İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

Günaydın kızlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
oyyy kuzum yaa kıyamam ben sana mafoldumben üzüldüm şimdi başka bi iş bak sen inş. daha iyi bir iş bulursun istersen gel bizim buraya cv bırak ben sölerim bi gerçi bizim maaşlar çok düşük özle hastaneler daha çok veriyor sağlık sektöründe çalışmak istiosan özel hastanelere de bak onlar daha yüksek maaş veriyorlar

.................

Son düzenleyen: Moderatör:
zor bir durum cnm yaa ama sizi mağdur bırakmamaları lazım bir şekilde halletmeleri gerekir
iyi bir yer bulursan izin de veririler belli mi olur

şans olucak işte insanda.. belki bi iş bulsam adam 1 haftada olsa izin verir bana düğün için ama işte öyle bi iş bulcam bide öyle anlayışlı patron bulcam oo :KK43:( normalde sadece 3 gün evlilik izni :S

şu misafir okuyuculardanda bıktım... ya gir msj yaz yada konuyu okuyup durma neyi okuyosunuz anlamıyorumkii..! :kızgın:

evet cnm tanıdık bi yer falan olması lazım işte aman yaaa evet 3 gün evlilik izni normalde bnde 1 hafta kullanmıştım boşver kuzum ben sana rapor ayarlarım guclubacismile 1 hafta olur yine

şu misafir okuyuculardanda bıktım... ya gir msj yaz yada konuyu okuyup durma neyi okuyosunuz anlamıyorumkii..! :kızgın:

neden sıkılıp kızdığınızı anlamadım..illa her girip okuyan yorum yazmak zorundamı mesela muhabbetiniz hoşuyma gitti bende katılmak isterim die düşündüm ama bana uzaksınız:KK43: oyüzden yorum yapmak muhabbetinizin arasına girmemek çin yorum yazmamıştım ama şimdi misafir okuyucu olarak yazma mecburiyetinde hisseettimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sözüm sana değildi sevdicicegim
illa bize yakın olmak zorunda değilsin , muhabbetimize sende katılabilirsin

sözüm sana değildi sevdicicegim
illa bize yakın olmak zorunda değilsin , muhabbetimize sende katılabilirsin

ben okurken buluşma için ayarlama yapıyosunuz sadece onlarla muhabbet ediyosunuz sandımdaa:kedi::kedi:
benide dahil ederseniz neden olmasın canımzemuszemus

evet bi buluşma ayarladığımız doğru :) ama illa buluşma ayarlıyoruz diye sen buluşmaya katılamıyosan topiğe yazma diye bi kuralda koymadık yani canım :)))
hoşgeldin aramızaa

hoşgeldin sevdiçiçeğim evet sen de katılabilrsin hatta buluşmayada gelebilirsin

öle bi kural olmadığını biliyorum tabikiiiii ama sonuçta buluşmak için açılmış bi forum amaaaaan ne bilim işteeee öle düşündüm boşverr kaydirigubbakcemile3
hoşbuldum aranızaaa buluşmaya gelemeyebilirim uzağım sizden anadolu tarafındayım ben ama muhabbetinize ortak olabilirim:eek:

olsun canım uzaktada olsan gelemesende muhabbetınde yeter bıze :)
anlatsana kendını ısmın nedır evlısın galıba hatta annesın :)

evet cnm aslıya katılıyorum ben de
ben artık anneyim yazdığına göre bebğin küçük daha ?

X