sizleri tanıdığıma çok sevindim kızlar yine görüşelim bu topikte hiç susmasın olurmuopuyorumnanaktan

hoşgeldin sinemm... opuyorumnanaktan daha nice buluşmalar gerçekleştirirz inşallah :)

günaydın kızlarrr sinemcim hafta sonları giremiorum ben anca işyerinden giriorum işte
evet bencede buluşmalarımızın devamı gelsin kızlarr kaydirigubbakcemile

Burdayım canımnasılsınçok karnım ağrıyo bu sabh regl oldum duramıyom sancıdan mafoldumben

ayy cnm kıyamam ben sana
bnmde evlenmeden önce çok zor geçiyordu o dönemim şimdi rahatım

Sağol canım (
uff benım geçeceğini sanmıormm (((((

ben doğum kontrol hapı kullanıorum cnm o yüzden artık adetlerim düzene girdi normalde hem düzensiz hem de çok ağrılıydı şimdi rahatım hap sayesinde

anladım tatlım
aman ıyı olsun
benım duzenlıdır adetlerım ama cok agrım oluyo her seferde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…