Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

fundacım yapma be güzelim deme öylee, derya kırmak istemediki bizlerii, inan çok istiyordu topluca buluşup herkesle tanışmak ve muhabbet kurmayıı neden üstüne alınıyorsunki bitanem yapma lütfen kırma deryaayı inan o anki moarl bozukluğuyla yazdı bu mesajı derya çünkü çok hevesliydi çok istiyordu herkesleri görmeyi ama hepimizteker teker vazgeçip işimiz çıkıp gelemeyince çok üzüldü bu mesajı o anki ruh haliyle yazdı fundacım inan bana..

kızlar bu arada yarın annemi ortapediye götürücem randevu aldım saat 16:03'e sağ ayağı fena şişti basamıyo birde benim annemde iltihaplı romatizma var ve kemik erimesi var ayağı olduğu yerde çatır çatır dönyüo dün gece uyuyamadı ağrıdann bende bugün randevu aldım bakıköy osmaniye sskk'ya yarın için , öğleden sonrayaaldımki 1 gibi misafirlerimiz gelcek 4 gibide biz evden çıkıcaz annemle

ALLAH şifa versin canım
sen aneciğinle ilgilen
yaza bida olursa inşlh yine gelrim ben hemde oğluşumla gelirim ozaman ikinizde görürsün kaydirigubbakcemile3

bu arada evet deryacık kırmak için demedi
hani insan sevdiğini yerden yere vururmuş ya o hesap üzüntüsünden dolayı sert yazmıştır
yoksa neden yazsınki öyle bziler için uğraşıyo kızcaz zaten

selam.
Bence bu kadar üzerine alınmana gerek yok.
Deryacık serzenişinde çok haklı.
Sonuçta çalışan insanların veya engeli olanların gelemeyeceği hesaba katılmış bir buluşma bu. Ama herzaman olduğu gibi buluşmalarda son dakika fireleri oluyor.
Söz verenlerinde yan çizmesi insanın canını sıkıyor. Eğer durumun belli değilse söz vermezsin, söz vermeyincede yazılanlara alınmazsın. Bende gitmeyi çok istiyorum ama hala belli değil, annemi ikna eder, hava da güzel olursa gideceğim.
Ama yazılan yazıyı hiç üzerime alınmadım, sonuçta kesin gelicem demediğim için bu konuşmada garibime gitmedi.
Deryacık bu buluşma için çok çaba harcadı ve canının sıkılması çok normal,
bu kadar sitemi kimse fazla görmesin. Sonuçta kim olursa olsun, emeklerinin karşılığını alamayınca üzülür.

Son düzenleme:

