İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

canım benden telimi mutlaka iste ve al ben unuturum yoğunlukdan kime vereceğimi
o saatte yemek faslına geçmiş olabiliriz ee o kadar kaynatıcaz insan bünyesi acıkır dimi
ben sana nerde olduğumuzu söylerim

tamam canımcım ozelden mesajla yazarsan telını sevınırım ınsallah yemek faslına yetısebılırım bıraz erken cıkmak ıcın ızın ıstıycem ınsallah verırlerrrr

Son düzenleme:
ayyy eksek olmaz mı eğitim
Neyse eğitim herşeyden önce gelir fazgeçtim
Senin için yaparım bir buluşma daha

sağol canım ya, kkda buluşma olduğu zaman hep bir şey çıkıyor
fenalık geldi bu eğitimlerden de her ay her ay
gitsen bir türlü gitmesen bir türlü
işi bırakana kadar dayanıcam başka çare yok :26:

he ya deryacık artık 2012 atıcaz napalım düğünü :86:

:92::92::92:
amanınn bir daha düşün derim bak 2012 ye daha ne buluşmalar geçer
Sen ilk fırsatta gelinliği hazır et ki belki bizim canımız düğün çeker döktürmek çeker halayda çeker
Çeker de çeker dimi ama

ama olmazki 2 arada 1 derede kaldım şimdi.
vallahi nişanlıma desem o gün buluşma var diye başımın etini yedin gelinlik bakalım diye der.
onun için şimdiden alıştıra alıştıra söylemem lazım :84::86:

Slm arkadaşlar bende buluşmaya gelebilirmiyim acaba daha önce kaç defa gelmek istedim ama hep bişey çıktı bu seferde bişey çıkmazsa gelip sizlerle tanışmayı çok isterim.

Sen şimdiden başla o zaman
Slm arkadaşlar bende buluşmaya gelebilirmiyim acaba daha önce kaç defa gelmek istedim ama hep bişey çıktı bu seferde bişey çıkmazsa gelip sizlerle tanışmayı çok isterim.

Bizde seninle tanışmayı çok isteriz canım
inşallah aramızda olursun o gün

başak canım ne zaman istersen ben başak diyip mesajla hatırlat kendini ki telini kaydedeyim

cok ısterdım katılmayı fakat, vardıyalı calıstığım ıçın pazar günü izinliyim cmt calısmam gerek bu sebepten katılamıorm.. 6 mart olsaydı olurdu...

sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…