İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

ben cevap yazdım özelden ama maalesef 7 mesajım olduğu için kabul etmiyor, 10 mesaj olunca yazabiliyormuşum, buraya isim verince kızıyor yönetim, 10 mesajım dolar yakında inş, cevap yazarım tekrardan :))

ben cevap yazdım özelden ama maalesef 7 mesajım olduğu için kabul etmiyor, 10 mesaj olunca yazabiliyormuşum, buraya isim verince kızıyor yönetim, 10 mesajım dolar yakında inş, cevap yazarım tekrardan :))

Tmm peki en kısa zamanda msjını beklicemm :)))

bana da atabilir misin şu an arayıstayım temiz ve uygun fiyatlı bi yer arıyorum :)

selam arkadaşlar yeniyim forumda...
ben de 2 seans göbeğim için gül hanıma gittim ama dk. 2 tl çok pahalı geldi bana . üstelik tüylerimin sık olmamasına rağmen seanslarda bir avuç yer bile bitmedi. kabuklar yeni yeni dökülüyor, hakkını yemek istemiyorum hiç iz yok. yarın başka bi uzmana gitcem bakalım dk. 1 tl olan göztepe evinde yapıcak.. tüm karnımı düşündüğüm için fiyat önemli benim için.

Avrupa yakasinda Sisli'de Zeynep Polat var. Bu forumda okudum onun hakkinda yazilanlari ve ne yazik ki bir defa gitme sansim oldu ama cok cok iyi bir epilasyoncu. Kullandigi Apilus marka epilasyon aleti bu alanda ki en iyi markalardan biri. Bu yuzden diger epilasyon aletleri ile yapilan epilasyonda acidan yerinizde duramiyorken , bu cihaz ile aciyi cok az hissediyorsunuz. Ote yandan epilasyoncularin bazilari bilerek yavas epilasyon yapar ki daha uzun sure gidesiniz ve boylelikle cepleri biraz daha dolsun. Ama benim Zeynep hanimla olan deneyimim aksini ispatladi. Cunku gercekten cok hizli yapiyor. Bence Avrupa yakasindakiler Zeynep Polat i denesinler. Hele daha once baska yerlerden epilasyon deneyimi olanlar gidince ne dedigimi anlayacaklar. Ayrica kucuk de bir oneri, eger butceniz el verirse epilasyona giderek vereceginiz parayi hesaplayin ve bence kendinize ikinci el bir epilasyon makinesi alin ve kendinize evde yapin. Bir suru site var ikinci el satis yapan. Su an bende bakiyorum cunku ikinci el bir tane almak icin hem kendime hemde cevremde ki diger kadinlara faydasi olur. Saglicakla kalin...

Avrupa yakasinda Sisli'de Zeynep Polat var. Bu forumda okudum onun hakkinda yazilanlari ve ne yazik ki bir defa gitme sansim oldu ama cok cok iyi bir epilasyoncu. Kullandigi Apilus marka epilasyon aleti bu alanda ki en iyi markalardan biri. Bu yuzden diger epilasyon aletleri ile yapilan epilasyonda acidan yerinizde duramiyorken , bu cihaz ile aciyi cok az hissediyorsunuz. Ote yandan epilasyoncularin bazilari bilerek yavas epilasyon yapar ki daha uzun sure gidesiniz ve boylelikle cepleri biraz daha dolsun. Ama benim Zeynep hanimla olan deneyimim aksini ispatladi. Cunku gercekten cok hizli yapiyor. Bence Avrupa yakasindakiler Zeynep Polat i denesinler. Hele daha once baska yerlerden epilasyon deneyimi olanlar gidince ne dedigimi anlayacaklar. Ayrica kucuk de bir oneri, eger butceniz el verirse epilasyona giderek vereceginiz parayi hesaplayin ve bence kendinize ikinci el bir epilasyon makinesi alin ve kendinize evde yapin. Bir suru site var ikinci el satis yapan. Su an bende bakiyorum cunku ikinci el bir tane almak icin hem kendime hemde cevremde ki diger kadinlara faydasi olur. Saglicakla kalin...

