İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

fiyatları ne kadar oluyor acaba benm de hiç bir bilgim yok. sayfalar da çok ilerlemiş...

fiyatları ne kadar oluyor acaba benm de hiç bir bilgim yok. sayfalar da çok ilerlemiş...

Genelde dakikasi 1.5-2.5 tl araliginda degisiyor ama 2.5a daha yakin oluyor saniyorum, aci esiginiz cok cok dusuk degilse sabredin yaptirin derim ben igneli kesin cozum

Sen direk madecassol al canım yedi ₺ zaten büyük krem hemen etki ediyor sıkıntı olmaz ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim madecassol aldim da ben simdi nasi uyguluyosun?
Masaj yaparak cilde yediriyo musun yoksa cilde tam yedirmeden ince bi tabaka halinde ustune mi suruyosun??

Merhabalar ben yeni üye oldum acaba yuz bolgesi icin igneli epilasyon yapan iz bırakmayan bildiginiz bir uzman var mı? Cildim cok hassas o yuzden cok onemli.

merhaba iğneli epilasyon araştırıyorum ve nette gül abbasoğlu hakkında olumlu yorumlar okudum yanlız kendisinin telefonunu arıyorum açan yok kendisine ulaşan var mı?benimde ulaşmama yardımcı olabılır mi?

Canim madecassol aldim da ben simdi nasi uyguluyosun?
Masaj yaparak cilde yediriyo musun yoksa cilde tam yedirmeden ince bi tabaka halinde ustune mi suruyosun??

Tatlım geç dönüşüm içi,n kusuruma bakma =(

Ben uygulama sonrasında kremi çok yedirmekle uğraşmıyorum cilt 10 15 dk ya da tamamen çekmiş olyor Biraz fazla kaçmış olsa ve beyaz kalsa bile krem o beyazlık geçiyor SAadece dağıtıyorum kremi öyle diyeyim :KK16:

Merhabalar ben yeni üye oldum acaba yuz bolgesi icin igneli epilasyon yapan iz bırakmayan bildiginiz bir uzman var mı? Cildim cok hassas o yuzden cok onemli.

Selam, ben gittiğim yerden çok memnunum öneririm tatlım, 54, sayfada bayağı bir açıklama yapmışım istersen bir oku :KK16:

Tatlım geç dönüşüm içi,n kusuruma bakma =(

Ben uygulama sonrasında kremi çok yedirmekle uğraşmıyorum cilt 10 15 dk ya da tamamen çekmiş olyor Biraz fazla kaçmış olsa ve beyaz kalsa bile krem o beyazlık geçiyor SAadece dağıtıyorum kremi öyle diyeyim :KK16:

Hic onemli degil canim :) madecassol gercekten iyiymiss 👍
Azicik soyulma yapti ben de ama o da boyle bir krem icin kacinilmazdi sanirim :) bepantolu biraktim valla madecassol kullandim hep

ben sırf bu işlem için istanbula gitmiştim 2 ayda 1 gidiyordum hem göğüs hem yüz için ama bi yerden azaldı başka yerden fırlattı.

ama sanıyorum ki bana uygulayan kadın ayağım kesilmesin diye böyle bir yönteme başvurdu 2012 de dksı 2 TL gibi birşeydi iiğne açılış içinde 25 tl almıştı kaybedersen iğneyi her seferinde o parayı ödemek durumunda kalıyorsun.

ben daha sonra yüze lazerle çözüm buldum ama henüz tedaviye devam ediyorum 4-5 haftada bir gidiyorum göbek göğüs çene dudak üstü falan bakalım inşallah sonradan fırlamazlar.

Hic onemli degil canim :) madecassol gercekten iyiymiss 👍
Azicik soyulma yapti ben de ama o da boyle bir krem icin kacinilmazdi sanirim :) bepantolu biraktim valla madecassol kullandim hep

Dimi :KK9: Ben de artık bepanthen bepanthol vs bıraktım madecassol her şeye iyi geliyor izi bir türlü geçmeyen yaraları bile geçirmeye başladı krem =)

ben sırf bu işlem için istanbula gitmiştim 2 ayda 1 gidiyordum hem göğüs hem yüz için ama bi yerden azaldı başka yerden fırlattı.

ama sanıyorum ki bana uygulayan kadın ayağım kesilmesin diye böyle bir yönteme başvurdu 2012 de dksı 2 TL gibi birşeydi iiğne açılış içinde 25 tl almıştı kaybedersen iğneyi her seferinde o parayı ödemek durumunda kalıyorsun.

ben daha sonra yüze lazerle çözüm buldum ama henüz tedaviye devam ediyorum 4-5 haftada bir gidiyorum göbek göğüs çene dudak üstü falan bakalım inşallah sonradan fırlamazlar.

