İstanbul'da Yaşayan veya İstanbul'u iyi bilen arkadaşlarım bir bakar mısınız rica etsem??

Bir de arkadaşlar bir yandan da sahibindene bakıyorum eşyalı site içinde güzel evler buldum bütçeme uygun fakat kat sayıları çok yüksek mesela 24 kata kadar var, acaba depreme dayanıklı mıdır o kadar yüksek olması korkutuyor açıkçası

Depreme dayanıklı mıdır bilemeyiz tabi ancak olası bir depremde, oturduğunuz yer sağlam olsa bile etrafınızdaki binaların yıkılma durumu var, depreme sokakta, işte, otobüste yakalanma durumumuz var

Arkadaşlar Şişli paşa mahallesi nasıl bir yer? Site içinde eşyalı ,içime sinen evler buldum uygun fiyatlı ama mahalle olarak nasıldır acaba, güvenlikli mi?

Sadece bu okullarda benim branşımda açık var.
Bence okulların hakkında mini bir araştırma yapın. Oturulacak semtleri ayarlamak daha rahat.

Bayrampaşa karalanmış ama Tuna ve Sağmalcılar tarafı bana göre tehlike arz etmiyor. Metro ve tramvaya geçiş de var. Mecidiyeköy'e gitmesi rahat.

Silivri'yi eleyin direkt.

Çok programlı varsa da lgs giriş puanlarına bakın, düşükse eleyin. Tehlikeli öğrenci grubu olabilir.

GOP Süleyman Şah AL Avrupa konutları tarafında. TEM'den geçince görüyorum. Üniden 2 hocam Avrupa Konutlarında oturuyor. Yaşanılmayacak yer olsa, özellikle biri, tenezzül etmezdi. Metro ile Mecidiyeköy 20 dk sürüyor.

Bahçelievler'in ulaşımı sıkıntı. İç kısma giden araç sayısı az. Ben her gittiğimde saydırıyorum Eğer okula yakın oturmayacaksanız eleyebilirsiniz. Yenibosna AİHL tarafından geçen otobüs sık değil gibi gördüm. Detaylı bakmak lazım.

Arkadaşlar Şişli paşa mahallesi nasıl bir yer? Site içinde eşyalı ,içime sinen evler buldum uygun fiyatlı ama mahalle olarak nasıldır acaba, güvenlikli mi?
Feriköy'de bir zamanlar arkadaşım oturuyordu büyük bir sitede. Başına bir iş gelmedi. Toplu taşıma kullanacaksanız duraklara bakın. Durağa giden yol tamirciler vs arasından geçmiyorsa (haritalardan bakabilirsiniz) sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bir de çalışacağınız okul önemli. Bence ilkin o belli olsun.

Bu salı belli olacak okulum. Sonuçlar salı günü açıklanıyor ve çok heyecanlıyım yaptığım araştırmalara göre Sarıyer deki okullardan birinin gelme olasılığı çok yüksek
Başlangıç yapma ve taşınma işleri bayramdan sonraya kaldı. Hayırlısı olsun da.
Benim içime doğuyor, butceme uygun güzel, içime sinen bir evde oturacağım
Pozitif düşüncenin gücüne inanıyorum
Açıklanır açıklanmaz buraya yazacağım sonucu
Ya iki gün kaldı vakit geçmez artık:))

Arkadaşlar sizinle aile gibiyiz artık ❤❤
Sonuçlar açıklandı Sarıyer/ Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ne atandım ❤❤❤
İnşallah herşey çok güzel olur bundan sonra❤
Bayramdan sonra başlangıç yapacağım ve ev tutacağım , istanbulda olanlar çay icmeye gelirsiniz artık

Hayırlı olsun.

M2 metro Darüşşafaka'da inince 21 dk yürüme yolu görünüyor. 40T daha sık geçiyor ama sahilden (sabah trafiği olabilir) ulaşıp da İstinye derede duruyor. Ya okulun civarındaki evlere bakın ya da M2 metroya rahat geçebileceğiniz güzergahlardaki evlere. Kağıthane, Beşiktaş, Mecidiyeköy merkez olabilir. Ev tutana kadar biriyle beraber geçici oturup deneyimleyebilirsiniz. Bana 1 saat yolculuk normal geliyor ama belki siz 20 dkyı bile kaldıramazsınız

Hacıosman civarını da severim Muhiti güzel bir yer

Çok teşekkür ederim canım aslında 20 dk yürürüm iyi olur benim için metrodan inince, hem spor olur
Okulu aradım memur abi yardımcı oluruz buraya yakın kiralık evler var hocam dedi, ben de gitmeden iyice arastiracagim hallolur ya çok rahatım bu konuda. Olmadı bir yıl denerim 30-35 binlik evlerde. Hoşuma giderse devam ederim, gitmezse daha uygun yerler bakarım ortama alışınca, sağlık olsun da

Şişli gülbağ olabilir. Fulya olabilir.

Kızlar evimi tuttum 4.levent metrosuna yakın rezidans 1+1 eşyalı ve 25bin çok güzel bir konumu var okulumla arasında 4 metro durağı var süper oldu
25 hatta 30a bulamazsin diyen arkadaşlar olmuştu cidden Allah denk getirdi istanbula geldigim gün buldum ve eşyalar sıfır ... Bir yerleseyim bu hafta iyice de haftaya başlasın istanbul gezmeleri

Bulursun tabi yav, sen millete bakma. Ki bulmuşsun da, hayırlı uğurlu olsun

Hayırlı olsun. Bulunurdu zaten, abartanlara bakmayın. O fiyat bile az değil.

mesajınızı geç gördüm geç cevap verdim kusura bakmayın. burdan da yazmak istedim hakkınızda hayırlısı olsun umarım mutlu ve huzurlu olursunuz.

buarada bransınız ne ? kiradan yola cıkmaya calısıyorum da, kira 30-35 olursa, maasınız karsılayacak mı ? ek ucretler olacak mı bu okulda ?

hayırlı olsun hem guzel semt hem kıra da daha makul. gule gule huzurla oturun. bırseye ıhtıyacınız olursa lutfen yazın

o kadar güzel mahalleler var ki etrafında. çok sevindim.

hayırlı olsun hem guzel semt hem kıra da daha makul. gule gule huzurla oturun. bırseye ıhtıyacınız olursa lutfen yazın
Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun evi ayarladım özel eşyalarımı falan taşıdım yalnız evimle 4.levent metro arası 15dk falan yürüme mesafesi ama yokuş olduğu için sanırım dolmuş veya otobüs kullanacagim metroya gitmek için... onun dışında hiçbir sıkıntım yok çok şükür içime sindi. Iyi niyetiniz için tekrar teşekkür etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…