İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

tamm kuşum ben 12,15 te orda olurum hatta sen iste nöbetçi olarak gelirm ben saat 6.00 da geliyim iste yaparım

Yok şekerim yaa ne gerek var bende 10 15 dk önce gelirim büyük ihtimalle,yol durumuna bağlı gerçi.Gelince otobüs durakları varya onun arkasında boş bir alan var paten kayıyorlar bisiklete biniyorlar ordaki banklarda beklersin

ben buyuk ıhtımal otobus ıle gelıcem kaybolmadan gelır ısem ne ala yıne kaybolarak gelıcem en ıyısı sız bana taruf edın üskudar otobusune bınersem buyuk ıhtımal meydanda bırakıcak

ben tranvayla gelcem ve beşiktaşıda bilmiom bana nonu yaz bebem ben çağrı atıyım sana köyden yarın geldim ben karıştırırm kayıp olurum bak:78:

Buluşmaya yeni gelcek kişilere söylüyorum ;
Sakın kimse gelmez,bende gitmeyeyim nolcak,zaten güvenilir değil falan diye düşünmeyin geçenki buluşmamız çok güzel geçmişti mutlaka gelin sözünüzde durun
not:Herkes böyle düşünürse zaten kimsecikler olmaz

ben buyuk ıhtımal otobus ıle gelıcem kaybolmadan gelır ısem ne ala yıne kaybolarak gelıcem en ıyısı sız bana taruf edın üskudar otobusune bınersem buyuk ıhtımal meydanda bırakıcak
Karşıyı bilmiyorum ben malesef
ben tranvayla gelcem ve beşiktaşıda bilmiom bana nonu yaz bebem ben çağrı atıyım sana köyden yarın geldim ben karıştırırm kayıp olurum bak:78:

Tramvayla Kabataşta inceksin sanırım ordan beşiktaşa yürürsün şekerim meydana gelince görürsün zaten otobüs duraklarını kocaman alan

Karşıyı bilmiyorum ben malesef

Tramvayla Kabataşta inceksin sanırım ordan beşiktaşa yürürsün şekerim meydana gelince görürsün zaten otobüs duraklarını kocaman alan

bilmem babama sorarım akşam net tarif alırım ben benim anlıycağım dilden anlatır o bu ara sıcaktan bişey anlamaz oldum bulurum ama ya bulurum kesin galiba sanırsam herhalde

Bende gidiyorum kızlar yarın görüşürüz kendinize iyi bakın
Rüyanızda beni görün

Yarın yağmurlu olabilirmişş

Son düzenleme:

sultangazıde oturuyorum canım karsıya gelmem 2 saat donusteoyleoğlum 2.5 yasında yaramaz helede uyku saatı gelınce heptem sapıtıyor o kaar yoluda onunla cok zor gelmem yine oncekişi gibi cevahır gibi bize yakın bir yerde bulusma olursa ona katılırım mutlaka opuyorum hepinizi iyieglenceler size

çok arzu ettiğimiz bu buluşmaya kızım ve ben gelemiyoruz maalesef.yarın sabah akçaya doğru yola çıkıyoruz.tanımıyorum ama tanıyomuş gibi hissettiğim bu güzel hanımlarla birdahaki buluşmada görüşmek üzere. deryacık sana da bol sevgiler. çok iyi eğlenin hanımlar. yorumları takip edicem:)

yaw ben anlamadım tam olarak nerede bulasacagız solermısınız yarınnn
Yettim canım iyiki gelmişim şimdi beşiktaş iskelenin orda buluşuyoruz,turnikeler var karşıya karşıya geçişte orda buluşuruzistersen özelden cep numaranı ve adını yazarsın bana

bidahakijne canım inş bekleriz mutlaka

Yinemi bir fire yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…