İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada sea garden cafenin sokagını istanbul şehir rehberinden aratın çok rahat tarf veriyor ben de gidecektim yarın ama sonradan sinirlerim bozuldu bilmiyorum naparım deniz otobüsü en mantıklısı
binnuru yıllardır överlermiş o da denenebilir
emine akkayanın gelecekle ilgili yorumları nasıl?
demek benden başka bütün falcıların gelecekle ilgili aynı şeyi söylediği insanlar da var ama tutmuyor mu şimdide üzüleyim mi sevineyim mi?

öncelikle aramıza hoşgeldin :)
bende binnurdan çok pozitif elektrik alırdım. ama kaç senedir gimiyorum. şu ayna falı bakan ilginçmiş gerçekten. nerede ve kaça bakıyor?

bu kadına ılk 10 sene once gıttmıstım ve enson 4 sene oldu üsküdarda camı vardı pazar yerı falan cok hatırlamıyorum ama su sıralar gıtmek ıstıyorum aynı yerdeydı yıllarca hala ordaysa arayıp bulucam zaten sokaga gırıyosun arzu nun evı nerde dıyosun sana esnaf gösterıyor taa basından sokagın herkes tanıyordu ozamanda araya araya bulduk eve bır gıttık 50 kısı vardı rahat sırada:KK1:

merhaba kızlar

bakırköye gitmek için...eğer anadolu yakasında oturuyosanız...kesinikle deniz otobüsünü tavsiye derim...mecidiyköy den otobüs...taksimden ise ....sarı dolmuşlar var...onları tavsiye ederim....sahilden gidenlere binin amaa...
sea garden...ise...bakırköy...alışveriş sokağa var ya...tam onun ortalarında...istanbul cad galiba...cafe ye merdivenlerden aşağı inecekseniz...zemin kat çünkü...
bende tarif bu kadar:)

sen gittin mi sea garden a

evet cnm bınnurun cıkar genelde falları ..zaman veremez ama sonuc olur

En fazla ne kadar sürebilir söyledikleri. Ben ocak ayında baktırmıştım pen cafede. Birkaç şey söyledi ama tarih vermedi. Bildi diyeceğim birşey de yok şu an için. Sn çıkıyor deyince merak ettim açıkcası ne kadar zamanda çıktığını.

bu kadına ılk 10 sene once gıttmıstım ve enson 4 sene oldu üsküdarda camı vardı pazar yerı falan cok hatırlamıyorum ama su sıralar gıtmek ıstıyorum aynı yerdeydı yıllarca hala ordaysa arayıp bulucam zaten sokaga gırıyosun arzu nun evı nerde dıyosun sana esnaf gösterıyor taa basından sokagın herkes tanıyordu ozamanda araya araya bulduk eve bır gıttık 50 kısı vardı rahat sırada:KK1:

aynadan nasıl bakıyor...mesela örnek verebilir misin?

aynadan nasıl bakıyor...mesela örnek verebilir misin?

aynası var ufak onu önune kouyor ve sen sorusyosun oda söyluyor anlatıyor gorduklerını benım erkek arkadasımdan ayrılmıstık sebebsız ne oldugunu anlayamıyordum ve bana bırı var onda kadın soyle boyle dedı anlatıı aynı seyllerı aylar snr ogrendım bır arkadstan meger dogruymus..bazı seyler cıkmadı ama cogu ısabetlıydı.

ama gıdeceksenız emıne akkaya ya gıdın 50 lıra tarot 45 lıra kahve ben tarot baktırım hep cıkar genelde elektrıgınız uymazsa bakmaz der zaten sana bakamam

bınnura gelınce bınnur ayrı oldugum erkek arkadsımdan barııcagımı bılır gelıcek bu der yok derım artık bıttı .yok der barısıcan der
benım bırde rahşanım vardır yıllardır hem yuzuyuze hemde telefona bakar kısa ve özdur ama hep bılır sonucu zamanlarda ay verır su ay bu ay gıbı oda cıkar
taksım falcıları boş bırtek emıne işte..
ve bence bırazdaha para verın bunlara gıdın bınnur 20 lıra olmus ıncı cafede sımdı
ama arzuyu bılmıyorum yerını bıle zor hatırlarım yıllar oldu

bende bısey sorucam dılek kadınlar kahvesı cıkarmı falları ..tamam bıldı geçmısı ama gelecek cıktımı sızde

aynası var ufak onu önune kouyor ve sen sorusyosun oda söyluyor anlatıyor gorduklerını benım erkek arkadasımdan ayrılmıstık sebebsız ne oldugunu anlayamıyordum ve bana bırı var onda kadın soyle boyle dedı anlatıı aynı seyllerı aylar snr ogrendım bır arkadstan meger dogruymus..bazı seyler cıkmadı ama cogu ısabetlıydı.

ama gıdeceksenız emıne akkaya ya gıdın 50 lıra tarot 45 lıra kahve ben tarot baktırım hep cıkar genelde elektrıgınız uymazsa bakmaz der zaten sana bakamam

bınnura gelınce bınnur ayrı oldugum erkek arkadsımdan barııcagımı bılır gelıcek bu der yok derım artık bıttı .yok der barısıcan der
benım bırde rahşanım vardır yıllardır hem yuzuyuze hemde telefona bakar kısa ve özdur ama hep bılır sonucu zamanlarda ay verır su ay bu ay gıbı oda cıkar
taksım falcıları boş bırtek emıne işte..
ve bence bırazdaha para verın bunlara gıdın bınnur 20 lıra olmus ıncı cafede sımdı
ama arzuyu bılmıyorum yerını bıle zor hatırlarım yıllar oldu

peki binnurun dediği çıkmışmıydı sana?

