Istanbullu bayanlar buluşma vaaaaarrr

sultanahmet dedi deryacık

hımm :KK43:( bende cevahirde olur diye heveslenmiştm sositososito sevincm kursağımda kaldı kötükedihüso ben anadolu yakasında otuorum ve martın ilk haftası şişlide işim var. hemde buluşmayada katılırım diodumm senağlama neysee siizi iyi buluşmalar canlarm :çok üzgünüm:

tamamdır kızlar sultanahmete yurume mesafesındeyım zaten:KK70:
ee hafta ıcı de zaten bosum su sıralar:)))) her zaman uygundur bana

ay canımmm taze annesin hee hadi hayırlı olsun yawrun sağlıklı büysün inşlh
kıss bebebişle nasıl geliceksin

Canım Neslimiz yeni hamile :CüvCüv:yani haberi dün hep beraber aldıka.s.

kıslar daha bellı olmadımı bulusma tarıhı?????????????

canım yakında yazıcam konuşamadık kızlarla dahaa.s.

oy oy oy oy oy çarşamba olsa keşke süper olur eşim o gün izinli o getirir götürürdü beni =)

Canım eşin hangi çarşamba izinli senin yoksa her çarşamba mısengözlerimebaksanab

aa hafta iiçimi oluo buluşma.-tatlicadiarzu- hep hafta sonu yapılıyor die ben bakmıodm :nazar:. peki nerde olucak kızlar buluşma ???? :emir_bebek:

Canım haftasonu gelemeyen arkaşlarımız için yapıyoruzyerimseniben
Sultanahmette buluşucaz yemek yiyicez önce sonra dolaşıp medreseye kahve içimeye gidicezzsositososito
hafta içi çalışıyor musun yoksabenneyaptımki

hımm :KK43:( bende cevahirde olur diye heveslenmiştm sositososito sevincm kursağımda kaldı kötükedihüso ben anadolu yakasında otuorum ve martın ilk haftası şişlide işim var. hemde buluşmayada katılırım diodumm senağlama neysee siizi iyi buluşmalar canlarm :çok üzgünüm:

Canım Anadolu yakasından gelen arkadaşlarda çok
Neresinden geleceksin bak onlar buluşup gelecekler

kaydirigubbakcemile
:eek::eek:

hımm bende yeni doğum yaptı sandım :))))))))))
hayırlı olsun nesliii

kızlar, buluşma tarihi belli oldu mu ?

işim olmazsa, düşünüyorum gelmeyi ama hastane-doktor işim var...:KK43:

kızlar merhaba sultanahmet buluşması varmış.... gebeleri kabul ediyormusunuz :)) ne zaman bu buluşma havanın biraz güzel olduğu birgün yapsanız?? gelmeyi çok isterim ve saatler uygun olursa mutlakada gelirim nasipse tabi yinede

nisan canım bi çarşamba yapılıcak ama sanırım mart ayında olucak daha kesinleşmedi

nur elanur niye kabul etmeyelim bacım ne güzel gelde hamiş görelim özledim hamileleiği yaaa

nisan canım bi çarşamba yapılıcak ama sanırım mart ayında olucak daha kesinleşmedi

nur elanur niye kabul etmeyelim bacım ne güzel gelde hamiş görelim özledim hamileleiği yaaa

:)) çok öslediysen sana verim doğana kadar sen taşı olmazmı ağır gelmeye başladı zaten bana :))
mart ayında havalar daha bi güzel olur hem tabi inşallah mart kapıdan baktırmaz kazma kürek yaktırmazda ağız tadıyla buluşmak nasip olur

gordugum kadariyla hala tarih blirlenmemis benim donmemi mi bekliyosunuz ayol =)) 10 martta Turkiyedeyim =))

:)) çok öslediysen sana verim doğana kadar sen taşı olmazmı ağır gelmeye başladı zaten bana :))
mart ayında havalar daha bi güzel olur hem tabi inşallah mart kapıdan baktırmaz kazma kürek yaktırmazda ağız tadıyla buluşmak nasip olur

kızlar merhaba sultanahmet buluşması varmış.... gebeleri kabul ediyormusunuz :)) ne zaman bu buluşma havanın biraz güzel olduğu birgün yapsanız?? gelmeyi çok isterim ve saatler uygun olursa mutlakada gelirim nasipse tabi yinede

Benim güzel avım buradaaaaaakaydirigubbakcemile3a.s.
Gel tabiii ne demek kabul ediyor musunuz
Kaç tane hamiş var biliyor musun sendelikafadulden
Tek değilsin yaniiiiiiiia.s.
İnşallah güzel bir güne kısmet olur canım buluşmamız

gordugum kadariyla hala tarih blirlenmemis benim donmemi mi bekliyosunuz ayol =)) 10 martta Turkiyedeyim =))

Ayol niye seni bekleyelim ki
Sen gelmeden buluşucaz biz
İstemiyoruz seni anlamadın mı acelemizden:dilcikar::dilcikar:

Senin için ayrıca buluşma yapıcam ben kuzuuuummmm
Sen bi gel helea.s.a.s.a.s.Şeniz

Benim güzel avım buradaaaaaakaydirigubbakcemile3a.s.
Gel tabiii ne demek kabul ediyor musunuz
Kaç tane hamiş var biliyor musun sendelikafadulden
Tek değilsin yaniiiiiiiia.s.
İnşallah güzel bir güne kısmet olur canım buluşmamız

vayy av haa:)) ava giden avlanacak bak ben karışmam :))
desene millet yemiyor içmiyor zırttırı pırttırı doğuruyor bir senmisin doğuran :))
bende eşsiz insan gözüyle bakıyordum kendime :) sanki doğurganlık sadece bana özelmiş gibi :) hıhhh..

hadi bakalım inşallah buluşacağız yakında...

Kızlar yarın çok işim var ama
Listeyi, mekanın fotlarını koymya çalışıcammmmmm

yerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

X