İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

Evet ben akşam 7 de geldim kimse yoktu.. eternetle konuştum işi varmış, prenses seninlede haberleşemedik acayıp trafik vardı işten 6 çıkmıştım tam 1 saatte geldim, neyse kısmet değilmiş başka zaman artık..

MRB KIZLAR

Buluşmanızın gerçekleşememesine üzüldüm neyse artık bir dahaki sefere daha düzgün bir plan yaparız hep beraber buluşuruz ... :1hug:

evet beyhancım telefon numaralrımızıda almamıştık haberleşemedik neyse artık evet aslıcım sen uygun olduğun bi zaman ayarlarız artık nasıl oldun bu arada iyileştin mi bakalım

Bugünde sesim kısıldı epey... balgam falan var boğazımda ondan oldu heralde canım
Dünde nişanlımın dedesini ziyarete falan gittik hastaneye
Havalarda düzeleceğine bozuluyo
ıyileşemedim bi türlü :sinifsinif:

slm nasılsınız kızlar dün kısmet değilmiş demekki olmadı .öbür hafta içine yapsak buluşmayı nasıl olur

evet ya bu havalar yüzündende çok hasta var yaz gelsin artıkkk :hulya:

günaydın kızlar beyhancım sanırım bu ara kimse uğramıyor buralara bi buluşma ayarlayamadık bilmiyorumkismile

iyiyim tatlım senden nbr?
bu haftaya çok yoğun ve yorgun başladım ama bnm için güzel bir hafta çünkü 3gün sonra doğum günüm zemuszemus

canım benım dogm gunun ktlu olsun smdıden
bakalım enıste napıcak :)

saol tatlım bnm saolasın
valla c.tesi dışarda sevdiklerimizle bir kutlama yapıcaz ama ayrı olarak enişte naparrr bilmiorum zemuszemus

yapar mutlaka bıseyler cnm vardır bı planı :jeyyar:

genelde olur cnm bnmki süprizlerin adamıdır bigün buluşursak anlatırım uzun uzun kaydirigubbakcemile5
sen napısoun dede nasıl oldu*

allah ağzınızın tadını bozmasın canımmmm... :))
dedemiz çok şükür çok iyi canım taburcu oldu işte cuma günü şimdi nişanlımın halasında kalıyo iyi yani işte biraz tuvalet problemi var oda ztn ameliyat sonrası normaldir..

amin cnm bnm
aman çok şükür tuvalet sorunu normal cnm bnm eşimde kıl dönmesinden ameliyat olmuştu daha basit bir amliyat ama ameliyat sonrası sıkıntılar çok oluyor işte :çok üzgünüm:

amin cnm bnm
aman çok şükür tuvalet sorunu normal cnm bnm eşimde kıl dönmesinden ameliyat olmuştu daha basit bir amliyat ama ameliyat sonrası sıkıntılar çok oluyor işte :çok üzgünüm:

Evet canım ister istemez oluyo bazı sorunlar ...
Senin ev tam olarak nerdeydi canım? İşyerin nerde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…