Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

ayyyy leptap'ımm çok teşekkür ederim güzelim yaa cidden bu aralar bizde bişi var geçmedi gitti bu bulutlar :KK43: dmek sandelyem vardı heee,, ee deryaam demiştim demekki unutmamış ve sizlerde unutmamışsınız sağolun yaaaa vallahi sağoolunnn.. inşallah bir sonrakinde bende olucammmmm hayırlısıylaa

ayy buluştunuz kızlar ne güzel
resimleri ekleyinde görelim delikafadulden

belinaycım annenin durumuna çok üzüldüm bu aralar çok sıkıntı yaşadın diğer topiclerden biliyom rabbim annene tez zamanda şifa versin bencede sen resimleri merakla bekle çünkü senin sandelyen vardı ve seni andık

aynen belinoşum leptaa katılıyorum
inşlh en yakın zamanda feraha çıkarsınız
rabbim acill şifalar versin

seldacım ekleyemiyorlar bi türlü şu uyuşuk eniştemle sevgili eşi derya hanım sayesindee :))
bekliyoruz
bekliyorlar
beklediler
bekicezz
bekledi
bekliyoo
beklicekk
ve
beklemekten
klavye başında uyuyakalıcakk

belinayım bitanem geçmiş olsun kuşum . . çok üsüldüm anneciğine . hayatım lütfen sıkma bu kadar canını . hep dediğim bi söz vardır . güsel günler zorlu duraklardan geçer. hepsini atlatıcaksınız inşallah kuzucuğum . . Şeniz

deryacııım hadi ama resimler -tatlicadiarzu- göbeğim çatladı ya sabretmekten delikafadulden

bekliyorum
bekliyorsun
bekliyor :ecrin_bebek:

hepimiz aynı yorumu yapacaz ama gerçektende avatarındaki gibi zarifsin bu arada içimizde en az konuşan sendin gerçi belirtmiştin çekingen yapıya sahip olduğunu çok tatlısın

a.s.ayyyy kızlar valla çok özendim size. böyle buluşmalara tanışmalara arkadaşlıklara bu zamanda birçoğumuzun ihtiyacı var. iyiki kk var, zorda olsa bir çok yazdığınızı okudum. ne güzel ne mutlu size . inşallah birdahaki sefere bende sizlerle olurum. sevgiler

belinaycım çok geçmiş olsun. annene acil şifalar. en güzel günler karanlığın ardından doğan güneşli günlerdir. sabır et tatlım.

deryaaa huhuuu sesimiz geliyormuuuu

kıslar deryoş şimdik kıscak bize hheheheee

belinaycım çok geçmiş olsun. annene acil şifalar. en güzel günler karanlığın ardından doğan güneşli günlerdir. sabır et tatlım.

:Saruboceq:İNŞALLAHHHH EMİNEM YOKSA BEN KARANLIĞA Bİ GİRİCEM DAHA ÇIKAMİCAMM BUNDAN EMİNİMÖsenağlama​

bekleyin yawwwwwwwwwww
BELİNAYIM
sandalyen vardı tabiiiiiiiii
hemde benim yanımdaaaaaaa sor kızlaraaaaaaaa valla yanımda sen vardın oturuyordun

antrenörüm benim o kadar tatlı bi eğitmensinki banada yüzme öğretirmisinyerimseniben aramızdaki tek bekar arkadaşımızdı bu ikinci görüşmemdi kendisiyle çok pozitif hayatını spora adayan bir arkadaşımız

X