Kesinlikle katılıyorum Zeynep hanım gerçekten işinin hakkını veriyor. Süre boyunca gayet hızlı ve ağrı olayı çok çok az. İyiki bu topicte araştırıp onun ismini bulmuşum diyorum. Daha ucuza yapan yer duymama rağmen Zeynep hanımın kalitesinden vazgeçmeyi düşünmüyorum kesinlikle. Bir de oldukça kibar, canayakın biri deneyenler görecektir. Yüz için yaptırıyorum seans araları açıldı artık lazer yaptırarak çoğalttığım tüyleri iğneliyle yok ediyorum bakalım. İnşallah hazirana kadar bitecek.

Kesinlikle katılıyorum Zeynep hanım gerçekten işinin hakkını veriyor. Süre boyunca gayet hızlı ve ağrı olayı çok çok az. İyiki bu topicte araştırıp onun ismini bulmuşum diyorum. Daha ucuza yapan yer duymama rağmen Zeynep hanımın kalitesinden vazgeçmeyi düşünmüyorum kesinlikle. Bir de oldukça kibar, canayakın biri deneyenler görecektir. Yüz için yaptırıyorum seans araları açıldı artık lazer yaptırarak çoğalttığım tüyleri iğneliyle yok ediyorum bakalım. İnşallah hazirana kadar bitecek.

kaçıncı seansınız sizin? cuma günü taksimde randevum var umduğum gibi çıkmazsan zeynep hanımı düşünüyorum aslında. planım ona gitmekti ama bişekilde baska bi merkezden almak zorunda kaldım randevuyu ama zeynep hanımı çok merak ediyorum.1saatlik sürede nereyi çalısıyo mesela? ve 1saatin fiyatı nedir?

Evet sizde haklısınız Ceylan Hanım.... Buda bir bakış açısı... Bu yorumunuzdan sonra söyleyebilirimki benim gittiğim ve memnun kaldığım yer Dharma Med ti...
Umarim faydali olmuştur...

Herkese bu sıcak ve faydalı siteden sevgiler ile...:KK9:

merhaba, ben de anadolu yakasında iyi bir iğneli uzmanı arıyorum. dharma medden memnun kalmışınız sanırım, hangi bölgelere yaptırdınız ve sonuçlar nasıl? (azalma, iz vs) bi de sanırım orayla ilgili olumsuz yazanlar da olmuş..

dün ilk defa yüzüme igneli epilasyon yaptırdım. 1-2 saat kızarıklık oldu ama suan hicbişey belli olmuyo.korktugum gibi olmadı :) inşallah bian once biter su tuyler..

merhaba, nereye gittiniz acaba uygulama için ve memnun kaldınız mı? teşekkürler:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende içerenköyde bir yere gidiyorum
yüz bölgesi çene :KK43: o kadar faydasını gördüm ki rahatladım yaa
Dakikası 1,5 TL
Hala tamamen bitmedi ve bitecek gibi görünüyor :)

Merhaba, kime gidiyorsunuz acaba ve durumlar nasıl azalma, iz gibi açılardan? şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Selam. Ben şuan ankaradayım ve burda bir yere yaptırıyorum ama 1 ay sonra evlenip tuzlaya yerleşicem. Oraya yakın bi yerlerde yaptıran var mı?

