İstanbul'da Fal - Falcılar

Hangi azra

5 Yılda ne oldu mesela çok özel değilse örnek verebilirmisiniz detay vermeden.
İşimle ilgili geleceğim pozisyonu söyledi. İşte örnek veriyorum bakan olacaksın dedi diyelim mesela oldum. Su anda o pozisyonda çalışıyorum. Su kişi sana yardımcı olacak dedi oldu.

Kızlar ben dün birine baktırdım çok etkilendim değişik bakıyo isterseniz numarasını vereyim ama görüntülü bakıyor birde yanındakilere mi sorup cevap bekliyor bilmiyorum soru sorduktan sonra biraz bekliyor anlamadım orayı öyle cevap veriyor ama bende herseyi olay sırasıyla net bildi geleceği de göreceğiz

Varlıklara soruyor galiba :)

ben isterim

ben baktırdım nilmil attı teli güzel baktı uzun baktı benimki olumsuzdu 6 ay içinde yeni birini gördü
Ya bana tuhaf bi biçimde bazı cümleleri çekip söyledi ben çok merak ettim. Bizim arkadaşın hastası baktırmış bu kadına o önerdi. Ona ne demis diye sormuştum. Kadına demiş ki, senin etrafında biri var arkadaş grubundan bu ansızın bi gece arayacak gece yarısı. Bak dikkat et felan demiş adam için. Bu tabi imkan vermemiş olayı saçma bulmuş. Kadın arkadaslryla çıkarken masada telefon yokmuş. Adam meğerse cebe atmış gece yarısı telefonun bende kaldı bahanesiyle arayıp kapıdayım felan demiş. Falcının dediğini yaşayınca kız bende merak edip baktırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…