İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

cnm evim gülbağda profilodan aşağıda biraz gelmek istersen buyur beklerim kaydirigubbakcemile5
iş yerim ssk okmeydanı hastane cnm onkoloji bölümü malesef

Merhaba kızlar nasılsınız??? Evet Özlemcim bi buluşma ayarlayamadık ... Doğum günün şimdiden kutlu olsun canım, nice mutlu yıllar... Aslıcım senin dedeye de çok geçmiş olsun, umarım bir an önce sağlığına kavuşur...

Merhaba kızlar nasılsınız??? Evet Özlemcim bi buluşma ayarlayamadık ... Doğum günün şimdiden kutlu olsun canım, nice mutlu yıllar... Aslıcım senin dedeye de çok geçmiş olsun, umarım bir an önce sağlığına kavuşur...

tşk ederiz bitanem sen nasılsın... opuyorumnanaktancanım benim çok sağol allah razı olsun

cnm evim gülbağda profilodan aşağıda biraz gelmek istersen buyur beklerim kaydirigubbakcemile5

bende kağıthanede oturuyo sanıyorum seni canım ya ben beyhancığımla karıştırmış o kağıthane tarafındaydı dimi pardon ya kaydirigubbakcemile3 canım neden maalesef iyi değilmi :uhm: bende sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum açıköğretimden canım 2 yıllık bu ilk senem.. sence iş bulabilirmiyim özel yada devlet hastanelerinde sen az çok bilirsin

beyhancım h.g teşekkür ederim opuyorumnanaktan
aslıcım onkoloji dedim malesef dedim çünkü ben hastanenin en kötü bölümündeyim kanser hastalarına bakıyoruz sağlık sektörü hakkında buluştuğumuzda daha detaylı konuşuruz eğer kpss ye girip sağlık memuru olursan iyi ama özel bir firmayla çalışınca farklı oluyor
neslihancım buluşursak sen de gel

beyhancım h.g teşekkür ederim opuyorumnanaktan
aslıcım onkoloji dedim malesef dedim çünkü ben hastanenin en kötü bölümündeyim kanser hastalarına bakıyoruz sağlık sektörü hakkında buluştuğumuzda daha detaylı konuşuruz eğer kpss ye girip sağlık memuru olursan iyi ama özel bir firmayla çalışınca farklı oluyor
neslihancım buluşursak sen de gel

anladım canım allah kolaylık versin... kpss hiç istemiyorum ben yaaa :sinifsinif:

evet kızlar ne zaman buluşuyoruz bu sefer herkesin müsait olduğu birgün olsun lütfen herkes gelsin :hulya:
evet aslıcım ama kpss ye girip memur olanlar bizde her konuda önde hem rahatlar hem de 2 kat maaş alıyorlar ben özel firmaya bağlıyım

ya orasıda öyle ama kpss ye giren o kadar insan var ki .. iyi puan almak , bi yere atanmak çok zor yaa...
ben aöf sınavlarıma bile çalışamazken kpss ye hazırlanamamki..
bende bölümümü bitirince anca özel düşünebilirim heralde..
bende buluşmak istiyorum ama söz veremiyorum işte şu gün olur diye çünkü o gün kesin bişey çıkıyo gelemiyorum sonra üzülüyorum söz veripte tutamamış olunca.. en güzeli bizim aniden karar verip buluşmamız mesela zaten buluşursak haftaiçi akşam buluşcağımız için o gün içerisinde buluşmaya karar vermek daha mantıklı :)

merhaba prensesi
okmeydanı hastanesinde çalıştığını başka bir bölümde yazmışsın sana oraya yazdım ama sanırım görmedin özelden mesaj atamıyorum yeterli mesajım yok bazı sorularım var yardımcı olabilirmisin canım?

aslıcım ben de 4 sene işletme okudum bitirdim açıköğretimden biliorym o stersleri Allah kolaylık versin dediğin gibi kpss de zor ama torpil varsa herşey kolay işte
buluşma konusuna gelince dediğin gibi bana uyar herkese uyarsa o ün buluşuruz
pelin batucum başka bölümde uzun süre kimse bişey sormayınca bakmadım hemen bakayım her türlü soruna yardımcı olmaya çalışırım

sultan selam canım hoşgeldin hangi semttesin
ben şişlideyim kızlar bu arada cevahir avm nin hemen arkasındayım varmı burlarda oturan

hoşgeldin sultan istanbulun neresindensin?
neslihan bende profiloya yakın oturyorum cnm

X