Arkadaşlaaar, bi şey danışacağım size Etilerde Epibeauty diye bir yer öğrendim bugün. İğneli epilasyon ve yine bakımla ilgili çeşitli uygulamalar yapan küçük bir merkez sanırım. Buraya gideniniz ya da duyanınız var mı?? Olumlu olumsuz bi fikir edinebilirsem çok mutlu olcam :)

HANIMLAR merhaba bu soruyu İstanbul'daki bir erkek arkadaş için suruyorum kendisi kaşlarından muzdarip orta kısımları biraz aldırmak istiyormuş.
Fakat iğneli epilasyonu erkeklere de uygulayabilecek bir yer bilmiyor (lazeri de çok istemiyor çok ufak bir alan olacak sadece kaş arası o da seyrelse yeter)
Ben Ankaradayım burada lazer yaptırıyorum ve gittiğim yerde erkek hastalar da var. Ama iğneli ayrı bir durum (evde işlem yapanlar bile varmış okumuştum buralarda)
Şimdi ben bu çocuğa ne deyim? Erkek müşterisi olan bi merkez bilen varsa çok sevinirim :KK70: Hem lazer hem iğneli yapan bir yer daha süper olur. -istanbulun neresi olduğu ilk planda önemli değil hele bi yer bulalım da-

Arkadaşlar bende içerenköyde bir yere gidiyorum
yüz bölgesi çene :KK43: o kadar faydasını gördüm ki rahatladım yaa
Dakikası 1,5 TL
Hala tamamen bitmedi ve bitecek gibi görünüyor :)

bu içerenköydeki yeri ben de merak ettim, nerede acaba? ben de aynı dertten muzdaribim çene bölgesi, her gün almak zorundayım :KK43:( anadolu yakasında güvenilir bir yer arıyorum, burda bahsi geçen uzmanların iletişim bilgilerine de bir türlü ulaşamadım.

özellikle handan hanıma gidenler, kendisine nasıl ulaşabilirim, yardımcı olabilir misiniz? göztepenin neresine kalıyor?

HANIMLAR merhaba bu soruyu İstanbul'daki bir erkek arkadaş için suruyorum kendisi kaşlarından muzdarip orta kısımları biraz aldırmak istiyormuş.
Fakat iğneli epilasyonu erkeklere de uygulayabilecek bir yer bilmiyor (lazeri de çok istemiyor çok ufak bir alan olacak sadece kaş arası o da seyrelse yeter)
Ben Ankaradayım burada lazer yaptırıyorum ve gittiğim yerde erkek hastalar da var. Ama iğneli ayrı bir durum (evde işlem yapanlar bile varmış okumuştum buralarda)
Şimdi ben bu çocuğa ne deyim? Erkek müşterisi olan bi merkez bilen varsa çok sevinirim :KK70: Hem lazer hem iğneli yapan bir yer daha süper olur. -istanbulun neresi olduğu ilk planda önemli değil hele bi yer bulalım da-

benim bildiğim bir yer var reklama girer diye burdan yazamıyorum mesaj kutunuzu boşaltırsanız özelden yazabilirim iyi günler dilerim

bazen şaşırıyorum gerçekten daha 1 ay geçmeden iğneli epilasyondan leke kaldı diye panik paniğe doktor arıyorlar:)) iğneli epilasyon yapan kişi sizi uyarmıyor mu yüz bölgenizde kabuklar oluşacak 15 gün sonra düşecek hafif pembelikler oluşacak sonra onlarda en fazla 6 ay- 1 yıl arasında tamamen kaybolacak ve temiz bir cildiniz olacak diye..korkmayın iğneliden kabuklar en fazla 1 ay rahatsız edecek sonra tüylerinizin azaldığını görünce mutlu olacaksınız çektiğiniz acıya ve 1 ay kabuklu dolaşmanıza değecek. bacak ve kollarda 1 ay sonra düşüyor kabuklar. ayrıca kabuksuz epilasyon kandırmaca ve süre uzatmaca resmen. lazer epilasyon ise yüz ve kol bölgesini çoğaltıyor bunlar kesin ve net bilgiler hatta doktor yapsa bile farketmez. lazer epilasyonda tamam bitti dediğiniz tüyler 2, 3 seneye kalmaz alttan alttan fışkırıyor. işi iyi bilen, sertifikası sadece epilasyon üzerine olan kişileri tercih edelim bence. bayan kuaförlerini falan değil.. umutsuz olmayın tüylerin çaresi iğneli epilasyon... sağlıcakla kalın...

