İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

iz problemi yaşamadın;ama iğneli işleminden sonra yüzünden kılı cımbızla çekerken acıdı mı peki? Ya okudum da bazı yerlerde eğer cımbızla çekerken acıyorsa işe yaramıyor demektir sakın gitmeyin diye yazmışlar. Kafam karışmış durumda

Arkadaşlar ben de kaş ve bıyık için iğneli düşünüyorum ama uzman konusunda çok kararsızım. Anadolu yakasındayım Gül Hanım, Handan Hanım ve Aysel Hanım' dan bahsediliyor ama bazı üyelerin reklam amaçlı olduğu bildirilmiş, böyle olunca da insan kime güveneceğini bilmiyor. Yani söz konusu insanın yüzü ya da vücudu ya da sağlık gibi önemli konular olunca bu reklam amaçlı yazıların bir şekilde önüne geçilmeli diye düşünüyorum. Haksız mıyım arkadaşlar???!!! Sonuçta sağlık bu ayakkabı ya da ocak-fırın tavsiyesi değil ki! Sağlı konusunda tek bir kez yapılacak yanlış bir uygulama bile geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu yazıları yazanlarda hiç mi hassasiyet yok anlamıyorum, kendileri de kandırılsa hoşlarına gidecek mi çok merak ediyorum? Bunları uzmanlar mı yoksa onların yardımcıları ya da asistanları mı yazıyor bilmiyorum ama lütfen reklam amaçlı yazılar yazılmasın. Gerçekten de o uzmana gidenler yazsın. Mesela ben bir miktar yorum okuyup bir uzmana karar vermiştim ancak ilerleyen sayfalarda yorumlardan birinin reklam amaçlı olduğunu görünce o uzmana karşı güvenim sarsıldı açıkçası. Şimdi kime güvenicem kime gidicem???

güvenecek biri bulursan bana da haber ver olur mu? :S

merhaba ben yaptırıyorum bıyıklar bitti inceler kaldı kaşlar da bitti sayılaır alt bacaklarıma 1 yıldır gidiorum oda bitti gibi ben çok memnunum pazartesi bacak randevum var

Ya arkadaşlar cerrahpaşa, çapa, fındıkzade, aksaray vb. gibi taraflarda iğneli epilasyon yaptırıp da memnun kalan var mı?? 9 seans lazere gittim bacak kol falan ama azalma %10 kadar oldu malesef, bırakalı 3 ay oldu ama biten kıllar da olduğu gibi tekrar çıkmaya başladı. İnsan parasına mı yansın zamanına mı.. :2: Bana yakın taraflarda gerçekten iyi bir iğneli epilasyon yapan uzman bulabilirsem çok çok daha iyi olacak, yoksa avrupa yakasında burada yazılan tavsiyeleri deniycem. Tavsiyelerinizi gerek özelden gerek buradan bekliyorum, lütfen buralarda yaptırıp da memnun kalan olduysa yazarsa çok sevinicem :)

ben sansliyim.burdan buldugum bir uzmana gittim.hatta avrupa yakasindayim ve epilasyon icin anadolu yakasina gectim.reklam olmadigina inandim cunku bu sitenin moderatoru tarafindan tavsiye edilmisti.iyiki onu bulmusum .artik alti ayda, 15 dakika ugruyorum tum vucut icin.reklamcilara dikkat edin .birde iyi uzmanlari karalayanlarda var sadece rakip oldugu icin. Onlarada dikkat edin.hepinize kolay gelsin.

Canım sitenin moderatörü derken kimden bahsediyorsun? Sen hangi uzmana gittin?

Canım sitenin moderatörü derken kimden bahsediyorsun? Sen hangi uzmana gittin?

bunun için avrupa yakasından anadolu yakasına geçmekte çok masraflı olur ya :S

Avrupa yakasında oturanlar için zeynep hanımı tavsiye edebilirim valla bugün gittim ne kabuk oldu ne de kızarıklık,hafif bir kabarma ve kızarma oldu ama akşamına hiçbişi kalmadı annem bile şaşırdı(annem 20 sene önce yaptırmış 3 seans favorilerini ve hala tek bir kıl yok o bölgede),acı olarak bence lazerden daha az acılı tek kötü yanı tüylere teker teker girildiği için uzun sürmesi,ben 1 saatte çok sıkıldım ama değdi haha=)bu arada biraz aç gitmiştim o yüzden sonlara doğru daha çok acı hissettim ama gene de çok acımıyo arkadaşlar... zeynep polat diye araştırırsanız çıkıyor,yeri mecidiyeköyde cevahirin biraz arkasında saati nakit 90 tl...iğne içinde 14 tl aldı...ben her ay 1 saat gidicem,ilk seansım yüz ve göğüs ucu içindi sırtımı ve belimide yaptırmak istiyorum...lazerdense iğneli daha mantıklı,evet daha uzun sürüyo ama en azında 100 de 100 garanti...

