İstanbul'da Fal - Falcılar

Kahve değil tarot ve 2 gün başım çok ağrıdı mıy mıy enerjili bi de tutmadığını söyleyince kabul etmeyip hala direten falcılardan da hoşlanmıyorum. Kariyerde ilk dinlerken falso başlayınca bi modum da düştü zaten
Neyse ben önermiyorum tecrübemi yazmak istedim bilginiz olsun
ben hiç öyle enerji almadım enesden bilmiyorum söylediğinizin aksineydiv iyiydi benim deneyimim. herkeste farklı oluuo demek ki

dün baktırdım çok memnun kaldım mı yani eh kahve falı iyiydi diğerler kişilere naxaran isim harf fln verdi anı iyi vadelerini gelince görücem tutucakmı
benim birçok şeyimi bildi hatta kısa vaadede olacak dediği bir şey de oldu o yüzden çok memnun kaldım haftaya yine baktıracağım

Merhaba arkadaşlar. Hataydaki falcı Elanit’in torunları da fal bakıyormuş. Var mı tanıyan bilen. Bir de Mardin’de Münire varmış, ilgisi bilgisi olan var mı bu şahıslar hakkında?

kizlar benim falcilarim instagramda. 4 senedir baktiriyorum inanilmaz memnunum. ozellikle iliski, toksik iliski, ex partner vs. konularinda muazzamlar ve kisilik analizleri de inanilmaz saglam. ayrica sertifikali falan calisiyorlar, sertifikalarini da gosteriyorlar. cok derin bilgileri olan insanlar gercekten. yazili, sesli, goruntulu her cesit bakimlari var. denemek isteyen varsa ozelden yazabilir isimlerini verebilirim. 🫠
Merhaba bana da iletebilir misiniz

Arkadaşlar yeni bir tarotcu buldum benim hayatımda olan mevcut durumları net bildi çok memnun kaldim,gelecekle ilgili de Allah bilir daha yeni baktırdım 🤩 isteyene numara verebilirim

Kızlar ben baktıramadım hiç fal orucumu bozmak istemedim bi an 🤣 ama arkadaşım baktırmış beğenmemiş iki ihtimalide söylüyo durmadan karşıdakini gömüp seni övüyor dedi 🤷🏻‍♀️
S Snm9695 teşekkür ederiz kızçeee :KK200:

kızlar uzun süredir fal orucumu bozdum, bköy neslihana baktırdım anlık durumu bile çok tatmin edici bilemedi konuyu kafasında kurduğu bir duruma göre yönlendirip anlattı öyle değil nesli yok kesin konuştum bugün öyle bişy yok diyorum yok bak yalan kartı çıkıyo sürekli senin bilmediğin bşylr var deyip durdu.. ..yani resmen uydurduğunu gözümle görüp kulağımla duydum!ne bileyim durum söylediği gibi değil belki bir adım sonrasını görmüştür eyvallah ona sözüm yok ama şuan bile olmadı, ne yapayım kime gideyim ya? detaylıca anlatabilecek kim var ya

Bir yolun var falcı mars bana olumlu konuşuyor tarot ve katina baktirdim ikisinde de olumlu konuştu.baktiranlar size nasildi olumsuz konuştuğu oldu mu?

Ya bana tuhaf bi biçimde bazı cümleleri çekip söyledi ben çok merak ettim. Bizim arkadaşın hastası baktırmış bu kadına o önerdi. Ona ne demis diye sormuştum. Kadına demiş ki, senin etrafında biri var arkadaş grubundan bu ansızın bi gece arayacak gece yarısı. Bak dikkat et felan demiş adam için. Bu tabi imkan vermemiş olayı saçma bulmuş. Kadın arkadaslryla çıkarken masada telefon yokmuş. Adam meğerse cebe atmış gece yarısı telefonun bende kaldı bahanesiyle arayıp kapıdayım felan demiş. Falcının dediğini yaşayınca kız bende merak edip baktırdım
banada verebilir misiniz numarasıni

X