İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Ben de bir lazer mağduruyum bu arada. Bakırköy'de Bir Demet Güzellik adlı güzellik merkezine gittim yıllarca. Resmen oyalandım. Yaklaşık 3 sene sonunda bana " Sizin kıl kökleriniz açık renk makine görmüyor." Şeklinde bir açıklama yaparak bitiş verdiler. Boşa giden 2000 tl oldu. Avrupa -Anadolu yakası farketmez bir iğneli epilasyon tavsiyesi verirseniz hemen başlamak istiyorum.

Merhaba tam adres ve telefon bilgisi alabilir miyim?
Merhabalar :) ben de gizem hanima gidiyorum yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum 14 sene agda yaptim yuzumu mahvettim , cene alti sakaldan beterdi , insan icine cikamiyordum ,lazere de gittim hicbir degisiklik olmadi , gizem hanima dua ediyorum ve benim gibi sorunu olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.suan sadece ince tuyler kaldi yuzumde , adres tel bilgisi vermem dogru olur mu buradan biomiyorum ama ARENAPARK AVM nin karsisinda Haymana Is Merkezi icerisinde .

Merhabalar :) ben de gizem hanima gidiyorum yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum 14 sene agda yaptim yuzumu mahvettim , cene alti sakaldan beterdi , insan icine cikamiyordum ,lazere de gittim hicbir degisiklik olmadi , gizem hanima dua ediyorum ve benim gibi sorunu olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.suan sadece ince tuyler kaldi yuzumde , adres tel bilgisi vermem dogru olur mu buradan biomiyorum ama ARENAPARK AVM nin karsisinda Haymana Is Merkezi icerisinde .
Merhaba bahsettiğiniz Gizem Hanımın adres& telefon bilgilerini almam mümkün müdür? Yüzünüze yaptırdınız mı?

Çok teşekkürler yardım ve destek için :)) İşletmenin ismini vermeniz mümkün müdür?

merhabalar ben umranıye bulgurlu yunus emre mahallesınde bır kıza yaptırmaktayım benım sonderece kalın tuylerım var ıkı ay oldu baslıyalı buyuk bır bolge ve tuylerım sonderece kalın ..once ınceldıler sonra belırlı bır yuzdede azaldılar gıbı geldı..tabı daha ıkı aylık sadece durumum ..kız bu konuda profesyonel kendı makınası var oncelerı unlu bır merkeze gıdıyordum cok pahalıydı ordakı makınayla aynı ...uygun bır fıyat aralıgı var ıyı nıyetlı bır ınsan ..ıslem bıtınce tekrar aynada ıyıce yuzumu ınceleyıp tekrar ettırıyorum kalan yer olduysa o derece kaprıslıyım :)besyuzotuzıkısıfırelliikiyetmişbeşonyedi den iletişim kurabilirsiniz..

Son düzenleme:
Nişantaşı neka'yı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Piyasanın en pahalı yerlerinden biri... Parasına bakmayım temiz iş olsun, üzülmeyim düşüncesiyle başlayacaksanız eğer uyarayım; Para ve zaman kaybı hatta sizi oyalayıp, umutlandırıp haksız kazanç elde ediyorlar!!! Uzak durun kızlar!

Ben buraya koltukaltı tüylerim için gittim, jiletle aldığımdan bayağı serttiler, ilk seans sonrası tüyler inceldi. Gittiğim zaman işlemim bittiğinde randevu almak için kasaya yöneldiğimde soruyordum "Ne zaman geleyim? "diye, hep bir ay sonrasına alın diyorlardı hakkaten bir ayda tüylar çıkıyordu...iki koltukaltı süresi toplamı yaklaşık 100 dakikaydı, en son Mayıs ayında gittim bana yapan kızlar meşgul olduğu için oranın en tecrübelilerinden birine devretmişlerdi randevuyu. Kadının ilk sorduğu şey "Yeni mi başladınız?" oldu, Kasım'dan bu yana her ay geldiğimi duyunca şaşırdı, işlemi yaparken daha önce randevu aldığım kızlardan biri içeri girdi bana selam verip işlem yapan arkadaşa azalma olup olmadığını sordu, iğneli epilasyonu yapan kişi dönüp sinirli bir tonda "Azalma olmamış!" diye ağzından kaçırdı sonra toparlamaya çalıştı ama tren kaçtı zaten benim de burada okuduklarım üzerine şüphem vardı netleşmiş oldu, neka da son yapan kişi üzerinden yaklaşık iki- iki buçuk ay geçtikten sonra tüylerim azalmış olarak çıktı, orayı bırakıp yarısı fiyatına başka yerde iki seansta bitirdim şükür! O kadar boşa giden paramı zamanımı helal etmiyorum!!!

