İstanbullu Bayanlar Cevahirde Buluşuyoruz Duymayan Kalmasın/RESİMLER EKLENDİ

gerçekten hepiniz birbirinizden güzel çıkmışsınız
dostluklarınız her zaman için kalıçı olsun buluşup buluşupta birbirini unutanlardan olmayınız
arada tekrarlansın artıkın eski dostlar diye:roflol:a.s

inşallah bidahaki sefere senide görmek isteriz gözümüz sendeydi bir umut gelirsin diye beklediksenağlama

Buluşma saatine yakın bi zamanda yazmıştım zaten işyerinde sözleşme için birilerini beklediğimi. Geç geldiler artık çok geçti gelemediğime çok üzüldüm.
Fotoğraflarınıza baktım hepiniz çok tatlısınız harikasınız. Umarım dostluğunuz daim olur.
Birdahaki sefere beraber olmak ümidiyle öpüyorum sizleri... kaydirigubbakcemile5

güzel yorumların için teşekkürler

inşallah bidahaki sefere senide görmek isteriz gözümüz sendeydi bir umut gelirsin diye beklediksenağlama

canım öyle çok istedimki anlatamam b.oğlanı sakıp sabancı müzesine götürdüm
eşimle sonra eve geldik daha önçede yazdım diğer sayfada
eve geldikki k.valide düşmüş gene hadi gel gelebilirsen
işte çok istediğim birşey olunca pürüslük çıkıyo
artık bir daha sefere

canım öyle çok istedimki anlatamam b.oğlanı sakıp sabancı müzesine götürdüm
eşimle sonra eve geldik daha önçede yazdım diğer sayfada
eve geldikki k.valide düşmüş gene hadi gel gelebilirsen
işte çok istediğim birşey olunca pürüslük çıkıyo
artık bir daha sefere

geçmiş olsun inşallah diğer sefer tanışırız

haftasonu gelemeyenler için fazla ara vermeden haftaiçi de yapalım...

tamam bu kadar sohbetten sonra şeffaflaşmanın zamanı geldi
hatta geldi de geçiyo
itiraf zamanıııııııııı:jeyyar:

asanörün önündeki sarışın hadi deşifre et kendini; o bendim deesengözlerimebaksanab
dee artıkkkkkkkkk:sm_cool::sm_cool::teytey:

:roflol: Çok hoşsun ya.... Sahi süzdünüzmü etrafı gerçekden ?
He ben değildim bu arada zaten sarışın değilim oradan yırtıyom, belli benim olmadığım :icecream:

ben de gelmeyi çok istiyordum ama iş saatimde buluşuldu programıma uymadı ben napimmmmmmm senağlama off resimleri görünce şimdi tekrar üzüldüm gelemediğime -tatlicadiarzu-

haftasonu gelemeyenler için fazla ara vermeden haftaiçi de yapalım...

evet arkadaşlar lütfen haftaiçide bi buluşma yapalım bende çok gelmek istiyorum....bu arada kızlar hepiniz pek hoşsunuz maaşallah KK hatunlarıı :enbuyukkk:

evet arkadaşlar lütfen haftaiçide bi buluşma yapalım bende çok gelmek istiyorum....bu arada kızlar hepiniz pek hoşsunuz maaşallah KK hatunlarıı :enbuyukkk:

çok teşekkürler inşallah yakın zamanda hafta içi buluşması gerçekleşir gelirseniz inanınki çok keyif alırsınız benim ilk katılımımdı ve büyük keyif aldım :nazar:

Slm kızlar çok geç kaldım yorum yazmakda kusura bakmayın dün gece geç döndük evemirmirmirmiruykun geldi hemennnmirmirmirmir
Bu günde Temizlik yaptık bütün gün yemekdi derken ancak fırsat bldum anlayacağınız
İnanılmaz bigün geçirdik herşey muhteşemdi sanki yıllardır tanışıyor gibiydik herşeyden herşeyden sohbet ettikkaydirigubbakcemile5
Gelmeyenleeeerrrrr çok şey kaçırdınız yaaa çooookkkkk
Lady34 gözüme grünmesin zaten:eek:klava::eek:klava:
Bekle bekle bir hal olduk
Gelenlere çoooookkkk teşekkür ediyoruma.s.a.s.
Leptap: canım benim çok sevimli o kadar içten birisi ki içinin güzelliği yüzüne vurmuşyerimseniben Sanki akrabam gibi ilk onu gördüm sarıldık öpüştük sonra baktık ki masanın birisinde bizim konuşmalarımızı can kulağıyla birsi dinliyooooo:jeyyar: kim dersinizzzz
Antrenör: Canım gelmiş bizi bekliyormuş :1hug: konuşmalarımızı dinleyip bize doğru dönünce dedim bizden kesin onunlada sarıldık oturduk masaya KK yazılı kağıdımızı koyduk hatta garsonun kendideyimiyle Krize Karşı grubu:roflol: Canım antrenörüm çok sevimli ne anlatırsan ca kulağıyla dinliyooo:roflol:
Bir güzel vardı aramızda ki sormayın
Aybike: Kendisi güzel, yüreği güzel arkadaşım geldi oturdu masaya önce biraz sustu hatta zannettim ki hiç konuşmayacak sonra bir açıldı ki sormayınnn maşallah bir konuştuk bir anlattık kine istediğini bilen bir arkadaş kesin,mantıklı,kararlıııı önce biraz havalı gibi ama çokkk tatlııııı çok sıcakkkaydirigubbakcemile5
Tuba: Oda önce susup sonra açılanlardan beraber Kocaeli buluşması yapıcaz onunla hızımızı alamadıkdelikafadulden giricez kol kola gezicez bir canım arkadaşım iyi ki tanımışım...
Sonra kim vardııııı birkaç saat olsada...
Şevvall:Biz zaten daha önceden tanışmıştık bir bluşmada KK sayesinde sahip oluğum en değerli insanlardan biri küçük yüreğine bütün sevgileri sığdırabilirmiş gibi bakıyor sevgiye...a.s.Herşey gönlünce olur inşallah arkadaşım...Yanımızda çok kalamadı çok özlemiştim görmek bile yetti tabii...Ama bir saat kalıcam dedi 2 saatden fazla otuduk insanın kalkıp gidesi gelmiyor dimi şevvallim

Herkes azıcık oturur kalkarım diyormuş kaydirigubbakcemile3 biz hiç ayrılmak istemedik...
Sohbet çok güzeldi, ortam çok güzeldiiiii, kızlar çok güzeldi kısacası herşey çok güzeldiiiiiii
EN KISA ZAMANDA TEKRARLAYALIM KIZLARRRRR
BENİM AKLIMDA KALACAK YOKSAAA...
İYİKİ GELDİNİZ İYİKİ TANIŞTIK YAAA
ÇOK SEVDİM BEN HEPİMİZİ:roflol:

Birde Cevahirde olupda bizi görmek için yanımıza gelen ÇEDENE ablaya çok teşekkürler ayağına sağlık ablam seni görmek çok güzeldi

Son düzenleme:
deryacık bizler için yaptığın yorumlar için çok teşekkürler sende çok sıcakkanlı ve samimiydin bu buluşmayı düzenleyip sizler gibi değerli dostları tanıdığım için sana minnettarıma.s.

kızlar resimlerde çok güzel çıkmışsınız yakın zamanda taksim buluşması yapalımm bi ara biri topic açsın bunun için olurmu

X