İstanbul'da Fal - Falcılar

istediğin şeyleri duymak istiyorsan sadece hiç arama, sen iste biz söyleyelim paran cebinde kalsın. Telefonla bak bakılması bence saçma zaten. :))

ya sanki facıya gittiğinde o da bişeye mi bakıyor aklındakini söylüyor işte aman ne bilim işte merak ettiğim sorular var haklısın o kadın bunlara cevap veremez

laf cafede çiğdem mi kötü hani çok iyiydi ben yarın gitcektim

doru soluo cıgdem okadar ıyı dııl ben baktrmşştım gecen sene..fal esnasında gusel seler soluo ama sonuçta cıkması onemlıı ama hıcbısı cıkmadı..cafe lafın yanında fıncan cafe var arzu orda ona baktr bencee...

yarın sea garden da neslihan olmayacakmış ben de birize mi gitsem acaba kadıköy de of of bi iyi falcı bulamadık gitti

kızlar uzun bir müddet sizi okuyorum dıyorum yenı bırılerı cıktı mı dıye ama sea gardena kadar varmışsınız:d ben 5-6 kere gıttım nesliye...falı guzeldır gercekten cıktıgı da olmustur... ama meleklerdekı can ıgrencc otesı bı faldııı...ustelık 14 subat meldayı ben gecen sene kesfettım ve o na da 5-6 kez gıttım o da o anda guzel bakıyor gecmısı fılan bılıyor ama gelecegı tutturamadı tarıhler fılan yok yanı tutturamadı...ben yıne dılege gıdım dedım ona gıttım en son. bu ayın 16sıydı.. ve aklımda tatıl fılan yokktu.. bana dedıkı bu ayın sonunda ani bir kararla tatıle gıdıceksın sen dedı akrabanızdan evli bir bayanla dedı.. bugun evlı olan kusenımle anı bır kararla antalyaya gıtmeyı kararlastırdık :ecrin_bebek: hazıran sonuna denk gelıo 28 hazıranda ben gıder... behlul kacar sempatiksalakcinni durmadan dılegı ovuomusum gıbıme geldı dıye yazmıodum ben ama vurucu darbesı bana da cıkmasa da bu cıktı saskınım bıraz:ecrin_bebek:

doru soluo cıgdem okadar ıyı dııl ben baktrmşştım gecen sene..fal esnasında gusel seler soluo ama sonuçta cıkması onemlıı ama hıcbısı cıkmadı..cafe lafın yanında fıncan cafe var arzu orda ona baktr bencee...

fincan cafeye qittim ben qeçen hafta birkaç arkadaşımLa.hiçbirimiz beğenmedik...alakasız şeyler söyledi,okuduğum bölümü yanlış söyledi,qeLeceğe dair söyLediği şeyLerin oLması imkansız ötesi..

boşa para vermeyin bence

fincan cafeye qittim ben qeçen hafta birkaç arkadaşımLa.hiçbirimiz beğenmedik...alakasız şeyler söyledi,okuduğum bölümü yanlış söyledi,qeLeceğe dair söyLediği şeyLerin oLması imkansız ötesi..

boşa para vermeyin bence

oh çok şükür biri gitti de kurtulduuk şu arzudansırnaşık şey

birize giden biri konussun yarın hafta sonu diye dileke gitmeyecem ama hafta içi kadınlar kahvesi dileke gitcem yine forumda ne çok oy alan o sabah tarafı nasıl acaba gitsemmi

birize giden biri konussun yarın hafta sonu diye dileke gitmeyecem ama hafta içi kadınlar kahvesi dileke gitcem yine forumda ne çok oy alan o sabah tarafı nasıl acaba gitsemmi

alevkocumm ben bır carsamba saat 12 de karga seyı gıbı zıpladım ama daha hıc sıra yoktu sadece 1 kısıye bakıyordu.. kafası da cok rahattı kımseye bakamıstı yasempatiksalakcinni o yusden performansı cok ıyıydı 12-1 gıbı gıt bence cnm..:ecrin_bebek:

boşa para vermeyin bence

fincan cafe arzuya mı baktırdın peki, eğer o ise bende ona gitmeye karar vermiştim ama. eyvahedigeldismile

alevkocumm ben bır carsamba saat 12 de karga seyı gıbı zıpladım ama daha hıc sıra yoktu sadece 1 kısıye bakıyordu.. kafası da cok rahattı kımseye bakamıstı yasempatiksalakcinni o yusden performansı cok ıyıydı 12-1 gıbı gıt bence cnm..:ecrin_bebek:

ya canım hafta içi gitmek lazım da işte çalıştığım için ancak hafta sonu fırsat oluyor ya da yıllık iznimi bekliyecem aa bu arada sana özelden bi sorum var

merhaba arkadaşlar
ben de amonra cafeye ulaşamadım çok ilginç o sokaktaki 3 4 kişiye sordum etrafıma bakındım yok bilen biri var mı?eğer bulabilirsem haber vericem ama nette de çok araştırdım yok....telefonu da yok çok ilginç...taksimde 2 tane bekar sokak olamaz dimi?

merhaba arkadaşlar
ben de amonra cafeye ulaşamadım çok ilginç o sokaktaki 3 4 kişiye sordum etrafıma bakındım yok bilen biri var mı?eğer bulabilirsem haber vericem ama nette de çok araştırdım yok....telefonu da yok çok ilginç...taksimde 2 tane bekar sokak olamaz dimi?

Canım, şimdi beyoğlu rehberinden bekar sokaktaki bir başka cafe&barı aradım. Barın adıyla da kadının adıyla da sordum. Hiç duymadım, dedi. Sana yardımcı olamadım.
Birşey soracağım; bu bayanın sitesinde email adresi yok mu? Oradan iletişime geçsek.

baktm canım yok amon ra cafenin resimlerini koymuşlar giriş kapısının öyle bir yer yoktu
hatta düşündüm siteyi oluşturan kişinin internet sitesi var ona mı sorsam diye...

Smile24, Mısırlı Zeynep'in sitesindeki ulaşım bölümüne girdim.Taksim'den gelirken sağdan 4. sokak diye belirtilmiş ve sokağın sağ tarafı işaretlenmiş. Aynı sokağa mı gittin?

arkadaşlar lütfen bana biriniz nilüfer hanımın telefonunu gönderin çook istiyorum ben ona fal baktırmak.mafoldumben

siteyi hazıırlayan kişiye mail attım...
umarım yardım edebilir...ulaşırsam bilgilere foruma da yazarım...

Smile24, Mısırlı Zeynep'in sitesindeki ulaşım bölümüne girdim.Taksim'den gelirken sağdan 4. sokak diye belirtilmiş ve sokağın sağ tarafı işaretlenmiş. Aynı sokağa mı gittin?

bekar sokak'a gittim bakındım etrafa sordum bulamayınca ama yoktu...taksimdeki cafeler yazdım nete orda da yazmıyordu..

arkadaşlar lütfen bana biriniz nilüfer hanımın telefonunu gönderin çook istiyorum ben ona fal baktırmak.mafoldumben

canım bende vardı ama işe yaramadıgı için silmiştim
20 milyonuna ve gittiğin yola yazık ama illa gidecem diyosan elmakurdumusuna sor ondan almıştım bende bikaç kişiye daha vermişti

X