Handan Hanım'ın yeri nerde? Ücreti ne kadar? Daha önemlisi kabuklanma oluyor mu ya da iz-leke kalıyor mu? Yüz tüyleri için yaklaşık kaç seans gitmek gerekiyor?

Zeynep hanimada bir arkadasim gitti .avrupa yakasindakiler icin tavsiye ederim.o da iyi bir uzmanmis.handan hanim kucukyali da. 1.5 tl ucret.kabuk oluyor igne basi kadar. Kalici leke yok.kac seans oldugunu bilmiyorum.uzman olmak lazim. Herkese gore degisiyordur mutlaka.

Benim özel mesaj hakkım yok senin varsa eğer Handan hanımın telefon numarasını yazıp, yerini tam olarak tarif eder misin? Bi de iğne ucu kadar geçici kabuk oluyo demişsin bu kabukların üstüne makyaj yapılabiliyor mu, sonuçta çalışan biriyim. Ben de bu hafta içinde kesin kararımı verip görüşmeye gitmek istiyorum artık...

Son düzenleme:

Slmlar,iğneli epilasyonla ilgili bilgi toplarken tesadüf mesajınızı okudum.Forumda da üyeliğiniz eski anladığım kadarıyla....O kadar çok yorum var ki açıkcası kafam çok karıştı.Daha önce lazere gittim kollarım konusunda istediğim sonucu alamadım ve bu yüzden iğneli yaptırmaya karar verdim.Yalnız daha önce leke sorunu yaşadığım için tüylerden kurtulayım derken bu sefer de lekeler yüzünden üzülmek istemiyorum.İğneli epilasyonun da leke ve iz bırakma olasılığı olduğu için işinin ehli kişiler tarafından yapılarsa bu sorunların yaşanmayacağı yönünde yorumlar okuduğum için sizden bilgi almak istedim....Zeynep Polat'a gittiğinizi yazmışsınız,nasıl bir yer olduğu ,leke kalıp kalmadığı ve fiyatı hakkında bilgi rica ediyorum.Avrupa yakasında oturduğum için çok yakın olmamakla birlikte iyi bir yerse gitmek istiyorum.... Özel mesaj hakkım olmadığı için direkt yazamadım,Zeynep Polat'ın iletişim bilgilerini de rica ediyorum.

Kesinlikle vakit kaybetme.yaza kadar bitsin.yaz sicaklarinda. Sikintili oluyor. Bakma sen , yuzume yapilirken uyuyordum falan diyenlere.yok oyle bir lux.neticede kil koku tahribi icin, biraz elektr. Veriliyor. Sinek isirigi gibi hissediyorsun. Aksini soyleyen ya reklamci yada ona akim vermeden cekiyorlar. 26 sene bu isi yapan ve tip merkezlerinde calismis biri olarak handan hanimi tavsiye edebiliyorum
Sanada kolay gelsin canim.biraz sabirla ustesinden geleceksin.

Son düzenleme:
Artık kime inanacağımı ya da nereye gitmem gerektiği konusunda çelişkiliyim.Zeynep hanımla cumartesi günü görüşmeye gittim.İnternette genel olarak hakkında olumlu yazılar okuduklarımdan birinin kendisi diğerinin ise anadolu yakasından Gül hanım olduğunu söyledim.Gül hanımdan bir çok müşterinin kendisine geldiğini söyledi ve forumlara yazıları farklı nicklerle girip Gül hanımın yazdığını söyledi.Ama okuduğum kadarıyla yeni üylerin yanında eski üylerde olumlu yazmıştı.Kafama takılan bunu Gül hanım için söylerken kendisinin de aynı şeyi yapması mümkün :44: Gittiğimde hiç müşterisi yoktu,genelde böyle yerler yoğun olur.Havalardan olabilir diye düşündüm. Ama şirinevlerde melis Özlem'e hanıma bir iki kere gittiim arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu bayan inanılmaz yoğundu.Ki kendi kızına da işlemi kendisi yapıyordu.Oraya gitmeme nedenim bıyık bölgesine bir çok uzman kesinlikle yapılamaz derken onun yapması ve hafif iz kalmasıdır.Şimdi ACİL kollarım için bir yere başlamak istiyorum ama anladım ki net üzerinden hiçbir yoruma istinaden güvenilip bir yere gidilemeyeceği.Sanırım yine aynı yere gideceğim:44:

Eveeet hic aklima gelmemisti. Artik melis ozlem icinde reklam diye dusunecekler.digerlerini kotuluyorsa, dahada supheli bir durum var ortada arkadaslar.keske kendi yasadiklarini anlatsaydin ve baskalarini kotuleyerek melis ozlemi reklam kategorisine sokmasaydin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…