Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

canım bebeikon ne kadarlık ne taraftan geliceksin
valla ben cesaret edemiyorum iki vesayit oyüzden annnemin izinlli olduğu güne denk gelirse gelicem inşlh

Evet sözüm söz.
Bekliyorum kuzucukları

metroya yakın değilmisin canım sen bende bakırköyde oturuyorum

aaaa kızlar bakırköy olsa benim içinde çok iyi olur bende küçükçekmecedeyim çünkü....

canım bebeikon ne kadarlık ne taraftan geliceksin
valla ben cesaret edemiyorum iki vesayit oyüzden annnemin izinlli olduğu güne denk gelirse gelicem inşlh
bebikom minnacık daha :) doktora yarın gidicem ilk yerimseniben
ben kadıköy den gelicem, haftaiçi okula denk gelirse nişantaşı'ndan gelirima.s

çok oldu canım yaaa ne zaman senin afacanların doğum günü

önümüzdeki haftasonu yapıcaz doğumgününü kısmet olursa. bu hafta çok ateşlendi önümüzdeki haftada kızımdan fırsat buldukça hazırlık yapıcam. 6 mart kulağa uzun mu geldi 10 gün var yoksam sen buluşmayı haftayamı düşünüyosun :)

6 sından sonra müsaitim dedin ya araya hafta sonu giriyor canım
Eee sende hafta sonu gelemiyorsun
Nasıl olacak diye düşündüm bir ankafamçokkarıştı
Ama bulucam yolunu merak etme

sen 6 marttan önce bi tarih düşünüyosan ona göre hazırlıyım kendimi önceden bilelimde canım son dakika bişeyler çıkmasın. haftasonu yapılsın diyorsanızda öyle yapalım ben engellemiyim canım

bebikom minnacık daha :) doktora yarın gidicem ilk yerimseniben
ben kadıköy den gelicem, haftaiçi okula denk gelirse nişantaşı'ndan gelirima.s

ay canımmm taze annesin hee hadi hayırlı olsun yawrun sağlıklı büysün inşlh
kıss bebebişle nasıl geliceksin

canlar gelmmeyi inanın çok isterim fakat benim durumumu biliyosunuz eve yakın olmam lazım ve hemen bir telle 5 dakika içinde evde olmam lazım derya çok iyi biliyor nedeniniii ben anlattım ona..neyse inşallah birdaki sefer gelicem söz..ama siz ben ordaymışım gibi sandelyemi ayırın ve beni yanınızda gibi hissedin zaten ahuda çok iyi tanıyor beni geçen ki buluşmadan.. Ben fotolarınızla yetinicem şimdilik...sizi çok seviyorummm

oy oy oy oy oy çarşamba olsa keşke süper olur eşim o gün izinli o getirir götürürdü beni =)

hmm oke ama martta olacak sanırımm oyle gorunuyor zaten subatı bıtırdık bılem:)))

oy oy oy oy oy çarşamba olsa keşke süper olur eşim o gün izinli o getirir götürürdü beni =)
yaw banada çarşamba ve cumartesi uyuyo inşlh biri olur
hmm oke ama martta olacak sanırımm oyle gorunuyor zaten subatı bıtırdık bılem:)))
evet şubat bitti
zaten bende bu hafta sonundan sonraki iki hafta müsaitim :) sonrası Allah kerim

aa hafta iiçimi oluo buluşma.-tatlicadiarzu- hep hafta sonu yapılıyor die ben bakmıodm . peki nerde olucak kızlar buluşma ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…