Neden yazdıklarıma sen bu kadar alındın ki sana yazdığımı nerden biliyorsun özelime gelen mesajları sen okumuyorsun canım ben okuyorum kızıyorsam haklıyımdır vardır bi bildiğim kötükedihüsokötükedihüso
Ayrıca ben sana gel diye yalvarmadım ne yazmışım bahanei olan arkadalarımı anlıyabiliyorum demişim :1closedeyes:kim gelmiyorum demiş de ben kalp kırmışım pardon:1closedeyes:
Kim bahanesine kulp bulup buradan veya özelden mesaj atmışım kalbiini kırıp şevkini kaçırmışım bir kişi çıkıp söylesin hadi
İnsan şuraya bunları yazarken her gelişmeyi hepinize tek tek mesajla link atarak bildiriyor olmamı bir düşünür.....
Bu buluşmayı bir tek arkadaş için yapmıyoruz bence bir otur 44 sayfayı oku sen hafta arası yapman ters olmuş demişsin defalarca yazdım çalışan arkadaşlarım sizler içinde yapıcaz ama bu buluşma hafta sonu çıkamayan arkadaşlarımız için diye defalarca yazdımşutarafagittişutarafagitti
Hafta sonu gelmek isteyenler için tekrarlayacağımıza söz verdik...
Herkesin gelmesini tabi ki çok istiyorum ama bun dan benim bir çıkarım yok tek kazancım DAHA ÇOK DOSTUM OLACAK bu kadar
Şartları uygun olmayan arkadaşlarımı anlıyorum senden başka herkes bu samimiyetimi anlamış olacak ki korkularını meraklarını tek tek sordular üşenmedim gece gündüz demedim yerine getirdim...
Ben sinirlenip sinirlenmiceme kimse kara verememz dediğim gibi akşama kadar özelime buraya adını yazdıran veya hiç yazmayanlardan gelen mesajları sen değil ben okuyorum....
Ne kadar fazla olursak o kadar iyi kızlar daha güzl şeyler yapıcaz diye en az 10 kez söylemişimdir
Yapmak istediklerimi herkesden çok Belinay_merve bilir....
Herkesin kafasına göre buluşma yapamam 30 kişi vardı kendi yazdığım listede bak şimdi kaç kişi var 30 kafadan ayrı bir ses çıksa herkes kendi kendine buluşabilridi ancak
Maddi durumuna gelince herkesin şu günlerde sıkıntısı oldukça büyük
Tabiki aile içini bilemem ama herkese tek tek bu konuyu soramam herhalde kimsenin cebindeki paranın hesabını bilemem bunun için (ki gelenler eminim menüye bakıp fiyatları görecektir) gidip akadaşlarım için fiyat aldım
İstediklerimi yazdım fiyat bu olsun mu abi dedim biliyorum ki olmayacak ama beni kırmadı olsun dedi
Asla istemem arkadaşımın sırf bizim yanımızda olmak için çocuğunun rızkından kesmesini...
Varsa kızlar benimle sorunu olan yazsın lütfen
Özelime yazan bir arkadaşım gelmeyi çok istiyorum ama Deryam 2 aydır kira vermiyorum aç yatım kalkıcaz artık dedi gece saat 4 e kadar uyumadım düşünmekden sen gel ben vericem demek istiyorum şimdi ama bilmiyorum yanlış anlar mıkafamçokkarıştı
Benim bu yazdıklarımdan 30 kişi alnmadı da sen mi alındın şimdi
Hazır şevkinde kaçmış gelme zaten
Ben gelemsi için yalvaracağım arkadaşlarımı biliyorum
Her fırsatta gel diyorum ki onlarda kendilerini biliyorlarşutarafagitti
Ne çıkarım var dediğim gibi sadece yanımda olsunlar isterim...
buraya yazanın dışında özelden benide yaz diyip sonra gelmiyorum gibi bir cümleyle beni ortada bırakıyorsa bazıları tabiki gaz veriyor ve beni tabii ki çok sinirlendiriyor zaten ben lafımı ortaya koydum beğenen alıp gitti beğenmeyen bırap kaçtıııııı

antrenörrrr çocuk sayısı azaldı madem sen bana bakar mısındelikafadulden
bulanıyom, bunalıyom arıza çıkarıp duruyomm kaydirigubbakcemile3

kıslarrrrr yarın hava 14 derce olucakmış

Demedik mi kızıııııımmmmmm 10 gün öncedennnnn Allahın izniyle
Bütün meteorolojiyi seferber ettimmmmm diyeeeee demedim miiiiiiii
sen daha inanma banaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

deryoşum üzme kendini ben senin samimiyetini biliyorum ve herkes biliyo
arkadaş fazla alınmış olsun bazı şeyleri tam bilmediği içindir
bu konuda bu sebepten kitlenmesinn

haydeeee yarın hava 14 derece deryoşşşş sen 12 demiştin nolcekk daha sıcakkk
aceba gelmesemmmiii puahhaaaa
gül bakimmmm bi güldünü görem canooo
gelmemmmi goşmumu alüp gelcem vallaahhhh
kambersiz düğün olurmu laaaaa

bak komşumda şen şakraktırr heee
tabi oraya gelince bi çekinme olurmu başata bilemem ama cana yakın heemen arkadaş olan biridir

