İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

cnm kimseden ses çıkmıyor ben 4.30da çıkıyorum 5gibi profiloda buluşuruz geç çıkan sonra katılır demiştik ama acaba eternet kaçta çıkıyor

Merhaba prensesi canım ben gelemiyorum akşama bana çok uzak çünkü..
Başka zaman daha yakın yerlerde buluşursak gelmek isterim elbette..
Bide ilk başta katılanlarda ismim yazıyor silermisiniz

kızlar inanın ayakta duracak halim yok o kadar kötüyüm ki...
özlemcim nişanlımın dedesi ameliyattan çıkmış iyiymiş
valla yarın hasta halimle ziyarete gidicem onu
ayıp olmasın şimdi izinliydi gelmedi denmesin
akşamda iş çıkışı hemen gidip dinlenmeyi düşünüyorum
elim ayağım tutmuyo kızlar çok halsizim lütfen kusurumabakmayın
nişan sonrası işte üşütünce böyle oldum yaaa
bugün olmayacak belki ama mutlaka görüşelim daha sonra

tatlım sen kendine iyi bak ilaç alsaydın soğuk algınlığı için tekrar geçmiş olsun daha iyi olcak inş.
sen de iyi olacaksın biz başka zaman yine görüşürüz

canımm çok sağoll ...:1hug:
ilaç almadım ya eve gidince tylol hot içicem sıcak suda toz karışımı varya
o iyi geliyo

uykuda yapar o yatar uyursun iyice dinlen bişeyin kalmaz cnm bnm opuyorumnanaktan

sende saol cnm bm
yok tatlım malesef öyle şeyler kullanmıyorum :umursamaz:
daha doğrusu eve bilgisayar aldırmadım bnmki tam bir elektroni manyağı beni ihmal falan eder diye istemiyorum sanada tavsiyem valla bazı kız arkadaşlarım evdeki bilgisayar bizim kumamız diyorlar :jeyyar: o yüzden ben de sadece iş yerinden bu forma giriyorum bizim hastanede internet kısıtlı cnm face falan açılmıyor

iyi yapmışsın tatlım kaydirigubbakcemile3 bende istemiyorum valla eve bilgisayar almak... ama beyfendi evdeki blgisayarını getirirse ne oluruz bilmem kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile

valla eşiminde evinde vardı masa üstü laptop alırız falan dedim onuda almadık annesinde kaldı zemuszemus

valla eşiminde evinde vardı masa üstü laptop alırız falan dedim onuda almadık annesinde kaldı zemuszemus

çok iyi olmuş canım ya zaten oda bilgisayarı getirse bile bi süre internet bağlatamayacağımız için giremez nete falan.. bide ev telefonu bağlatmayız biz zaten 2mizde bütün gün çalışacağımız için.ev telefonu olmayıncada adsl bağlatmak için epey uğraşır beyfendi..ee komşuyla falan ortak kullanmak içinde biraz zaman geçmesi lazım..neyse evlendikten sonra bi dönem bilgisayar olmaz heralde kaydirigubbakcemile3

Aslıcım sana çok geçmiş olsun , bol bol dinlen , kendine iyi bak... Prenses ben akşam gelince sizi ararım... Bilgisayar konusunda haklısınız, eşim bilişim sektöründe olunca bizde mecburen var, bazen iyi oluyo ama eşleri ihmal etmemek lazım biz buna özen gösteriyoruz ... Görüşürüz kızlar

tşk ederim beyhancım sağolasın canım opuyorumnanaktan

evet teknoloji eşlerimizle aramızı bozmasın :))

sizlere iyi buluşmalar diliyorum canlar ... resim felan çekinin ya :)

hepinizi öpüyorum kızlar iyi tatiller herkese evet resim iyi olurdu ama yanımda yok bnm neyse artık aslıcım bidahaki sefer hepberaber buluştuğumuzda çekiliriz iyi dinlen tamam cnm

günaydın kızlarrr
malesef buluşma düzenlenemedi ben profiloya gittim 6 da eternetle buluşacaktık ama son dk işi çıkmış beyhanda 7 de gelecekti bende bekleyemedim zaten 1 saat oyalanmıştım aslıcım artık sneinle bir buluşma daha düzenleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…