Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

deryacım bana mesaj attığından beri takip ediyorum mekan çok güzel gelmek için can atıyordum hatta mesaj göndermeden sultanahmete gelmeyi düşünmüştüm ama bugün bütün planlar alt üst oldu o kadar çok istiyordum ki sizlerle tanışmayı geçen cevahir buluşmasınada gelemedim Çok üzgünüm çoook hatta 4,5 aylık yeğeni de antrenöre bakması için getirecektim ama kısmet değilmiş bana ve benim gibi gelmek isteyenler yine resimlerle avunacaklar :teselli::nazar:size şimdiden iyi eğlenceler bir daha ki sefere inş. (hafta sonu ve anadolu yakası)

Leptap da gelemiyormuş antrönörüm malesef

Kızlar yaaa herkes tek tek vazgeçiyoooooo
Siparişle olmaz ki buluşmalar
Önce söz veriliyor sonra herkes vazgeçiyor
Bir kaç kişinin mazeretini biliyorum ama diğerleri yazıp yazıp ses çıkarmıyorlarkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
sonra özelden mesaj atıyorlar gelemicem özür dilerim diye
Görüyorum ki sadece gaz veriliyor
Bir arada olalım diye bu kadar uğraşıyorum kalabalık olalım diye:eek:klava::eek:klava:

Neyse herkes kendisi bilirrr ben yapacağımı yapayım daaaaaa
Gelen gelir gelmeyenler kendisi bilir artık

Yeni liste kızlar gelenler eklesin isimlerini unuttuklarım da yazsınlar

Deryacık
antrenör
Nesli
b&m
Aybike_zehra
Efsunefe
lyre
ahhhu
gündüzün karanlığı
arzuco
papri34 (gelemeyebilir ama yazıyorum)
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

Varsa unuttuklarım yazın kızlar

Son düzenleme:

Bir kaç kişinin mazeretini biliyorum ama diğerleri yazıp yazıp ses çıkarmıyorlarkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
Bir arada olalım diye bu kadar uğraşıyorum kalabalık olalım diye:eek:klava::eek:klava:

canım yarın akşam
tekrar bi söyleyelim gelicem diyip ses cıkarmayanlara
ne cevap vericekler bakalım emin oluruz

Deryacık
antrenör
Nesli
b&m
Aybike_zehra
Efsunefe
lyre
ahhhu
gündüzün karanlığı
arzuco
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

25 kişi idik
16 olmuşuz:çok üzgünüm:

arkadaşlar evet şuan gelemiyecek gibi görünüyorum malesef şartlar öyle gerektiriyo inanın elimden geleni yapıyorum bide bakmışınızki geliyorum inşallah deryacım gelirken abimin eşide gelcek gelebilmek için dua ediyorum valla

abimin evi taşıncak yarın evi tutup çarşambada temizlik işleriyle ilgilencez malesef diyom ya mucize olur ve gelirim

canım benim çok çapa gösteriyom inan bana

arkadaşlar evet şuan gelemiyecek gibi görünüyorum malesef şartlar öyle gerektiriyo inanın elimden geleni yapıyorum bide bakmışınızki geliyorum inşallah deryacım gelirken abimin eşide gelcek gelebilmek için dua ediyorum valla

abimin evi taşıncak yarın evi tutup çarşambada temizlik işleriyle ilgilencez malesef diyom ya mucize olur ve gelirim

İnşallah canım bekliyorum yaaa
oooofffff sen bari gellll tubam gelmiyor şevvalim gelmiyor aybikde vazgeçerseeeee bittim yaniii benim b&m bile kurtaramaz

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Deryacık
antrenör
Nesli (Kadıköy'den)
lyre (Kadıköy'den)
Aybike_zehra (Kadıköy'den)
b&m
Efsunefe
ahhhu
gündüzün karanlığı
arzuco
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

anadolu yakasından gelicek bayanlar saak 12 de kadıköy eminönü iskelesinde buluşuyoruz lütfen gelicek arkadaşlar buraya yazsın
kesin olanlar
nesli
aybike_zehra
lyre (ben)
kendimce yukarıya ekledim. Kadıköy'den gelecekler belirtsinler, buluşup geçelim keyiflice yerimseniben

23 kişiden 15 kişimi kaldık yani ben kesin ordayım
gelmek isteyenler neden caydınız bakem

Deryacık
antrenör
Nesli
b&m
Aybike_zehra
Efsunefe
lyre
ahhhu
gündüzün karanlığı
arzuco
eternet3
karokum
toredo
serayy
nur_elnur

gelenler bu

maşallah diyeyim ben bi ara eski buluşmaları incelemiştim hep 5-6 kişi buluşmuş yinede 15 kişi çok iyi. ist. buluşmalarda rekor kaç kişi acaba?

maşallah diyeyim ben bi ara eski buluşmaları incelemiştim hep 5-6 kişi buluşmuş yinede 15 kişi çok iyi. ist. buluşmalarda rekor kaç kişi acaba?

Canım rekor yine bende sayılır:hooray::hooray:
kermes buluşası için 45 kişiiiiiiiiiii
Ama bi amacımız vardı bende içindeydim tabiii
o günleri ahtırladım daaa ayyy bu falan bişey mi yaaa ne çok çalışmıştım canım arkadaşım banum meleğim toplamıştı o kadar kişiyiiiiii

gelıcem canım ben ancak tam 1 de orda olamayabılırım 15 dk falan gecıkme yapabılırım belkı herzamankı halım:)))zaten mekanın yerını bılıyorum dırek oraya gelırım ortalama kaca kadar ordasınızdır

gelıcem canım ben ancak tam 1 de orda olamayabılırım 15 dk falan gecıkme yapabılırım belkı herzamankı halım:)))zaten mekanın yerını bılıyorum dırek oraya gelırım ortalama kaca kadar ordasınızdır

sanırım saat 16.00 a kadar kalırız canım bi buluşalımdaaa

Canım rekor yine bende sayılır:hooray::hooray:
kermes buluşası için 45 kişiiiiiiiiiii
Ama bi amacımız vardı bende içindeydim tabiii
o günleri ahtırladım daaa ayyy bu falan bişey mi yaaa ne çok çalışmıştım canım arkadaşım banum meleğim toplamıştı o kadar kişiyiiiiii

kız derya o zaman biz birbirimizi görmüşüzdür ha
bende kermesdeydim canısı banu yada gitmiştim evine
bir dahada ulaşamadım cebi değişmiş sanırım

X