İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Merhaba
bende senelerdir yüz bölgem için saçma sapan şeler yaptırdım ve sonra bu site sayesinden handan hanımla tanıştım ve çok memnunum handan hanımı soran kişiler için bilgi verebilirim haftaya anadolu yakasında küçükyalıda yeni bir yer açıyor kendine artık göstepe de çalışmayacak isteyen arkadaşlar için telefon verebilir gidip bir deneyebilirisniz benimkiler bayağa bitti sayılır sakın yüz bölgenize lazer yaptırmayın çok kötü sonuçlar oluyor
iyi günler

özlem merhaba, memnun olmana ve yüzündeki tüylerden kurtulmana çok sevindim. günlerdir ilgili başlıklar altında handan hanımın iletişim bilgilerini soruyorum, kimseden cevap gelmedi, umarım sen yardımcı olursun, bu küçükyalıdaki yer nerede olacak, bilgilendirirsen sevinirim. malum iğneli epilasyonda güvenilir birini bulmak çok zor...

merhaba tekrar
handan hanım önümüzdeki hafta açıyor direk onla görüşün bence yeri küçükyalıda olucak artık
ben memnunum tabiki ama sizde bi deneyin zaten beğenmezseniz birdaha gitmezsiniz
micra bana özelden yazmışsın ama maalesef ordan atamıyorum ben :KK5: inşallah sizde kurtlursunuz birde çok tatlı bir bayan uygunda yapıyor
handan hanım ın cebi xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
özlem merhaba, memnun olmana ve yüzündeki tüylerden kurtulmana çok sevindim. günlerdir ilgili başlıklar altında handan hanımın iletişim bilgilerini soruyorum, kimseden cevap gelmedi, umarım sen yardımcı olursun, bu küçükyalıdaki yer nerede olacak, bilgilendirirsen sevinirim. malum iğneli epilasyonda güvenilir birini bulmak çok zor...

evet güvenilir olması çok önemli ben gerçekten bu siteden ve araştırırken buldum özelde atamadığım için yazdım telini başka seçeneğim yoktu çünkü ben çok çektim yüzümdekilerden o yüzden herkese yardım etmek istiyorum...

evet güvenilir olması çok önemli ben gerçekten bu siteden ve araştırırken buldum özelde atamadığım için yazdım telini başka seçeneğim yoktu çünkü ben çok çektim yüzümdekilerden o yüzden herkese yardım etmek istiyorum...

özlem çok teşekkür ederim, ben de yüz bölgesinden berbat bir durumdayım, çekenin halinden ancak çeken anlayabiliyor... bu sitedeki insanların samimi önerilerinden ben de çok faydalandım... umarım kurtuluruz bu sıkıntıdan:KK66:

özlem çok teşekkür ederim, ben de yüz bölgesinden berbat bir durumdayım, çekenin halinden ancak çeken anlayabiliyor... bu sitedeki insanların samimi önerilerinden ben de çok faydalandım... umarım kurtuluruz bu sıkıntıdan:KK66:

inşallah memnunda kalırsın bende senin gibiydim çünkü tam bitmedi benimde ama bayağa azaldı ve inceldi

valla ben şanslı mıyım nedir yazılanları okudukça üzülüyorum. ilk bir yere gittim, kapıdan girdim ve o gün bugündür gidiyorum ve çok da memnunum ki ben olabilecek en tüylü bayanlardan biriyimdir. internetten araştırıp bulmuştum. gözümün önünde çok kişiye sizin kıllarınız uygun değil deyip geri yolladılar. ben esmerim ve yıllarca sarartma agda epilatör jilet gibi işlemlerle yüzümü de vücudumu da orman adamı haline getirmiştim şimdi şükürler olsun ki vucdumda tek tük incecik tüyler kaldı onlar da sanırım son seanslarda biter bitmese de dert değil, bu halimle bile gezebilirim. gittiğim yerde hem iğneli epilasyon hem de lazer yaptırıyorum. yüzüme iğneli, vucuduma nd-yag ve aleaxndrite yapılıyor. yogun kıl ve tüylü oldugum için başlaylı yaklaşık 1 yıl oldu. özelden mesaj yazamıyorum ama bir önceki mesajımda üstü kapalı gittiğim yeri yazdım, nişantaşında istanbul'da. herkese kılsız tüysüz günler dilerim...:)

selaya3 bana mesaj atabilir misin gittiğin yerin adını? orda yapan kişinin ismiyle birlikte? yakın zaman içinde avrupa yakasında iğneliye başlıcam artık, kesin karar vermem için yardımcı olabilir misin?

handan hanımın yerı maalesef cok uzak bana off:KK43:((( cemıle hanımın da telını bulamıyorum ya ne olur suraya cemıle hanımında telını yazsanız :'( :KK43:

merhaba tekrar
handan hanım önümüzdeki hafta açıyor direk onla görüşün bence yeri küçükyalıda olucak artık
ben memnunum tabiki ama sizde bi deneyin zaten beğenmezseniz birdaha gitmezsiniz
micra bana özelden yazmışsın ama maalesef ordan atamıyorum ben :KK5: inşallah sizde kurtlursunuz birde çok tatlı bir bayan uygunda yapıyor
handan hanım ın cebi *** *** ** **

Sanki bu foruma sadece Handan hanımın reklamını yapmak için girmiş gibisiniz. Gerek var mı ki bu kadar bariz reklam yapmaya. Aksine söylediğiniz isme güven problemi oluşturuyor bu durum.