Son düzenleme:

Canım geçmiş olsun...
Öp anneciğini benim için
İltihaplı romatizma bizim bi akrabanın oğlunda varmış ilk defa orada gördüm nasıl acı çektiğini bunu yaşayanların günlerce aklımdan gitmemişti
Allahım acılarını dindirsin bu bu kişilerin:Saruboceq::Saruboceq: çok zorsenağlama

Sen gel ben bilem avuturum seniiiiiii........
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

sağoll deryammm bakalım yarın neler dicekkkk doktırr.. Kesin tahlil isticek kandı röntgendi falan... Annemim şekerle kolestroluda var birde ( kız bu arada yarın 4'de ayrılcaksanız madem bakırköy osmaniyeye gelsenizee deryaamm :)) hastane önü buluşmasıda yapalımm :))

Arkadaşlar kusura bakmayın çocuk olmadığı için ben gelmiyorum.
Sizin gibi yetişkin insanlarla ne işim var benim..

kaydirigubbakcemile3Tabii ki şaka..
Kaçırır mıyım bu fırsatı
Ayrıca Nesli merak etme ben ilgilenirim seninlekaydirigubbakcemile3

Canım ben çok rahatım aslında
Haksızlığa karşı biraz susamam o kadar

2 derece risk payı bıraktık delüü
' derece seni donrurur bence sende gelme :jeyyar: hehheheheh istemiyom seniiiiiŞenizŞeniz

GÜLDGÜ GÜLDÜ BEN GÖRDÜM HATTA KAHKAHA ATIYOOO kaydirigubbakcemile3​

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Canım isterse 2 kişi gelsin ben moralimi bozmam
Tek derdim daha kalabalık olursak daha eğlenceli olacağıydı
Ne çıkarım var ki zaten birisi emek verip bişeyler yaparsa görüşebiliyoruz çoğumuz
Normalde ben KK dan biçok arkadaşımla semt pazarına bilem gidip geziyorum
Biliyorum ki siz benim derdimi anlıyorsunuz... O neden 1 kişi 5 kiş veya 30 kişi benim moralimi bozamaz
Ben gelen 2 kişylede oturup çene çalar dost olurumŞenizŞeniz

lem şımarma efekti nasıl vercemmmm laelaelaelaelae

Belinay ım geçmiş olsun canım..
Allah şifa versin inşallah anneciğine
:Saruboceq:Şeniz

deryamm birgün benlede c.tesi pazarına gel olurmu bakırköyee ama önce evime geliceksin unutmaaaaa sana kısır yapcemmm börek yapcemm :)))
antrenörümmm sağolsun canım arkadaşımmmmm allah razı olsunnnn

DERYAAAMMM SENİ BİLEN BİLİYOOOO BİDENEMMM BUNU SAKIN UNUTMAA CİCİM BENİMMM

deryoşum yaza yapacğımız buluşma da hafata içide gelebilrim cumarteside
ama pazar kocişimi bırakamam

yaza kadar tabi siz gene buluşursunuz

ben yazı beklicem çünküm oğluşumlada gelmk istiyroum

Önemli yerle alıntı yapıldıııııııııııııııııı:lepi::lepi::lepi::lepi:
Yakama kırmızı kordonlu KK yazılı bir kart asıcam her gördüğünüz bayana acaba KK lımı diye bakmayın heee:roflol::roflol::roflol: zaten bizden başka türk olmaz hepsi turist olur oradakilerinkaydirigubbakcemile3
Bu arada mekanın resimlerinde o ortada yüzü azıcık görünen beniiiiimmmmm
esmer bir kişilk :roflol::roflol::roflol:
Saçıma fönde çekeriiiimmmmm sizin içinnnnsositosositosositososito:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…