Arkadaslar merhaba siteye az önce sırf su yüzünde çıkan kıllar icin üye oldum. Daha önce yüzüme 8 seans lazer yaptırdım ve sonuc tam bı kabus oldu çıkmayan yerlerimdede çıkmaya başladı sizlere tavsiyem yuzunuzdeki kıllar açık renk ise asla yaptırmayın lazer. Şimdi igneli epilasyon icin biryer arıyorum Nişantaşı'nda epiline diye giyer buldum igneli epilasyon yapan bilen veya giden varmı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

isim vermek yasak olduğu için tam ismi yazamıyorum ama ben yukarıda yazdığınız yere iğneli epilasyona gidiyorum, çok memnunum, iğneli epilasyonumu yapan bayan çok iyi yapıyor ne leke kalıyor ne de kıllarım yeniden çıkıyor, yaklaşık 1 yıldır ilk başlarda haftada bir yarım saat gidiyordum, şimdi 4 haftada bir yarım saat ve yüzümdeki kıllar bitti diyebilirim. ben esmerim ve çene, favori bölgelerimde hem kalın, siyah ve ince de kıl ve tüyler vardı, berbat bir haldeydim şimdi şükürler olsun ki çok iyi durumdayım. internetten çok araştırmış ve burayı bulmuştum. ayrıca yine aynı yere tüm vücudum için de lazere gidiyorum. esmer oldugum için yanık bölgelerime de nd-yag diger bölgelerime ise alexandrite lazer yapıldı, 5 seans oldu, çok çok memnunum, neredeyse yok denecek kadar az tek tük incecik tüy çıkıyor sanırım onlar da son seanslarda biter. bence burası oldukça profesyonel bir yer ve olmayacak kıllara olacak denilmiyor. tavsiye ederim...

2 tl.de pahalı yaa.mutlaka indirim yaptır. pazarlık ya. başka bir yer aratmayında biraz indirin fiyatı de.

valla ben şanslı mıyım nedir yazılanları okudukça üzülüyorum. ilk bir yere gittim, kapıdan girdim ve o gün bugündür gidiyorum ve çok da memnunum ki ben olabilecek en tüylü bayanlardan biriyimdir. internetten araştırıp bulmuştum. gözümün önünde çok kişiye sizin kıllarınız uygun değil deyip geri yolladılar. ben esmerim ve yıllarca sarartma agda epilatör jilet gibi işlemlerle yüzümü de vücudumu da orman adamı haline getirmiştim şimdi şükürler olsun ki vucdumda tek tük incecik tüyler kaldı onlar da sanırım son seanslarda biter bitmese de dert değil, bu halimle bile gezebilirim. gittiğim yerde hem iğneli epilasyon hem de lazer yaptırıyorum. yüzüme iğneli, vucuduma nd-yag ve aleaxndrite yapılıyor. yogun kıl ve tüylü oldugum için başlaylı yaklaşık 1 yıl oldu. özelden mesaj yazamıyorum ama bir önceki mesajımda üstü kapalı gittiğim yeri yazdım, nişantaşında istanbul'da. herkese kılsız tüysüz günler dilerim...:)

Merhaba
bende senelerdir yüz bölgem için saçma sapan şeler yaptırdım ve sonra bu site sayesinden handan hanımla tanıştım ve çok memnunum handan hanımı soran kişiler için bilgi verebilirim haftaya anadolu yakasında küçükyalıda yeni bir yer açıyor kendine artık göstepe de çalışmayacak isteyen arkadaşlar için telefon verebilir gidip bir deneyebilirisniz benimkiler bayağa bitti sayılır sakın yüz bölgenize lazer yaptırmayın çok kötü sonuçlar oluyor
iyi günler

X