İstanbul'da Fal - Falcılar

Burcu'ya kahve, Biriz'e tarot baktırdım. Biri 17.5 TL, değeri 25 TL. İkisinin de ayrı ayrı bildiği şeyler oldu ama biraz ucundan yada ikinci seferde. Aslında şöyle sakin düşünüp soruna cevap vermek istiyorum ama şansa bak falıma baktırırken telefonumun kaydetme özelliğini açmıştım. İkisinde de telefonum çaldı ve böylelikle kayıt iptal oldu. Şansa Burcu'nun falının başında telefon çaldı. Çoğunu kaydedebildim, Biriz'in ise falında sürekli telefon çaldı. Ortadan sona doğrunu kaydedebildim. Ses kayıtlarını tekrar dinlemem gerek iyice emin olmak için.
Biriz daha ayrıntılı bakıyor, tarot olduğu için herhalde. Verdiği tarihler çok yakın olsa bekleyip ona göre karar vereceğim ama 3-4 ay sonrası. Sadece birisiyle barışmamla ilgili biri 1-2 hafta süre, diğeri 1.5 ay süre verdi. İkisi de farklı beraberlik tarihi verdi. Biriz daha iyi mi ne?

chloes birizle ilgili yorumlar tuttu mu tarih konusu ve diğer şeyler

Bence bu falcıların iyi mi kötü mü oldukları çok karıştı. Herkes en beğendiği ve en kötü bulduğu falcıyı sıralarsa belki bir istatistik çıkartabiliriz. Falcılara fal baktırıp denemek hem vakit hem de para kaybı olmaya başladı. Ben başlıyorum

En iyi: 14 şubat cafe Melda (ama Eylül'e kadar tatildeymiş) ve Sea Garden Neslihan
En kötü: Cafe laf(bakırköy) iskambil kağıdı tarot kahve karışık bakan. Çünkü tutarlı değil.

Ben sanırım bu konuyla kafayı bozdum. Excel'de liste tutmaya başladım. En iyileri ve kötüleri sayısal olarak çıkartıyorum. Bitince sizlerle paylaşacağım. Ama yorumlarınıza ihtiyacım var. Geriye dönerek yapmaya kalksam çok sayfa var. Henüz o kadar delirmedim:) Bu arada görüşlerini yazan arkadaşlara teşekkürler. :eek:

merhaba kızlar...

uzun zamandır giremedim..ama gelişmeleri paylaşmak istedim..
*bir kaç hafta evvelsi Burcu ya gittim ve biraz zor olabilecek bir konudan bahsetmişti...ve oldu..zamanla konsunda da fena değildi...
*geçen hafta içi...bir arkadaşımla...Biriz Hanım a gittik...Biriz Hanım çok şeker bir bayan ve enerjisi çok olumlu...fala gelince...yorumları doğru..analizi doğru...ama çok net ...yani çok detay vermiyor...söyledikleri ama kesinikle yanlış değil....tarih konusunda çok net...gün veriyor...ve ne anlama geldiğini söylüyor...Burcu ile ortak şeyler söylediler...
*sea garden..neslihana 6 ay evvelsi iki kere gitmiştim...ilk falı..süüper demişitm....çok net bilmişti...tarih ve olaylar aynen ...söylediği gibi gerçekleşti...bunun üsütünde tabii bir kaç hafta sonra tekrar gittik...bu sefer..maalesef pek birşey tutmadı...fal işte:)...ama neslihan da tatlı bir bayan...üzmez sizi:)

merhaba kızlar...

uzun zamandır giremedim..ama gelişmeleri paylaşmak istedim..
*bir kaç hafta evvelsi Burcu ya gittim ve biraz zor olabilecek bir konudan bahsetmişti...ve oldu..zamanla konsunda da fena değildi...
*geçen hafta içi...bir arkadaşımla...Biriz Hanım a gittik...Biriz Hanım çok şeker bir bayan ve enerjisi çok olumlu...fala gelince...yorumları doğru..analizi doğru...ama çok net ...yani çok detay vermiyor...söyledikleri ama kesinikle yanlış değil....tarih konusunda çok net...gün veriyor...ve ne anlama geldiğini söylüyor...Burcu ile ortak şeyler söylediler...
*sea garden..neslihana 6 ay evvelsi iki kere gitmiştim...ilk falı..süüper demişitm....çok net bilmişti...tarih ve olaylar aynen ...söylediği gibi gerçekleşti...bunun üsütünde tabii bir kaç hafta sonra tekrar gittik...bu sefer..maalesef pek birşey tutmadı...fal işte:)...ama neslihan da tatlı bir bayan...üzmez sizi:)

yaşasın ben de yarın neslihanı bulamayınca birize gitmeye karar verdim sen fal mı baktırdın tarot mu
bende ondan korkuyorum işte burcuyla levent aynı syeleri söylediler bildiler ama bi daah gidersem karışır die korkumdan gidemiyorum ama neslihanı da en yakın zamanda deneyecem yarın da arayayım belki pazar da çalışıodur

