İstanbul'da Fal - Falcılar

Kahvaltimda dilimlenmis muz ve turk kahvesi var, kendimi gunden gune asiyorum ;D.. kizlar cidden bugun kendimi disari atmak istiyorum soyle kiz kiza bi gun, bol dedikodulu..

Benim eski mesajlarimi oku istersen RANA32, suan bile onun dediklerini yasiyorum.. cok enteresan bir sekilde :)

Baktirdigimdan bu yana soyledigi hersey bugune kadar cikti Elmiranin.:nazar:

arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok çok sevinirim ...
böyle birşey de nasıl sorulur bilmiyorum ama :)))

istanbulda tanıdığınız güvendiğiniz kurşun dökenler varmı acaba ???
çok istiyorum döktürmek ama maalesef ne tanıdığım var bu konuda nede bildiğim birileri..

sizlere sormak istedim , yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum arkadaşlar :KK16:
şimdiden tşkler........

elmira hanıma fal baktıran yokmu başka

sevgili rana, geriye donuk okumani tavsiye ederim, tabii o kadar cok sayfa var ki sen de haklisin.
yaklasik 10 kisi vardir sanirim bizim burdan elmira yi denemis (en dahil) genelde hepimiz cok severiz, arada tabii elektrigi tutmayanlar da oldu, bir iki kisi.

mercan a da baktiranlar, begenenler oldu ama bir elmira kadar populer degil bence aramizda :)
elmira yi tavsiye ederim, cok isabetli. masallah i var.. :nazar: soyledigi seylerin cogu soyledigi gibi gerceklesiyor.. sadece bende degil herkeste boyle :)

çok istiyorum döktürmek ama maalesef ne tanıdığım var bu konuda nede bildiğim birileri..

sizlere sormak istedim , yardımcı olursanız çok çok mutlu olurum arkadaşlar :KK16:
şimdiden tşkler........

canim, biz genelde falcilar konusunda bilgi sahibiyiz :KK1: ama vardi sanirim kursuncuyu da taniyanlar..

benim intihar edesim var.
biri gidip şu adama ayrıldıgımızı bana karışamayacağını anlatsın.
kimle ne konuştuğuma müdehale etmesin. anlamadıysa bile az önce anlamıştır ayrlığı.
dokunmamı mı istemiyorsun, konusmamı mı istemioyrsun sevdiğin kadına sahip çık , beni sinirlendirme parçalatma kendine dedim. hayatında ve geleceğinde yeri olmayan bir insanı bu kadar umursama!
İşte bu diyalogları hiç bi falcı bilemedi.
Söyledikleride çıkmıcak zaten. olan bi ton paraya oldu.
acizliğin bu kadarı. kendimi hiç bu kadar kücük hissetmemiştim.

sevgili forum yöneticileri...

özel mesaj kutum bomboş...sanırsam diğer arkadaşların da öyle.bu özellikle yapılmış bir uygulama mı...yoksa...teknik arıza nedeniyle mi...mesajlar 'uçtu'.konu hakkında bilgi rica edebilirmiyim.

şimdiden tşkler........

merhabalar özel mesaj atma imkanım yok ama bunu süper yapan birini biliyorum kartal tern istasyonunda inin kadıköy yönünde tahta 2 katlı tek bir ev var nimet abla (hnm) adı gönlünden ne koparsa veriyorsun pozitif bir kadın kimden aldın derse adresimi falcı zeynepten dersin kadriyenin arkadaşı :) inşallah iyi gelir

sevgili rana, geriye donuk okumani tavsiye ederim, tabii o kadar cok sayfa var ki sen de haklisin.
yaklasik 10 kisi vardir sanirim bizim burdan elmira yi denemis (en dahil) genelde hepimiz cok severiz, arada tabii elektrigi tutmayanlar da oldu, bir iki kisi.

mercan a da baktiranlar, begenenler oldu ama bir elmira kadar populer degil bence aramizda :)
elmira yi tavsiye ederim, cok isabetli. masallah i var.. :nazar: soyledigi seylerin cogu soyledigi gibi gerceklesiyor.. sadece bende degil herkeste boyle :)

o kadar sayfayı okumayı göze alamadım açıkçası farkındayım geçmiş yorumlardan faydalanabilirdim de

Arkadasim, ben Elmira hnm a baktirmadim bilmiyorum. Mercan hanimla olan deneyimlerimi yazdim bundan bir kac sayfa once.7yil once tv de gormustum kendisini tesaduf uzeri. hergun seyrederdim arayan herkes saskinlik icinde kapatiyordu bi gun bende aradim, benim hayatimin benim bilmedigim yonlerini yasadiklarimi yasayacaklarimi anlatti o zaman kizmistim kendisine ne diyor bu kadin dye ama soylediklerini eksiksiz dogru oldugunu ogrendim dedikilerinide bir bir yasadim. cumartesi gunu7 yil aradan sonra tekrar baktirdim bu kadar tutarli gercekci iyi niyetli bir insan gormedim ben.. tercih senin tabiiki.

peki mercan hanım nerede telefonu ya da adresni bana da verir misiniz?

X