İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar birçok kişi özelde benden numara istemiş. Açık söylüyorum kimseye kefil değilim. Birine çıkan başkasına cikmayabiliyor. Ama Zeynep bana ne dediyse çıktı. Bazıları 2 yılda bazıları 5 yılda oluyor ama oluyor. Bazıları da bir iki haftada . Verdiği zamanlar asla tutmuyor. Ama dediği her şeyi yaşadım ben. İmkansız olanları bile. Ve ben zeynepten başka kimsenin bir fal yeteneği olduğunu düşünmüyorum. Ondan başkasına da artık baktirmam

3 yıl oldu hala olmadı dedikleri 5 yılda olursa bu kadar ileriyi gördüğü için abone olurum .Fiyatı ne oldu Zeynep in

Bana olmadı ne yazık ki sadece olumsuzlar olumlu dediği tek birsey olmadı daha

Geleceği bilmem de yani hicbirinde çıkan olmadı geleceği bilen yok arkadaşlar :) ama anda bu gercekten iyi. Oldukça ciddi bir konu vardı sadece 3 kişi bildi biri bu Zeynep. Valla isterseniz kızın arkadaslar. Yılda bir kere veya maksimum iki baktırırım çok da tanımam kadını ama tak tak anda sayıyor. O durumu ne zaman sorsam aynı cevabı verdi. Bir tane Bahçelievler'de kafa kırık yaşlı bi tip var anda o da iyi, o da bilmişti. Hatta en favori şu an o. Bir de turan Leyla var saatine denk gelirsen anda o da iyidir ama anını tutturacaksın onun yoksa para gider. Hepsi pahalılar ondan çok baktirmiyorum kendinizi tutabilirseniz baktirmayin bos isler ama bunlar en azından hayalperest aleme sürüklemiyorlar. Bu arada fal haram para vermek haram o ayrı. Muslumanlar için diyorum ama diğer falcılara para kaptırmayın. Zaten hersey pahalı. Bu üçü bende o önemli konuyu bilen tek kişiydi. Ankara da bi deli daha var da cafeye gıcık gittiğimden ismini vermeyeceğim.
Gerisi fasa fiso yalan dolan hikaye.

Zeynep bende de iyidi tanışacaksın dediği kişilerle henüz tanışmadım ama çıkan şeyler olmuştu anda da iyidi ama ona fal baktırdığımda başıma inanılmaz bi ağrı girdi baş dönmesi oldu vücudumda uyuşma oldu bir sersemleşmiştim normal mi bilmiyorum

Zeynep'e haftada bir baktiriyorum sebebi şu: her baktigi falda tekrar eden seyler varsa o şeyler mutlaka çıkıyor. Yani 5 fal aynı şeyi söylüyorsa diyorum ki bu şey kesin olacak diyorum. Ve oluyor. Yoksa senede bir bakınca tutmayabiliyor

Bir de her baktirdigim falı yazıyorum sonra hepsinde ortak olan şeyleri yazıyorum ve o şey mutlaka oluyor bazen 1 hafta bazen 5 yil

Evet ağırlığı var. Ben sürekli baktırmıyorum yılda bir baktırırım 4 yıldır tanıdığımdan yalan olmasın belki bazı yıllar ikiye çıkmıştır. Gelecek çıkmadı. Bazı verdiği isimlerle karşılaştım soyadına kadar verdi. Bazı verdigi isimler ad soyad veriyor eskiden tanıdıklarımdı ama o kadın çok önemli bir noktayı nokta atış bildi ve her aynı soruda aynı cevabı verdi hayatı bir konuydu. Başka iyi dediğim falcılar hep masal yazıp beni kendilerine bağladılar. Yok valla canım çok yandı. Param cok gitti, sizin de caniniz yanmasin kendilerine baglamak icin senin istediğini soyluyorlar. Turan Leyla aynı konuda uyarmıştı. Yalnız o kadının anını bulmak önemli ondan bisey diyemem. Bir de Bahçelievler'de kafa kırık yaşlı bir tip var. İçimden yok canım iyi salladı dediğim yine aynı konuydu. Ona da iki kez baktırdım ama atıyorum kadını 3 yıl tanıyorsam iki çünkü pahalı bunlar. Kadının dediği anda çıktı. Bu üç isim hayatı konuyu bildi ama trans zeynep ve yaşlı kadın ayrı zamanlarda sordum ikisi de iki falda da aynı nokta atış yaptı. Baktıkları falı bozmuyorlar ancak bunlar boş değil ondan ağırlık veriyorlar ondan gidin baktirin diyemem ama canım çok yandı burada ne efsane isimler denedim bu üçü dışında bilen olmadı. Bi cafede bir deli keşfettim ama cafeye gıcığım var. Ondan yazmıyorum ama o deli de deli deli bana iyi dinle beni tamam mı olay bu dedi bi yuzyuze denedim bi telefonda. Yok o deli falı değiştirmedi. Bunların kafa kırık olanları anda biliyor. Öyle tarot marot boş işler. Kafayı çizmiş tipler anda tutturuyor. Gerçek olmasını istemedim hiç istemedim ancak bu bir kaç uçuğun dediği oldu daha önce kime iyi dediysem valla hepsini geri aldım kızlar hepsi yalan dolan olan parama oldu ha şimdi fal kestim baktirmiyorum canım yandı o ayrı
Gider kendime o paraya bakim yaptırırım
Kurban olsunlar parama
Bir de dönecek diyen trans zeynep de olsa inanmam ama anda kadın bildi mi bildi.
Bahceli'deki çatlak zaten söylediği ile sen üzülürsün üzülmezsin kadının umrunda değilsin ama çatlak anda bildi.
Cicili bicili konuşanlar para tuzağı. Bunlara da yılda bir eserse delirirseniz vs baktirin valla hiçbirine para yok çok kizginim

Son düzenleme:
Bahçelievlerdeki telefonda mı bakıyor

Bahçelievlerdeki telefonda mı bakıyor
Yok yanına gittim hatta iki deli kadını o gün turladım biri yaşıyor mu bilmiyorum kanserdi. Su bakmıştı harfine kadar iki yıl önce bana gerekeni vermiş. O ne oldu bilmiyorum öbürü yaşlı bir tip ara sokaklarda buldum... O kadın hepten deli. Üzülür müsün umrunda değil fincan tabağını kafama yemediğime dua ettim ama eserikli anda en önemli konuyu yüzde yüz bildi. Trans Zeynep zaten iki ayrı yılda iki kez sordum düğüm noktasıydı o kadın anda beyin okuyor. İnce noktaları vermiş de ben kabullenmemisim anda onlar bildi sonra fal baktirmama gerek kalmadı ben zahiren bire bir duruma şahit oldum teyit ettim. İstanbul İzmir adana çok takıldım diğer alem bizimle oyun oynuyor ben onu anladım zaten gerçekte olayın onların dediği gibi olduğunu anlayınca paramı somuren herkesten kendimi cektim şu an bu isimlere de baktirmiyorum fazla pahalilar ben bıraktım bu in cin işlerini. In cin derken yani sadece fal... Bela bence. Belki ondan istediğim şeyler olmadı, parama yazik ya. En cok ona uzuluyorum. Neyse iyi akşamlar kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…