İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar ; birkaç kişiye özelden yazdım telefondan fal konusunda sonrasında online fal baktırmak için yorumlarınokudum bir kaç isim geçirmiştiniz ben de birini seçtim; astrocenter alya ya fal baktırdım.Özellikle Bir kişi için fal baktırdım kişi analizi anlık hislerini doğru bildi yaşadığım olayları mukabil tutunca.2 gün önce başka biriyle gördüğüm anı anlattı bana .Şaşırdım açıkçası.fal baktırdıktan sonra kendimi iyi hissettim ki ne varsa onu söylemesine rağmen pembeci değil neyse onu söylüyor.Deneyebilirsiniz yorum da yazın bakalım mukayese edelim.
eskiden falsepetinde alya ar vardı acaba o bayan mı?

tüm dediklerine katılıyorum. Binnaz sitesi kendi bacağına sıkmış. çok basarılıydı eskiden ordan çıkmazdık.
Çünkü eskiden hem iyi isimler vardı hem de bu kadar pahali değildi. Hem bir sürü kişi aldılar hem de fiyatlar uçtu .Millette başka alternatif sitelere gitti..

Şimdi eski falları gözden geçirdim vadesi dolanları güncellemek istiyorum. Aynur ve Birgül'e baktırmıştım. Aynur martta yeni biriyle tanışma nisanda ise işle ilgili gelişme görmüştü,hiçbiri olmadı. Birgül ise temmuz başında terfi gibi bir şey görmüştü zaten olma olasılığı olan bir şey değildi. İkisin de vadesiz olarak gördükleri de çıkmayacak gibi devam ediyor süreç.

Bunların hepsi aynı yorumlar benim içind geçerli Çiğdem ve Birgül birgüle telefondan bakmıyorum çiğdemin yarısı ama favorilerim arasında Çiğdem ve Birgül sadece çiğdeme sıra bulmam çoooook zoooor ama isteyene irtibat veririm DM atın. Fakat bende yeni birine baktırmak bir türkü birini bulamadım İstanbul’da hepsini denedim mesela dışarda fal yazan bi yer olsa yine giriyorum ama sonu hüsran :d neyse Çiğdem ve Birgül devam Çiğdem birde artık daha kısa bakıyor sanki
Banada atarmısın çiğdemin numarasını rica etsem 🙏

Ben de uzun zamandır fal baktırmamıştım ama şuan ilişki konusunda kritik bir noktada sormak istediğim bazı spesifik şeyler var ne yapacağımı bilemiyorum nereden kime baktırmalıyım öneride bulunun lütfen 😭

Kızlar son bir haftada 6 fal baktırdım
Damla çıkmadı
Alya ilk dediği çıktı
Elana şaşırttı bildi
Gül demir hayır ya beni etkilemedi yorumlar yanlıştı
Alya bide boşanmamı bildi ben söylemeden
Hülya çıkmadı ama ben ona baktırmayı seviyorum ya
Işılay çıkmadı
Derya nural çıkmadı
Uzay kutlu berbattı

X