İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

canım ben paket fıyatın ıcınde olcak ek para almıcaklar benden ıgnelı ıcın yolamak ıstıosan zarfın arasına koyy postaneden yola bana olmazmı:KK70:DD şaka şaka cnm sen kaca aldın kı iğneyı?

canım ben paket fıyatın ıcınde olcak ek para almıcaklar benden ıgnelı ıcın yolamak ıstıosan zarfın arasına koyy postaneden yola bana olmazmı:KK70:DD şaka şaka cnm sen kaca aldın kı iğneyı?
geç gelir eline postayla. hiç karşıya gidip gelen bi tanıdığın yokmu? orda yarı fiyatı...

yok canım ya maalesef orda 10 tl felanmı? bır de ıgne nerden satılıyo ya bılenınız varmı

Arkadaşlar bende içerenköyde bir yere gidiyorum
yüz bölgesi çene :KK43: o kadar faydasını gördüm ki rahatladım yaa
Dakikası 1,5 TL
Hala tamamen bitmedi ve bitecek gibi görünüyor :)

Sevgili guvastanema bende uzun araştırmalar sonucu siteden arkadaşların önerisyle Gül Hanıma gittim .Benim de cildim çok hassas ve sorunlu ,açıkçası epey korkarak gittim ama korktuğum gibi olmadı yüzümde ne bir iz ne bir leke ne kabuk hiç birşey olmadı
daha önce yazdığım gibi kızarıklık oluşuyor fakat verdiği solisyonu sürekli uygulayınca
ertesi güne epey rahatlıyor ben cuma akşamı yaptırıyorum yüzüme pazar gunune bişey kalmamış oluyor
2.seansımıda yaptırdım, Gül hanım hem işinin ehli hem de son derece ilgili ki bu da bir uzman için çok önemli

canım gül hanıma nasıl ulaşabilirim özelden bana kendisinin telefon numarasını verebilirmisin bide sen nekadara yaptıryorsun? yüz için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum çok hafif ince tüylerim var

Ben Bakırköy'de Doruk Güzellik Salonuna gidiyorum. 4 seans gittim şimdiye kadar. Öyle çok tatmin edici bir durumla karşılaşmadım =( Fakat devam edeceğim gene. Orda epilasyon yapan 4-5 bayan var. Benimkinin eli çok ağır. Acaba ordakilerden hangisi en iyi bir bilsem.

Arkadaşlar , konuyu yukarı doğru okudum,bahsedilen handan hanım ,benim epilasyon uzmanım. Daha önce gül hanımı denemiştim sonra allahtan handan hanımı buldum ben. Hijyen-dost canlısı-fiyat diğerlerine göre yarı,yarıya-ve sonuç harika. Ha birde çalışanlar için,pazar günleride yardımcı oluyor.

slm handan hanımın telefon numarasını bende rica edebilirmiyim birde nakadara yaptırdınız nekadar sürdü bunun bilgisinide verebilirseniz çok sevinirim.

Ben Bakırköy'de Doruk Güzellik Salonuna gidiyorum. 4 seans gittim şimdiye kadar. Öyle çok tatmin edici bir durumla karşılaşmadım =( Fakat devam edeceğim gene. Orda epilasyon yapan 4-5 bayan var. Benimkinin eli çok ağır. Acaba ordakilerden hangisi en iyi bir bilsem.
beklerken müşterilerle konuşun:13:

istanbulda avrupa yakasında özellikle bakırköyde önericeğiniz bir yer varmı?gidipte memnun kalan birileri çıksın artık lütfen

Bende dün başladım iyneli epilasyona.Mecidiyeköyde zeynep polata gittim.Bu sitede ki yorumlarda geçiyordu ismi.Hakkında olumsuz bir şey okumadığım için denemeye karar verdim.Çene için gidiyorum ben.İyne 14 tl,dakika 1.5 tl

Ben de Zeynep Polat'a gidiyorum bu sitedeki yorumlardan bulmuştum. Denedim sorun yaşamadım şükür yeri de bana yakın. Çok hızlı da çalışıyor beğendim yani.

