İstanbul'da Fal - Falcılar

Alya zamanladını da spesifiklestirse cok iyi olucak cok sık baktırmamalı ama

Hic baktırmadım ona biraz pahalı gibi geldiği için tereddüt ettim denemek konusunda. Tarot mu katina mı hangisine baktırmıştınız
O run taşıyla mı ne bakıyor zamanlarım tutmaz der hep ama son 2 falı bende çıkmadı. Bu arada peş peşe günlerde yolladım. Ondan öncekiler çıkmıştı

Alya ilk dediği çıktı derken ötekiler çıkmadı mı ya da daha vakti var mi

Kızlar falcı arayışım devam ederken geçmiş yorumlarda nakta anı iyi yorumluyor diye yazılanlardan etkilenip kendisine baktırdım. Zihin mi okuyor nedir ben ve karşı tarafın ağzından çıkan şeyleri falan söyledi. Gelecekle ilgili pek bi şey demedi ama spesifik birinden bahsetti. Çıkarsa yazarım. Onun dışında İzmir kahveciler sokağında çok övülen Müjgan, sevdam, alex, Ömer, tılsım, yeşim geçmiş zamanlarda baktırmıştım hiç biri de çıkmadı, İzmir’de yaşayan varsa fikir olur diye yazmak istedim. Onun dışında geçmişte yine Melisa donukuk dışında bilen olmamış fal sitelerinden. Onda da gelecek çıkmamış anla ilgili ufak genel bir şey çıkmış.

buralar çok sessiz kalmış ya bizim falcı tayfa parayı tatile yatırmaya karar verdi sanırım :) kızlar naptınız dönmediniz mi tatilden napcaz bu exleri next olacaklar mı falı taze çıkan yok mu ya

buralar çok sessiz kalmış ya bizim falcı tayfa parayı tatile yatırmaya karar verdi sanırım :) kızlar naptınız dönmediniz mi tatilden napcaz bu exleri next olacaklar mı falı taze çıkan yok mu ya
Evet epey az yorum yapılmış son zamanlarda:)
Ben Astrocenter a takılıyorum, arada buraya yazdığımda da hep söylüyorum zaten.
Diğer sitelerin çöp olduğunu düşünüyorum. Bi tek yesilcingene vardı o benim için çok özeldir ama o da falı bıraktı sanırım Azra ve Alya ya takılıyorum bu ara en çok. Bence ikisi de anda çok iyiler, dedikleri de ufak ufak çıkıyor. Ancak çok büyük beklentilere girmemeye çalışıyorum, sonuçta Allah bilir yani.. mevcut durum ve kisa vadede bence ikisi de iyiler.

evet ben de astro dayım. canım sıkılırsa yeni birini deniyorum çok beklentiye girmeden. zaten ses kaydı alınmadığı iicn bir yerden bakma gibi bir durum olmuyor sadece hatırlıyorlar baktığı kisiyi. en azından on dakkası 15 euro olunca öyle deli gibi bin liralar ödemiyorsun bir falcıya besyuzküsür birşey tutuyo. gerek de yok çok vermeye zaten

Kızlar kadıköyde Tarık diye birini bana çok övdüler .Aranızda fal baktıranınız var mı övüldüğü kadar var mı acaba?

Arkadaşlar kimsenin reklamını yapmıyorum ama Zeynep beni büyük bir beladan kurtardı. Onun tavsiyeleri olmasaydı kesinlikle işten atılmıştım. Kadının dediği her şey bende çıkıyor inanılmaz gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…