İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu bana biraz garip geldi, facebook ta elmıranın olması..

doğru dürüst girilmeyen bi facebook sayfası. sık girilip güncellense banada garip gelirdi. açılıp bırakılmış gibi duruyor. nadiren bakılan bi hesap.

penaca garip gelmiş çünkü elmiranın evinde internet yok.
yalnız iranla görüşmek için arada interneti kullanıyor. cafeden mi tanıdıgından mı bilmem tabi.

QUOTE=minikdepresif;19019496]doğru dürüst girilmeyen bi facebook sayfası. sık girilip güncellense banada garip gelirdi. açılıp bırakılmış gibi duruyor. nadiren bakılan bi hesap.

penaca garip gelmiş çünkü elmiranın evinde internet yok.
yalnız iranla görüşmek için arada interneti kullanıyor. cafeden mi tanıdıgından mı bilmem tabi.[/QUOTE]
evet evınde ınternet yok ama bana garip gelmedi...birara girdiğinde açmış belliki..

face de medyum yazıp arama yaptırdım.saymakla başa çıkamadımtahminen beş bin tane falan var herhaldetarot yazdım bir kişi gördüm o tek başına kalmış

Sayfayı belki Elmira değilde başka bir yakını açmıştır. Zaten 26 nisanda açılmış gibi gözüküyor. Yalnız oradaki iletişim bilgileri doğrumu onu merak ettim eğer doğruysa isteyen herkes oradan ulaşabilir kendisine mesala ben uzun zamandır direndim ama bazıları öyle bir anlatmış ki zor tutuyorum baktırmamak için

evet ordaki numaradan ulaşabilirsiniz

telefonu hemen kaydettim ama onunla görüşen biri bu durumu onunla paylaşırsa iyi olur belki bilgisi yoktur ve telefonunun orada gözükmesinden rahatsız olabilir. Çünkü sayfa tanınmış kişi olarak açılmış ben bu sayfayı onun oluşturduğuna pek ihtimal vermiyorum

elmira bana telefon numaram öyle ortada mı yazıyor diye sormuştu istemıyordu ortalıkta yazılmasını bende özel mesaj var orda kımse görmüyor diye anlatmıştım bir haber vermeli aslında doğru söylüyorsun...

Son düzenleme:

ben bugün aradım açmadı,tekrar arayayım..

ARadım. Kızı açmış hesabı :) Artık evinde internet varmış, 2 gün önce baglattım,bende katılayım çağdaş dünyaya diyor :)
fal bakıcakmıs kapadım hemen

arkadaşlar geçen hafta bi duruşmam vardı emine abla ilk mahkemede sonuçlanmayacağını 2 yıl süreceğini söylemişti. İlk duruşmada sonuçlandı bilginiz olsun

ben iyice kafayı yedim okuduğumu bile anlamıyom artık :)
sonuclanmış yazılmış

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar geçen hafta bi duruşmam vardı emine abla ilk mahkemede sonuçlanmayacağını 2 yıl süreceğini söylemişti. İlk duruşmada sonuçlandı bilginiz olsun

Sonuc itibariyle sonuclanmis buda bisey

+

pardon umarim olumsuz birsey olmamistir, gulumsedim ama.

Son düzenleme:

hemen beklenen soruyu soruyorum elmiraya baktırdınmı o ne dedi?:89:

peki sonuçla ilgili yorumu tuttumu en azından? süre erken olmuş da olsa :)

ARadım. Kızı açmış hesabı :) Artık evinde internet varmış, 2 gün önce baglattım,bende katılayım çağdaş dünyaya diyor :)
fal bakıcakmıs kapadım hemen

Ay ne meraklisinizzzz... kizlar bu devirde interneti olmayanlarla konusmuyolar! "nasil msnlesicez biz senle" diye.. saka bi yana, facebook'tan numarasini vermesi cok mantikli, hatta bence website filanda yapmali.. burda canimiz cikiyor telefon vericez diye!

+

Bu arada bedava bloglar var ordanda yararlanilabilir..

Son düzenleme:

ne merakı yafu , haberi olsun didik
elmiranın vergi açılışı yok, blogları maliye takip ediyor. başının belaya girmesine vesile olur bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…