Arkadaşlar benden önceki çok kişi yazmış koltukaltı en çabuk biten bölgelerden biri. İğneli epilasyon sonrasında bir sonraki randevu en az iki ay sonraya verilmeli, her seansta bölgenin temizlenmesi için geçen süre azalmalı, eğer sık sık çağrılıyorsanız ve süre azalmıyorsa yaptıkları işlemin ağdanan farkı yoktur!

merhaba, ben bakrköyde doruk güzellik merkezine gidiyorum. gerçekten işlerinde başarılılar. ben önce lazer yaptırmıştım ama maalesef bir faydasını görmedim üstelik bacağımın üst kısmında tüyler arttı. iğneli epilasyon kesin çözüm bence. lazer zaman kaybı gerçekten.

Ben Turkiyedeyken sirinevlerdeki Melis epilasyona gitmistim, baya bi gittim ve deneyimlerimi yaziyorum. Hijyenikligi tartisilir, eldiven giymiyor Ozlem hanim ve hijyen anlayisi iceri girmeden ellerimi yikamistimdan ibaret. Herkes icin kullandigi yastik ve ortu var bunlar kullan at degil, tum musteriler ayni seyin uzerine yatiyor. Ben yuzum icin gitmistim kullandigi igne kalin arkadaslar ve altin ignenin gereksiz oldugunu soyluyor bu konuda bilgim olmadigi icin birsey diyemiyorum ama baska bir uzmandan mutlaka yuz bolgesinde altin igne kullanilmasi gerektigini duymustum, metallerin iletkenligiyle alakali birsey. Ozlem hanima gittikce tuylerimde azalma oldu ve azala azala umursamiycagim kadar az hale geldiler ama yuzumdeki lekeler cok uzun bir sure gecmedi, yapmadigim sey kalmadi profesor dermataloglara gittim sen yuzune ne yaptin bunlar omur boyu gecmez diyenler oldu. 1.5-2 senede yavas yavas lekelerimden tamamen kurtuldum. Ozlem hanim lekelerle ilgili surekli yuzun hassas, bu lekeler gecicek gibi seyler diyordu. Bu konuda bilincli olmaniz cok onemli size gunes kremi kullanmalisin gibi seyler onermiyor sadece hametan adli bir kremi gun icinde birkac kere uygulamanizi soyluyor. Ben bir arkadasima burayi tavsiye etmezdim baska bir careniz yoksa gidin ama lekelere karsi nasil korunmaniz gerektigini ve olustuktan sonra napmaniz gerektigini iyi arastirin derim. Onun disinda imkaniniz varsa cok iyi arastirip daha profesyonel bir yer bulun ilk once kol gibi daha az hassas bolgelerde denettirin yuzunuze degdirmeden once.

En son nereye yaptırdınız acaba 2 seansta bitti?

İnternetten Sümer Epilasyon , Ayten Hanım diye arattırdım;ama herhangi bir bilgi yok. Bu yerin tam adresini ve telefon numarasını verir misin?

Sizin gittiğiniz yer neresi acaba ? gerçi uzun zaman önce paylaşmıssınız ama olsun. Bende lazer mağduruyum ve iğneli epilasyona gidip kurtulmak istiyorum artık.
Tavsiyelerinize ihtiyacım var teşekkürler..

Uskudar'da Tulay epilasyon varmis. Yıllar once iyiymis ama simdi ne durumda bilmiyorum. Giden var mi oraya? Okmeydanı civarında güvendiğiniz bi merkez var mı kızlar?

Ben eylülden beri yüzüme yaptırıyorum ve çook çoook memnunum. resmen dünya varmış!
kendime güvenim geldi... uzun araştırmalarımla,buradan da okuduğum olumlu yorumlar üzerine Zeynep hanıma gidiyorum... kıllarım çok fazlaydı,şu an tek tük çıkıyor , çok mutluyum

yalnız buradaki yorumlar gitmeden önce gözümü korkutmuştu. kabuklanma ve acı hakkında abartılı yorumlar mevcut.
ben de hiç kabuklanma yok ve acı dayanılabilir bir acı,eğer kesin çözüm arıyorsanız tereddütsüz gidin derim!

istanbul'da genital bölgenin alt kısmına iğneli yapan,iyi bir uzman tavsiye eder misiniz?

Neka Nişantaşı'nda var mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…