İstanbul'da Fal - Falcılar

o kadar sayfayı okumayı göze alamadım açıkçası farkındayım geçmiş yorumlardan faydalanabilirdim de

Canim, bunun kolay bir yolu var.. benim mesajlarimi gormek istiyorsan profilime girip orda mesajlarim butonu olmasi lazim, ordan son gonderdigim mesajlari okuyabilirsin

evet okudum mesajlarınızı birde emine hanımdan bahsetmişsiniz de merak ettim

Evet bana her ikiside ayni seyleri soylediler.. Elmira daha detayli bakti, daha ileri gelecekle ilgili seyler soyledi.. Emine abla kisa ama oz bakmisti.

Evet bana her ikiside ayni seyleri soylediler.. Elmira daha detayli bakti, daha ileri gelecekle ilgili seyler soyledi.. Emine abla kisa ama oz bakmisti.

evet elmirayı bayağı merak ettim baktıracağım ona mutlaka telefonda ama istanbulda değilim.telefondada verimlidir heralde

Arkadaslar merhaba;gul yesilkoy seintimientodan ayrilmis.yeni yerini ya da telini biliyor musunuz?bulamadik hicbiryerde

evet elmirayı bayağı merak ettim baktıracağım ona mutlaka telefonda ama istanbulda değilim.telefondada verimlidir heralde

Valla tatlim, zaten cogu kisi telefondan baktirdi ve herkes hayretler icinde kaldi.. endiselenmeni gerektiren bir durum yok kisacasi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…