Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

kızlar topiği baştan sona okumadım ama naçizane fikrim buluşma yeri değişemez mi?
sultan ahmet çok uzak(((

evet değişemezmiiii deryamm​

Canlarım artık herşeyi ayarladık
Heveslendik bir kere
Ama çok ara vermeden anadolu yakasında bir buluşma yapıcaz DreamLover
Belinayım senin içinde yaparız bir buluşma Bakırköy tarafındayerimseniben
Zaten çoğu arkadaş hafta sonu istiyor
Bundan sonra buluşmaları sırayla yapıcam kızlar bi hafta içi bi hafta sonu
Farlı şeyler olsun istiyoruz AVM de oturmayalım artık yaa

deryam beni biliyosun ben kendimi iyi hissetmek adına sizlerin yanında olmak adına toparlanmak adına psikolojim düzelsin ve babama daha verimli daha iyi yanında olabilmek adına sizlerle buluşucaktım fakat sultanahmet inan banaa uzak..zeytinburnunda ikamet ediyorum fakat şu sıralaar beni biliyosunuz ani bir telefonla hemen kalkabilirim ve yakın olması şart bu yüzden hemen bi minübüsle evde olmaml azım zatten minübüs kapımın önünden geçiyor zeytinburnu bozkurtta oturuyorum.. bakırköy olsa inan çok güzel olurdu deryamm

Canım bunu değiştirmek için çok geç ama:1no2::1no2::1no2:
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
Nasıl yapsak bilmiyorum vazgeçemem çünkü herşeyi ayarladım ben
En kısa zamanda bi Bakırköy buluşması yapsak konuştuğunuz kişilerle senin için canım

tamam deryam ben onada varım lütfen benim için bi lan değiştirmeyin buna çok üzülürüm çünküü canım arkadaşım..

tamam deryam ben onada varım lütfen benim için bi lan değiştirmeyin buna çok üzülürüm çünküü canım arkadaşım..

Canım kızlara yazdım konuşalım onlarla olmaza Bakırköy de yaparız çok ara vermeden
Ama gelmeni çok isterdim
Sende haklısın tabii:teselli:

kızlarrr ben de bugün öğrendim, bebik geliyoo :)
yaniciğime diyeceğim şudur ki ben de uzaktan gelicem, kimseyi tanımıyorum, bebiko da var artık... Ben geliyosam herkse gelir o kadar!! hadi bakim havalar soğuk da olsa mevzuyu soğutmayalım daha, yapalım gariii..

Not: yoklama kaçağı olmasın hepünüzü canım çekiyyi :icecream:a.s.

:dance::teytey::sm_cool::lepi:
Tebrikler canııııııııııııımmmmmmmŞeniza.s.
Valla çok sevindimmmmm bugünlerde çok güzel haberler alıyorum böyleeeeea.s.
Sağlıkla inşallah

Yapıcaz canım az kaldı sen Anadolu yakasını toparlaaaaakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
Akşam resim eklicem kızlar

Kızlar bu arda duymayan arkadaşlarınız varsa haberdar edin
Annenizi kardeşinizi bebelerrinizi alıp alıp gelin antrenörüm bakacak hepisine tek tek ilgilenecek söz verdiiiiiiiidelikafadulden:roflol::roflol:

Son düzenleme:
merhaba tarih nedir?hafta içi olursa belki gelebilirim =)saatler uygun olursa tabii=)sultanahmet yakında bize eyüplüyüm ben=)tarihi ayarlayın bende eşimi ayarlıyım gelmek çok isterim=)

bu arada bakırköyde olabılır zaten her hafta sonu capacıty'e alısverıse gıdıyoruz oğlusum ıcına.s

canım aklımdasın merak etme çok ara vermicem buluşmalar için :dance::teytey::lepi:

deryacık kesin gelenlerin listesini bi kosana kısss

Canım akşam ayarladım ben hatta eşimle 00.04 kadar uğraştık resimler için falan
Bu gece hem resimler hem liste eklenecektir
Tarihde kısa zamanda geliyooooo

merhaba tarih nedir?hafta içi olursa belki gelebilirim =)saatler uygun olursa tabii=)sultanahmet yakında bize eyüplüyüm ben=)tarihi ayarlayın bende eşimi ayarlıyım gelmek çok isterim=)

Tamam canım seni haberdar ederim ben
Gelirsen çok seviniriz

ark ben beylikdüzünden katılıcam belinaycım sen bana göre çok daha yakınsın hem sultanahmet bence istanbulun göbeği sayılır çokta iyi bir seçim ben belki 3 saat yol gidicem ama değeceğine inanıyorum cevahir buluşmasınada katılmam iki saatimi almıştı ama planımı ona göre yapıyom

canım hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inanınki hiç yabancılık çekmezsiniz ben cevahir buluşmasına katılmıştım ortam çok samimiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…