Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

Ayyy kizlar, bende gelmeyi cok istiyorum ama malesef dügün hazirliklarinda oldugum icin imkanim yok..! InsALLAH bir kac ay sonra tekrarlarsiniz..bende katilirim..! kaydirigubbakcemile5

Bence sen bi şansını dene

Hatta izini koparana kadar yakaını bırakma kaydirigubbakcemile:lepi:

evet şansımı denicem ama şu günlerde biraz sinirleri tepesinde iyi bir anını yakalamam lazım...:mymeka:
birde mekanın resimlerini ne zaman ekliceksin canım...

Ayyy kizlar, bende gelmeyi cok istiyorum ama malesef dügün hazirliklarinda oldugum icin imkanim yok..! InsALLAH bir kac ay sonra tekrarlarsiniz..bende katilirim..! kaydirigubbakcemile5

canım birkaç ay sonra değil o kadar ara vermiceeeeezzzz sık sık buluşucazzz:dance:

evet şansımı denicem ama şu günlerde biraz sinirleri tepesinde iyi bir anını yakalamam lazım...:mymeka:
birde mekanın resimlerini ne zaman ekliceksin canım...

sen peşini bırakma canım sengözlerimebaksanab:jeyyar:kaydirigubbakcemile5resimleri eklemeye çalışıcam en kısa zamanda

aa mekanın resimlerinimi koyuucaksın???
eveeeeeetttt sizin için neler yapıyrum bakınnnnkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
hele bir gelmeyiiiinnnnkaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-klava:

inşlh gelicem
çok çok çok istiyorum
yanlız önümüzdeki çarşamba işim var
haftaya çarşamba müsaitim
artık ayarlamaya calışıcam havalar ısınsın tarihi belirleyelim
annecim yusufuma bakıcak bende gönlüm rahat gelicem inşlh:Saruboceq:
merak ettim bahh koy resimleri saa zahmet kıss
ey olur alıştırma yapmış oluruz kaydirigubbakcemile3

Tamam canım
Kızlar bu arada varsa arkadaşlarınız duyurun buluşmayı ben elimden geldiğince İstanbullulara mesaj atıyorum ama kaç kişi var sitede
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

vallah ben
nehir bide nisan arkadaşımı davet ettim bakalım civap gelecekmi onlardan :))

Umarım bu buluşmaya katılım diğerlerinden daha fazla olur ve keyifli sohbetler edip,kaynaşırız.kaydirigubbakcemile5
Lütfen kimse çekinmesin "beni tanımıyorlar dışlarlar" gibi düşüncelere kapılmayın sakın.
Herkese açabileceğimiz kocaman bir kalbe sahibiz
:enbuyukkk::1hug:

kız üzülme bende tanımıyom kine gel gel

ben de tatlım, ben dee :)

arkadaslar bana guc verdiniz bulusma gununde hangi saatte calistigima bagli olarak eger uyarsa soz veriyorum gelecegim sizlerle tanisip dost olmayi cok istiyorum:asigim:

tubikim nerlerdesin yaa bende seni gördüğüme çok ama çok sevindim hoşgeldin iyisin dimi bi sorun yok inş.

valla canım bizim pc de sorun vardı ondan ortalrda yoktum ama geldim :):) kayınvalidemde rahatsız bugulerde gelen giden pek sık giremiyorum topiğe az kaldı canım görüşeceğiz işallah:dance::dance:

Deryacık haber verdiğin için çok teşekkür ederim canım.aranızda olmayı sizlerle tanışmayı çok isterdim ama haftaiçi çalşıyorum imkansız:1no2:İnşallah başka sefere bi haftasonu buluşmasında tanışırız.hepinizi öpüyorumŞeniz

valla canım bizim pc de sorun vardı ondan ortalrda yoktum ama geldim :):) kayınvalidemde rahatsız bugulerde gelen giden pek sık giremiyorum topiğe az kaldı canım görüşeceğiz işallah:dance::dance:

geçmiş olsun arkadaşım k.validenlemi oturuyorsun öyleyse kolay gelsin

deryacım bende gelmek ısterdım ama sultanahmet bana uzak esım hayatta tek yollamaz zaten bebış var
keske pazar günü olsaydı ozaman esım getırırdı gelmeyı cok ısterdım
senağlama

tatlım bende varım ama bi kaç zaman sonra katılırım aranıza..hamişim 30. haftadayım.. bazen zorlanıyorum ... ama sizlerle olmakda çok istiyorum..

tatlım bende varım ama bi kaç zaman sonra katılırım aranıza..hamişim 30. haftadayım.. bazen zorlanıyorum ... ama sizlerle olmakda çok istiyorum..

Canım benim yaaa
inşallah tanışırız seninle de ne zaman kısmetsea.s.

deryacım bende gelmek ısterdım ama sultanahmet bana uzak esım hayatta tek yollamaz zaten bebış var
keske pazar günü olsaydı ozaman esım getırırdı gelmeyı cok ısterdım
senağlama

hafta sonu da yapıcaz canım gözünüz üzerimde olsun takip edin beni:roflol:sengözlerimebaksanab

İnşallah canım hafta sonuda yapıcaz bi buluşmaaaagamyoncuiremsu

kızlar topiği baştan sona okumadım ama naçizane fikrim buluşma yeri değişemez mi?
sultan ahmet çok uzak(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…