merhaba ponpons, üsküdardaki arzu hanımın yeri tam olarak nerede, cami var demişsin ama üsküdarda çok cami var, cadde sokak ismi verirsen bulmamız rahat olur.kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar, aranıza yeni katıldım:) ben de çok uzunca bir süredir falcıları gezdim, melekler kahvesi ,sembol, mona lisa, cafe zade, zodyak kafe..Ancak size şöyle söyleyeyim artık gittiğim tek bir falcım var ve inanın bana ne söylese çıkar, çok da şeker bir kadındır. kadıköy'de barlar sokağında yelkovan kafe, bi tek kendisi var zaten. Bu işi ticarete dökmemiştir. Gidin bir deneyin derim. :) memnun kalacağınıza eminim. üstelik ücreti de gayet uygun :)

biliyorum ben orayı, yelkovan cafeyi, ama hiç gitmedim. kafamda 2,3 yer vardı buda dördüncü oldu. :nazar:

binnura ilk baktırdığım fal 5-6 sene önceydi. en son 2008 in mayıs ında gitmiştim. o sıralar hayatımda kimse yoktu ve bana bu yıl bitmeden yüzük takacaksın demişti. çok şaşırmıştım ama gerçektende kasım ayında nişanlandım. diyeceksiniz ki bu ne hız? eski erkek arkadaşımla ben bir araya gelmemize ihtimal ble vermezken nişanlandım. birde binnur pozitiftir ben iyi elektrik alıyorum ondan. kahve falı bakıyordu. zaten kahve falına bakabilen ender insanlardan biri bence. diğerleride güya bakıyo ama paso kartlardan yardım alıyorlar.

Arkadaşlar, aranıza yeni katıldım:) ben de çok uzunca bir süredir falcıları gezdim, melekler kahvesi ,sembol, mona lisa, cafe zade, zodyak kafe..Ancak size şöyle söyleyeyim artık gittiğim tek bir falcım var ve inanın bana ne söylese çıkar, çok da şeker bir kadındır. kadıköy'de barlar sokağında yelkovan kafe, bi tek kendisi var zaten. Bu işi ticarete dökmemiştir. Gidin bir deneyin derim. :) memnun kalacağınıza eminim. üstelik ücreti de gayet uygun :)

bayanın ismi ne? rex'in sokağımı oluyor?

canım öncelikle rahşan la konusup onay alayım gece burdan sana cvp yazarım..soyle dıyım rahsan için biraz pahalıdır 50 falan dı. ama yınede sen konusursun ..ben karısmayım.ama dedıgı sey olur. derkı sana su adam döner su zaman..yada dönmez .yanı ıstedıgın olacak bıseyı sonucu hep cıkar.ben cok falcıya gıttım taksımde hep tarıh verır.rahsana derım kı bak benı su zaman arayacakmıs falan erkek arkadsım ıcın rahsan da derkı hayır ozaman olmıcak bu zaman gör bak der ve rahsanın dedıgı cıkar.
arzuya gelınce arzuya yıllar oldu gıdelı valla zamanında telf nu bıle vardı ama kaybettım. bende gıtmek ıstıyorum .yerı soyle dıyım tam hatırlamıyorum aklımda kalan
eskı pazar yerı varmıs üsküdarda camı var o sokaga gırdımdı. ve esnafa ,yoldan gecene sor arzuyu herkes gösterdıydı bılıyordu evını cok meshur ama sabahtan bakardı fala öğlene kadar 12 yae 1 e kadar sonra gıder kapısında kuyruk oluyordu.
bakın bence emıneye gıdın benım arkadasların ne zaman evlenıcegını kımle falan kesın konusup zaman vermıstı ve oldu..ama artık bana cok bakamıyor cunku artık benım herseyımı bılıyor. ilk falları muthıstı sık gıtmeyın ılk baaktıgı fal muthıstır. erken gıdın 11 falan gelır yerıne randevu alın kafası rahat olsun genelde sınırlıdır ogleden sonraları olmasın kafası karısık tır.
rahsan için aksam yazarım buraya onayını alayım.tavsıye ederım ıyıdır o. ama detay bakmaz. detay ıstersenız emıne derım. bıde gemı cafedekı dılek te fena degıldır artık orda degıl nısantasında evde bakıyormus telfonu var ama 60 lıra yapmıs ....cok fazla eskıden 25 dı gemıdeyken ısteyen olursa verırım telfnu var onunda
birtane daha var..tasula turkan bana cıkar genelde sallıyor gıbı bır havası vardır cıddıye almazsın ama dedıgı hep cıkar.. genelde ..guven vermez gıbıdır ama dedıgı cıktı hep bana valla..
sizlerde tasula turkana baktıranız oldumu cıktımı merak ettım bana yazarsanız sevınırım

binnura ilk baktırdığım fal 5-6 sene önceydi. en son 2008 in mayıs ında gitmiştim. o sıralar hayatımda kimse yoktu ve bana bu yıl bitmeden yüzük takacaksın demişti. çok şaşırmıştım ama gerçektende kasım ayında nişanlandım. diyeceksiniz ki bu ne hız? eski erkek arkadaşımla ben bir araya gelmemize ihtimal ble vermezken nişanlandım. birde binnur pozitiftir ben iyi elektrik alıyorum ondan. kahve falı bakıyordu. zaten kahve falına bakabilen ender insanlardan biri bence. diğerleride güya bakıyo ama paso kartlardan yardım alıyorlar.

evet kesınlıkle katılıyorum cnm

X