merhaba arkadaşlar,
bir süredi iğneli epilasyona gidiyorum. uzun bir araştırma sürecinden sonra burdaki arkadaşların yorumlarıyla ve bana mesaf olarak en yakın olduğundan Zeynep Hanımı tercih ettim. yeri mecidiyeköyde. sonuç almadan tavsiye etmek istemedim ve harika sonuçlar aldım. avrupa yakasında güvenilir bir yer arayanlara tavsiye ederim. yüzdeki izler 3-5 günde geçiyor. epilasyon sırasında acı hissedilmiyor. hatta uykum geldiğini biliyorum:) tavsiye ediyorum en azından deneyip kendiniz görebilirsiniz

Sanki bu foruma sadece Handan hanımın reklamını yapmak için girmiş gibisiniz. Gerek var mı ki bu kadar bariz reklam yapmaya. Aksine söylediğiniz isme güven problemi oluşturuyor bu durum.

reklam mı? hiç öle bir niyetim yoktu ayrıca bu nedenden dolayı gitmezsenizde bu sizin sorununuz bende bu siteden kendisinin ismini duyup gittim ve memnun kaldım denemek herkesin kendi isteği gidip 2 dakikada yaptırılabilir memnun kalınmazsa zaten birdaha gitmezsiniz ayrıca bu sitenin diğer forumlarında da sıkca ismi geçer araştırıp bakabilirsiniz
gerçi ben size bişey kanıtlamak zorunda da değilim ben sadece bu konudan çok çektiğim için benim gibi kıl sorununa kesin çözüm arayanlara yardım etmek istedim okadar.

Onceki sayfalarda yaziyor u bimiyorum, Mecidiyekoy'de nerede bu yer yazar misin muttley?

merhaba arkadaşlar,
bir süredi iğneli epilasyona gidiyorum. uzun bir araştırma sürecinden sonra burdaki arkadaşların yorumlarıyla ve bana mesaf olarak en yakın olduğundan Zeynep Hanımı tercih ettim. yeri mecidiyeköyde. sonuç almadan tavsiye etmek istemedim ve harika sonuçlar aldım. avrupa yakasında güvenilir bir yer arayanlara tavsiye ederim. yüzdeki izler 3-5 günde geçiyor. epilasyon sırasında acı hissedilmiyor. hatta uykum geldiğini biliyorum:) tavsiye ediyorum en azından deneyip kendiniz görebilirsiniz

ortaklar caddesinde.. google a zeynep polat mecidiyeköy diye yazarsanız tam adresi ve telefon numarası çıkıyor.

Aa super gormussun sorumu :) Tesekkur ettim.
Yalniz mekanin resimlerine baktim da nedense pek guvn verici gelmedi bana :KK50: ay umarim denilen gibi iyi bi yer cikar. Ben en iyisi hakkindaki bilgileri sayfalardan usenmeden teek tek arastiriim.

Aa super gormussun sorumu :) Tesekkur ettim.
Yalniz mekanin resimlerine baktim da nedense pek guvn verici gelmedi bana :KK50: ay umarim denilen gibi iyi bi yer cikar. Ben en iyisi hakkindaki bilgileri sayfalardan usenmeden teek tek arastiriim.

mekandan ziyade yapılan kişiye bakmanı tavsiye ederim. çok güzel lüks mekanlarda surat beş karış yapan insalar yerine küçük bir mekanda güleryüzlü uzmanla çalışmak benim için daha önemli. fakat ben hiç bir sorun yaşamadım yüz bölgeme yaptırıyorum ve iz problemi yaşamadım. sen yinede araştır ben çok araştırdım. tüysüz günler diliyorum herkese:KK1:

Göztepe'deki Handan hanımın adresini bilen var mı? Tuzladayım ve mecidiyeköydeki Zeynep hanımdan başka isim bulamazsam bütün günüm yollarda geçicek demektir.

arkadaşlar İstanbul da iğneli epilasyon 'neka' bakırköy.
35 yıl önce arkadaşım,12 yıl önce 2 kızım ve şu an da küçük kızım gidiyor.
gözüm kapalı tavsiye ediyorum,bayan işinin ehli.
ve biz sizin gibi iğnesi altın mı gümüş mü,hiç bir şey sormadan güvendik ve yaptırdık.,allaha şükür hiç sorun
yaşamadıkEsin Hanıma yaptırdık.

Son düzenleme:
Göztepe'deki Handan hanımın adresini bilen var mı? Tuzladayım ve mecidiyeköydeki Zeynep hanımdan başka isim bulamazsam bütün günüm yollarda geçicek demektir.

handan hanım küçükyalıda çalışıyor artık telinide daha önce yazmıştım bu sayfada özelden yazamıyorum maalesef

Merhaba, forumu taradığım kadarıyla anadolu yakasında iyi iğneli epilasyon yapan Cemil ve Handan Hanımlar var. Elinde onlardan birinin telefon numarası olanlar bana özelden numarayı atabilir mi?

Ben de eylülden beri iki yerde iğneli yaptırdım. İlki yüzümü yaktı, izleri aylarca geçmedi, diğerinde de verim alamıyorum fazla, sert sert çıkıyor hala. Bir de kasıtlı olarak yavaş yapıyor sanki. Artık oraya gitmek istemiyorum ama yüzüm önceden yandığı için de korkuyorum başka yerlere gitmeye. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

X