İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

yaz canım,nasip olursa gelmek istiyorum:KK69:

herkese iyi geceler gelenlerle yarın görüşmek üzere
Bende hazırlıklarımı tamamlayıp yatıyorum

Bitliii telini yaz banaaaaaaaaaaaaaa

Deryacım yarın yokum ama herkese benden çokkk selamlar canım,egemde gelecekmiş herhalde onuda görmek çok güzel olur,hepinizi kocaman öpüyorum iyi eğlenceler diliyorum sizlere..

Sizleri kıskanan üye :KK59: resimleri sabırsızlıkla bekliyorum canım yediğiniz içtiğiniz sizlerin olsun ne konuştunuz onları anlatırsınız artık :KK53:

gelemiyorum malesef canlarım :KK5: yarın yazlığa gidiyoruz kociş biletlerimizi almış bi dahakine inşallah bol bol eğlenin bizim yerimize de fotoğrafları bekliyoruzzzz iyi eğlenceler herkesee

günaydın hatunlar ohh valla ne güzwl buluşacanız bende burda çalışcam ilahi adalet dünde kaza geçirdim kemiklerim eklemlerim heryerim ağırıyo :KK53: sizinle geleydim iyileşirdim ben biliyom:63:

nen var kuzum hayırdır ne kazası gecırdın ızın alsaydın ya

sorma canım ya dün işe giderken servisle trafik kazası geçirdik benmde omuzlarımda problem var ama önemli değilmiş dokularım zedelenmiş izin normalde veriyorlardı da personelimiz yok o yüzden mecbur ilaç tedavisiyle yetinmek zorunda kaldım :KK53: aslında ne güzel olurdu izin verseydiler kacardım yanınıza :nazar:

sorma canım ya dün işe giderken servisle trafik kazası geçirdik benmde omuzlarımda problem var ama önemli değilmiş dokularım zedelenmiş izin normalde veriyorlardı da personelimiz yok o yüzden mecbur ilaç tedavisiyle yetinmek zorunda kaldım :KK53: aslında ne güzel olurdu izin verseydiler kacardım yanınıza :nazar:

kız aklını kullan bu fırsat kacmaz hıc halım yok de :KK70: agrım var de kolumu kımıldatıcak halım yok dersın ızını alırsın :KK70:

kız aklını kullan bu fırsat kacmaz hıc halım yok de :KK70: agrım var de kolumu kımıldatıcak halım yok dersın ızını alırsın :KK70:

canım izin almak kolay o şekilde normalde zaten verirler ama şuan mecbur veremiyorlar benm yerime bakacak kimse yok bide hafta sonu en yogun günümüz ölsem belki :))

X