kızlar biraz sorunlar olduğu için uyku tutmadı beni bu gece ben de oturdum nette araştırma yaptım çok değişik isimler elde ettim fakat bazıları eski olabilir
kallavi cafe varmış orada emine pen cafe binnur
symbol de nesim tarık serkan diolar (nesim iddialı iyiymiş)
yine cadı cafede emine, dejavu cafe sea side de neslihan öneriliyor
bunun yanında bizim formda geçmişti göztepedeki şu yazdırıp bunlar olmadan gelme diyen kadın (onun numarası olan varsa bana atsın)
bir de kadıköyde zerrin diye izmitten gelen bir kadın varmış ama sırası çok olurmuş
bir de avcılarda süper birinden bahsediliyor sizin irina olabilir
uykum geldiği için araştırmalarıma burada son veriorum özellikle bu zerrini tanıyan varsa deneyelim derim ama neslihan da yılların falcısı sanki ben pazar için onu bi daha arayayım

canım ya bu zerrin yoksa şu operasyonla polis tarafından gözaltına alınan kişi mi?ben de bir yerde okumuştum netten?

beni daha da tutmadı bu uykuu.. şöle bikaçınız olaydı da karşılıklı kahve içip bişiler sallayaydık:)

selam dün kadınlar kahvesi dileğe gittim önceden söylediği bikaçşey çıktı diye gidim dedim. ama hiç hoşut kalmadım konuşmalarından bişey anlmadım beni hayal kırıklığına uğrattı sankii. açıkçası gelecekle ilgilid pek şey söylmedi.bnim çin dilek bitmiştir . arkadaşıma da baktı çok alaksız şeyler söyledi sempatiksalakcinni üstelik pelinde hiç sıra yoktu dilek de 1 kişi vardı şaşırdım yani..

fincan cafeye qittim ben qeçen hafta birkaç arkadaşımLa.hiçbirimiz beğenmedik...alakasız şeyler söyledi,okuduğum bölümü yanlış söyledi,qeLeceğe dair söyLediği şeyLerin oLması imkansız ötesi..

boşa para vermeyin bence

ama orda kıme baktrdın acaba 4-5 tane falcıları var hepsı supr olamaz ztn..benim önerdıgım arzu yada kesınlıkle şenay..cok ıyıler.

bencede form bayagı sayfa oldu toplamak gerekli
bi daha hayatta gitmem dediklerim

paradiso demet, zade: armağan güneşli:nilüfer

denenmesi gerekenler

angels:burcu symbol:levent

kesinlikle gidilmesi gereken ise kaybettiğim falcım yıldız ortaköy(ankarada)

ankarada yıldızı bilirim:) ankaralıyım bende gitmişliğim var.

kesinlikle gidilmemesi gereken: armağan kafe zade, kadınlar kahvesi pelin, meryem
symbol batu

elifcik sormuşsun burcuyu, özelden cvp yazamıyorum. burcu şimdiyi biliyor ancak söyledikleri için temmuzu bekliyorum, temmuzda paylaşıcam burada. belki bugün de giderim burcuya, ne gerekse bekle demiş kız zaten bana...

elifcik sormuşsun burcuyu, özelden cvp yazamıyorum. burcu şimdiyi biliyor ancak söyledikleri için temmuzu bekliyorum, temmuzda paylaşıcam burada. belki bugün de giderim burcuya, ne gerekse bekle demiş kız zaten bana...

gıtmeden ara bence cunku artık sadece pazar pazartesi ve carsamba ordaymıs dıye duydumm

Ben sanırım bu konuyla kafayı bozdum. Excel'de liste tutmaya başladım. En iyileri ve kötüleri sayısal olarak çıkartıyorum. Bitince sizlerle paylaşacağım. Ama yorumlarınıza ihtiyacım var. Geriye dönerek yapmaya kalksam çok sayfa var. Henüz o kadar delirmedim:) Bu arada görüşlerini yazan arkadaşlara teşekkürler. :eek:

canım çok yararlı bir paylaşım olur inş. vazgeçmezsin malum hergün bi ton yorum geliyor bir iyi bir kötü..

kızlar biraz sorunlar olduğu için uyku tutmadı beni bu gece ben de oturdum nette araştırma yaptım çok değişik isimler elde ettim fakat bazıları eski olabilir
bunun yanında bizim formda geçmişti göztepedeki şu yazdırıp bunlar olmadan gelme diyen kadın (onun numarası olan varsa bana atsın)
bir de kadıköyde zerrin diye izmitten gelen bir kadın varmış ama sırası çok olurmuş
uykum geldiği için araştırmalarıma burada son veriorum özellikle bu zerrini tanıyan varsa deneyelim derim ama neslihan da yılların falcısı sanki ben pazar için onu bi daha arayayım

Nesim'e 2-3 yıl önce baktırmıştım. Hiçbirşeyi bilemediği gibi 5 dakika falan bakmıştı. Ama bazıları da çok beğeniyor. Enerji meselesi

binnur artık pen cafede değil. yeter geldikten sonra ayrılmış. ben onu beğeniyordum ama şu an nerede bilemiyorum. kahve falını gerçekten bakan ender falcılardan biriydi. diğerlei kahveyi süs için içtiriyor hepsi kartlardan yardım alarak bakıyor. melekler kahvesindeki kerim de fena değil tarottan önce fincana bakıyor.

X