Çok geçmiş olsun İğneliden sonra iğneli yaptırdınız bölgeler için lazere mi başvurdunuz?

Keşke iğneli ile devam edip bitirseydiniz

Çok geçmiş olsun İğneliden sonra iğneli yaptırdınız bölgeler için lazere mi başvurdunuz?

Keşke iğneli ile devam edip bitirseydiniz

iğneli biraz fazla canımı yakmaya başlamıştı ve 5. seansta bile hala hiç azalma yoktu çünkü sanırım uygulayan uzman ince tüylerimi elindeki cımbızla çekip onları sertleştirdi yok yere .malesef dayanamadım bıraktım ben de :KK43:

iğneli biraz fazla canımı yakmaya başlamıştı ve 5. seansta bile hala hiç azalma yoktu çünkü sanırım uygulayan uzman ince tüylerimi elindeki cımbızla çekip onları sertleştirdi yok yere .malesef dayanamadım bıraktım ben de :KK43:

Gerçekten mi :KK53: Çok geçmiş olsun keşke başka bir uzman arayıp lazere öyle başvursaydınız Lazer yüz gögüs göbek gibi bölgelerdeki tüyleri ilk etapta döküyor ve insan ohh kurtuldum artık diyor ama 3--4 ay sonra daha beter tüyler çıkıyor Özellikle yüz bölgesinde kavis olduğu için lazer başlığını ne kadar sert bastırırsa bastırsın ışın gitmemesi gerekn yerlere de yayılıyor ve oradaki ayva tüylerini uyararak onların çıkmasına sebep oluyor

Umarım siz bunları yaşamazsınız

Atasehir de canan hn var ben memnun kaldım

iyi akşamlar yazdıklarınızı okuyunca içime bi şüphe düştü bitmicek mi bunlar diye :KK43: seans süreleriniz ne kadardı ve yüzünüzdekilerin yüzde kaçı bitti şu ana kadar ? ben daha iki seans gittim bişey demek için erken ama o kadar uzasın istemiyorum

Oldukça uzun sürer yaklasik 2 sene ama kesin çözüm

Ben de canan hanima gidiyorum cok da memnunum acikcasi cok tatli cana yakin bir insan, isinde de iyi. Yalniz su bir gercek ki, iz olayi sadece yapan kisiyle alakali degil, sizin de igneli yapilan bolgeyi tahris etmemeniz, randevudan sonra onerilen krem/merhemleri duzenli bir sekilde kullanmaniz gerekiyor. Bir kere merhem surup kendi haline birakmamalisiniz, yoksa hem cok gec iyilesiyor hem de iz kalabiliyor. Benim gozlemledigim bu yani.

ben de okuldan arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir süredir bağlarbaşı'nda marmara ilahiyat fakültesinin karşısında cherie la maison de beaute diye butik bir yere gidiyorum. açıkcası biraz tedirgindim başlamadan önce, yara izi, kabuk vesaire kalır mı diye ama kısa süreli (1-2 hafta) kabuklar oluştu ve sonra da döküldü. bunca sene neden ağdanın kılıyla tüyüyle yapış yapış uğraşmışım diye düşündüm açıkcası. şahsen baya da memnunum yapan hanımefendiden, hem hoş sohbet, hem güleryüzlü, hem tatlı. dileyenle iletişim bilgilerini paylaşırım ama facebook'tan aratınca çıkıyor olması lazım.

ben de okuldan arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir süredir bağlarbaşı'nda marmara ilahiyat fakültesinin karşısında cherie la maison de beaute diye butik bir yere gidiyorum. açıkcası biraz tedirgindim başlamadan önce, yara izi, kabuk vesaire kalır mı diye ama kısa süreli (1-2 hafta) kabuklar oluştu ve sonra da döküldü. bunca sene neden ağdanın kılıyla tüyüyle yapış yapış uğraşmışım diye düşündüm açıkcası. şahsen baya da memnunum yapan hanımefendiden, hem hoş sohbet, hem güleryüzlü, hem tatlı. dileyenle iletişim bilgilerini paylaşırım ama facebook'tan aratınca çıkıyor olması lazım.

Merhaba,
Bende yüz için igneli epilasyon yaptırabilecegim bir yer arıyorum. Hatta bu bahsettiginiz yeri jassmine isimli arkadastan rica ettim, önerdi. Sizin de mesajlarınızı okudum. Daha önce yine bu yer ile ilgili yazdığınız mesajlari yani. Birinde arkadaşımın annesi bu işle uğraşıyor önerdi gittim, diğerinde okuldan arkadaşlar önerdi demişsiniz. Birinde abla çok tatlı, birinde hanımefendi baya iyi vs. demişsiniz.
Kafam karıştı açıkçası.

X