burada sanırım isim vermek doğru olmaz ama ben istanbul avrupa yakasında bir yere yaklaşık 1 yıldır gidiyorum, çok da memnunum, uzun araştırmlarım sonucunda burayı bulmuştum çünkü hem lazer hem iğneli yapıyorlardı. gittim başladım yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum, çene ve favorilerime, artık bitmek üzere, vücuduma da alexandrite ve nd-yag yapıyorlar, o da 5 senas oldu çok çok azaldı diyebilirim, neredeyse yok gibi incecik 1-2 tüy çıkıyor ki esmer ve kıllı bir bayandım. yüzümde de çok fazla kıl, tüy vardı, ağda yapmıştım önceden çok artmıştı, şu an herkes yüzünde hiç tüy yok diyor, ben herseyden heryerimden çok memnunum da bir tek dudak üstü çok inatçı, çok acıyacagı için iğneli değil nd-yag yapıyorlar ama 10 seans oldu hala çıkıyor diyebilirim az da olsa, o bölgede lazerle çok zor sonuç alınacagını zaten baştan söylemişlerdi, ama insanlar dudak üstünde pek belli olmuyor diyorlar bakalım 12 seans sonunda sanırım bitmiş gibi olacak inşallah. çene ve favorilerime yaptırdıgım iğneliden memnunum dediğim gibi, sert erkeksi kıllarım ve tüylerim var şu anda yok denecek kadar az, en başlarda her haftada bir günde yarım saat çalışıyorduk, şimdi ise 3 haftada bir yarım saat gidiyorum, ama yapan bayan artık alınacak pek kılın kalmadı diyor, o yüzden çok mutluyum, umarım tüm bayanlar en kısa zamanda dogru yerlerle kıllarından kurtulurlar, ben gitmiyorum ama bir yakınım bugün bu forumdan öğrenip gül hanıma gitti, bakalım nasıl sonuçlar alacak? herkese iyi günler:))

burada sanırım isim vermek doğru olmaz ama ben istanbul avrupa yakasında bir yere yaklaşık 1 yıldır gidiyorum, çok da memnunum, uzun araştırmlarım sonucunda burayı bulmuştum çünkü hem lazer hem iğneli yapıyorlardı. gittim başladım yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum, çene ve favorilerime, artık bitmek üzere, vücuduma da alexandrite ve nd-yag yapıyorlar, o da 5 senas oldu çok çok azaldı diyebilirim, neredeyse yok gibi incecik 1-2 tüy çıkıyor ki esmer ve kıllı bir bayandım. yüzümde de çok fazla kıl, tüy vardı, ağda yapmıştım önceden çok artmıştı, şu an herkes yüzünde hiç tüy yok diyor, ben herseyden heryerimden çok memnunum da bir tek dudak üstü çok inatçı, çok acıyacagı için iğneli değil nd-yag yapıyorlar ama 10 seans oldu hala çıkıyor diyebilirim az da olsa, o bölgede lazerle çok zor sonuç alınacagını zaten baştan söylemişlerdi, ama insanlar dudak üstünde pek belli olmuyor diyorlar bakalım 12 seans sonunda sanırım bitmiş gibi olacak inşallah. çene ve favorilerime yaptırdıgım iğneliden memnunum dediğim gibi, sert erkeksi kıllarım ve tüylerim var şu anda yok denecek kadar az, en başlarda her haftada bir günde yarım saat çalışıyorduk, şimdi ise 3 haftada bir yarım saat gidiyorum, ama yapan bayan artık alınacak pek kılın kalmadı diyor, o yüzden çok mutluyum, umarım tüm bayanlar en kısa zamanda dogru yerlerle kıllarından kurtulurlar, ben gitmiyorum ama bir yakınım bugün bu forumdan öğrenip gül hanıma gitti, bakalım nasıl sonuçlar alacak? herkese iyi günler:))

Siz nereye gidiyorsunuz? Benimde Avr yakasında iyi bi iğneli epilasyon yeri bulmam gerek.. Lütfen yardımcı olun.. Burdan yazmak istemezseniz yerini Özelden msj olarak beklicem :-)-)

X