İstanbullu Bayanlar Cevahirde Buluşuyoruz Duymayan Kalmasın/RESİMLER EKLENDİ

ooo çok eğlenceli geçmiş belli arkadaki yerde benim mekandır uff be daha geçen hafta ordaydım şansa bak ya ümilenmiştim baya oraya geliriz diye ama olmadı göremedim sizi:KK43:

Ellerine emeklerine sağlık canım bu paylaşım için belki gün olur bende katılırım bu buluşmanıza

Yaaa valla şimdi çok üzüldüm oğlumun yüzünden gelemedim:)ama çok az kişi gitmiş yaa ..bir dahakine kesinlikle geleceğimmmmm

oo sanırım yine geleceğim deyip gelmeyenler olmuş birkaç kişiyi tanıdım resimlerden bu sayede diğerlerinide tanımış oldum çok hoş gözüküyorsunuz dostluğunuz daim olsun inşallah

Ben geldiiimmm.hihoyyyt
Süper bir gündü..
Öncelikle geldiğiniz için sonra hoş sohbetiniz ve sıcak kanlılığınız için teşekkür ediyorum..
Çenemiz düştü valla muhabbetler süperdi..:kahve:kaydirigubbakcemile3

Gelemeyen arkadaşlar üzülmeyin diyemeyeceğim çünkü gerçekten çok samimi ve yapmacıklıktan uzak bir ortamı kaçırdınız..:jeyyar::1hug:
Fakat dilerim bir daha ki sefere gelebilirsiniz..
a.s.

bır kac dakıka bıle olsa kk bayanlarıyla bır arada olmak harıkaydı...

hepiniz cok şekerdiniz..

iyi ki cıkmısım yanınıza..

aybikecim resimler ve yorumların için çok teşekkürler senide ben tanıtayım çok sıcakkanlı ve sevimli hemde çok güzelsin çünkü seni tek çekmemişiz:1no2:

yaa kaynanmlar geldi....:çok üzgünüm: gelmeselerdi annemle anlaşmıştık annem bebişime bakıcaktı...senağlama gelicektim ama dün akşam geldiler gelmeyin diyemedim senağlama
aybikocum bebeişim kusura bakma sana dün haber vericektim geliyorum diye ama kayınvaldem aradı geliyoruz yoldayız dedi :çok üzgünüm:

yaza bida olursa inşlh cok istiyorum sizleri görmeyi

ne gözel hepiniizn yüzüne yansımış sevinç
ne ilgin ne değişik bi duygu didmi aybikom nası hissettin
cok güzel olduğu yüzünüzden anlaşılılyo
hepiniz cok seker insanlarsınız Şeniz

Kızlar,hepiniz çok tatlısınız.a.s.
Sıcak,samimi bir ortam olmuş;resimlerden belli.
Antrenör'cüğüm,seni gördüğüme ayrıca sevindim.:)

aybikecim resimler ve yorumların için çok teşekkürler senide ben tanıtayım çok sıcakkanlı ve sevimli hemde çok güzelsin çünkü seni tek çekmemişiz:1no2:

olsun tatlım hiç önemli değil
yorumun için teşekkür ederim o senin güzelliğin..

b&m ciğim çok güzel bi gündü inan bana herkes okadar tatlıydı ki alıp içime sokasım geldi
sevgi tomurcuğu oldum adeta :icecream:
inş birdaha ki sefere gelirsin bu ortamı yaşaman lazım çünkü:sm_cool:
barçman ablacım yolda aynen şunu düşündüm:keşke barçman ablam istanbuldayken yapmış olsaydık oda tamamlasaydı bizi...

öncelikle çok güzel bir gün geçirdim(daha doğrusu bir kaç saat)hihoyyyt
buluşmayı düzenleyen deryacık öncelikle sana olmak üzere gelen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bu güzel sohbet için...:lepi:
ayrıca resimleri düzenleyen aybike canım ellerine sağlık çok güzel olmuş..a.s.
hepiniz çok tatlıydınız arkadaşlar en kısa zamanda tekrarlıyalım olurmu:1hug:
:enbuyukkk::enbuyukkk:

Hepinis yiyrençsiniz
Hiç güsel bir buluşma olmamışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ya layd i göremedim ben o nerdee

Buluşma saatine yakın bi zamanda yazmıştım zaten işyerinde sözleşme için birilerini beklediğimi. Geç geldiler artık çok geçti gelemediğime çok üzüldüm.
Fotoğraflarınıza baktım hepiniz çok tatlısınız harikasınız. Umarım dostluğunuz daim olur.
Birdahaki sefere beraber olmak ümidiyle öpüyorum sizleri... kaydirigubbakcemile5

Hepinis yiyrençsiniz
Hiç güsel bir buluşma olmamışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ya layd i göremedim ben o nerdee

kıskanmaaaaa kıızzzzzzzzz:dilcikar:
gelemedin ya naniknanik
layd34 maalesef ekenler arasında canım...
mutlaka geçerli bir nedeni vardır çok hevesliydi çünkü gördüğüm kadarıyla..

canlarım benim. yok böle bi site kardeşim. dostluk, güzellik süpersiniz be kızlar. hepinize sevgiler. umarım bir başka buluşmada bende aranızda olurum. Şeniz :1hug: a.s.

X