Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

kız derya o zaman biz birbirimizi görmüşüzdür ha
bende kermesdeydim canısı banu yada gitmiştim evine
bir dahada ulaşamadım cebi değişmiş sanırım

Benim gözüme balon patladığını biliyor musun sen açılış günü apar topar hastaneye gönderilişimiiiiiigamyoncuiremsu
3 gün gelememiştim son gün geldiğimde de elimde damla kör kör bakınmıştım
ozgurdu ile beraber ben yemek bölümünde durmuş sürekli servis yapmıştım
Sen nick falanmı değiştinnnnn hatırlayamıyorum
banumda gelecek inşallaaaaaahhhhhhh çok özleeeeeeeeeeddddddiiiiiimmmmmm onuuuuŞeniz ben konuşuyorum banumlaaaa sık sık

ben allah kısmet ederse geliyorum beni seç beni seç yazmamın sebebide ne billim öylesineee recep ivedik repliği içimden geldi yazayım dedimm

ilgilelere duyrulur delikafadulden

açılışa bir gün varken ortalığı düzeltiyorduk ya o zaman bi balon patladığını hatırlıyorum
bende son gün gelmiştim malesef
ilk ve ikinci gün gelemedim hem eşim izin vermedi hemde yağmur yağıyor dün gitti ya dedi
bende 3 güm gittim yemek bölümünden çocuklara birşeyler almıştım ama
ne bilem kız sizleri ozgurduyu o zaman tanımıyordum bir çeyiz yardımında tanıştık
banuylada o zamanlar görüştük evini filan aradım bir kaç kez ama yanıt yok tu cebinede ulaşamadım kullanıllamıyor dedi cep sekreter a.s
bağlar koptu yanim
banuda geliyorsa görüşmüş oluruz ne güzel slm söyle benim nick hiç değişmedi canızı hep aynı g.karanlığı'olarak

bende gelmek istiyodum yaa ama aynı gün o saatte okulda olmam lazım
bi daakine inşallah (

ben allah kısmet ederse geliyorum beni seç beni seç yazmamın sebebide ne billim öylesineee recep ivedik repliği içimden geldi yazayım dedimm

ilgilelere duyrulur delikafadulden

:1closedeyes::dilcikar::roflol::icecream:

deryacık çok geçmiş olsun insanın gözüne nasıl balon patlar ya şaşırdım.
ben de gelemeyeceğim canım .

kuşlar üstüme gelmeyin nedenlerim var açıklayabilirim . yasakkelime hımm, kem küm... :jeyyar:

deryacık özelden yazdım okudun dimi canım bi öyle diyorum bi böyle dengesiz deme bana :)

kızlar bende gelmek isterim ama çalışıyorum ve daha 3 aylık bir kızım var üzgünüm yaza olursa gelmek isterim unutmayın benikaydirigubbakcemile2

kızlar bende gelecektim ama fethiyeden ailem geldi.
şimdi bendeler bırakıp gitmek olmaz sanırım.
sizleri tanıyacağım için seviniyordum ama işte
kusura bakmayın ama bir dahaki sefere mutlaka
işin komiği eşimde gönderiyordusenağlama

Deryacık
antrenör
Nesli (Kadıköy'den)
lyre (Kadıköy'den)
Aybike_zehra (Kadıköy'den)
b&m
ahhhu
Efsunefe_gelmiyor
gündüzün karanlığı
arzuco_gelmiyor
papri34 (gelemeyebilir ama yazıyorum)
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

Son düzenleme:
Deryacık
antrenör
Nesli (Kadıköy'den)
lyre (Kadıköy'den)
Aybike_zehra (Kadıköy'den)
b&m
ahhhu
gündüzün karanlığı
papri34 (gelemeyebilir ama yazıyorum)
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

güncellllll........................14 kişi kaldık

deryacım net cevabımı akşam vericem bgn belli olucak gelirsem eğer fanes (abimin eşi)le gelcez

kızlar net cvp vermek için bugünkü hava durumunu bekledim.. yanlız böyle bir soğukta benim pendikten gelmem mümkün değil... çünkü ben ancak 3 vesait gelebilecektim ancak ama yola çıkarsam ölürüm soğuktan ben.. hamileliğimin son dönemi olmasa yine cesaret edebilirdim belki ama benim için cidden çok zor olacak artık ben bir yaz buluşmasına katılabilirim.... güzel havalı bir günde görüşmek üzere kızlar bizim içinde gezin... öpüldünüz

canım güzel bir buluşma hazırlamışsın sağol a.s. ama bu şekilde kalp kırman doğrumu sence? :uhm:
gaz veriliyor falan demek bana biraz çirkin bir tabir gibi geldi.herkes gelmek istiyordur ama hafta arası olması bir çok kişiye engel oldu bence.benim kızım okula gidiyor.ben gidip alıyorum bırakacağım kimse yok.ayrıca.mesela al bugün hasta okula gidemedi.suçum varmı şimdi?söz veririm kız hasta olur gelemem. :sm_confused:
yani bu derece sinirlenmene gerek yok canım.hepimizin kendine göre bir hayatı var.şartlar uygun olamayabiliyor.son anda bir aksilik çıkabliyor,kimse istemez aksilik çıksın.dimi?
çabanı hepimiz takdir ediyoruz ama kusura bakma.yazdıkların benim biraz canımı sıktı.haketmiyoruz bu tarz itamları. :a015:
ben gelemiyorum,hem hafta arası olması ve kızımdan dolayı hemde bu yazdıkların açıkçası beni üzdü bu yüzdende gelme şevkim kalmadı kusura bakma.size iyi eğlenceler.gerçekten gelip sizlerle orda olmak istemiştim.(para durumum sıkışık olmasına rağmen.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…