İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben bilgi verdim ona göre yorum yaptı biraz önyargılı olabilir birde sadece çektiğim kartlara yorum yaptı ben odaklanarak pek seçemiyorum kartları. Astrocenter da falcılar kendi kart çektiği için bana daha güvenilir geliyo Azra’ya durumu anlatmamıştım
Peki Elfin ne dedi senin konunla alakali? Sanirim artik donse de kabul etmem imkansiz yazmistin ama olumsuz yorum olarak geri donus mu gormedi? Neden boyle bir sey yaptigi icin bir sey soyledi mi?

Binnaz abla Elfin Demet nasıl kızlar
elfin demete 2020 21 yıllarında 5 kere kadar baktırmışımdır tam abla veya teyze kıvamında yaklaşır seni süsler püsler karşıya tüm lafları sokar finalde seni haketmemiş der :KK70: falıda hiç çıkmadı ama gazını alıyor insanın
artık binnaz çok kötü siteside kapanmış mobil uygulamasıda iğrenç bende o yüzden sildim iki üç ay önce

evet tekrar dinledim de falın sagından solundan neresinden bakarsan bak tutmamış. zorlamaya gerekyok gercekten. tekrar denemiycem :)
Cudi ses kaydını telefon app’iyle mi almıştın? İphone da böyle bir uygulama yoktu galiba bulamadım telde konuşulanları kaydedemiyorum ben. Aslında sesi açıp bilgisayardan kaydedebiliriz telefonla baktırdığımızda

Cudi ses kaydını telefon app’iyle mi almıştın? İphone da böyle bir uygulama yoktu galiba bulamadım telde konuşulanları kaydedemiyorum ben. Aslında sesi açıp bilgisayardan kaydedebiliriz telefonla baktırdığımızda

Ben aryaya baktirdim dun oyle yaptim bilgisayardan kaydettim 😅😅 baska turlusu imkansiz ve dedikleri hemen ucuyo

Ben aryaya baktirdim dun oyle yaptim bilgisayardan kaydettim 😅😅 baska turlusu imkansiz ve dedikleri hemen ucuyo
Evet zaten o anda not almak da zor kayot şart o yüzden. Ben de öyle yaparım bir daha baktırırsam. Aslında astrocenter kaydı yükleyebilir telefon görüşmesini kaydediyorlardır mutlaka.

bilgisayardan kaydediyorum ben hep. geriye donup dinleyebilmek icin.

elfin demete 2020 21 yıllarında 5 kere kadar baktırmışımdır tam abla veya teyze kıvamında yaklaşır seni süsler püsler karşıya tüm lafları sokar finalde seni haketmemiş der :KK70: falıda hiç çıkmadı ama gazını alıyor insanın
artık binnaz çok kötü siteside kapanmış mobil uygulamasıda iğrenç bende o yüzden sildim iki üç ay önce
tüm dediklerine katılıyorum. Binnaz sitesi kendi bacağına sıkmış. çok basarılıydı eskiden ordan çıkmazdık.

Evet zaten o anda not almak da zor kayot şart o yüzden. Ben de öyle yaparım bir daha baktırırsam. Aslında astrocenter kaydı yükleyebilir telefon görüşmesini kaydediyorlardır mutlaka.

Fatura falan gonderiyolar aslinda kac dakika konusma gerceklesti ne odendi vs. Kayit varsa yukleseler daha iyi olur bizde ugrasmamis oluruz ama nerdee

Kız bize referans ol işte ya

burdan iki kişinin gece yarisi aramalari yüzünden kadin artik bakmiyor kimseye referans olamıyorum yani😂😂
falı iş gibi duzenli bakmiyor ama herkese taş çıkarır diğer falcılar kusura bakmasin😁 gelişme oldukça baktığı için ben devamlı baktiramiyordum o dönem uygulamalara sarmistim. şimdi de baktirma sebebim kalmadı zaten

burdan iki kişinin gece yarisi aramalari yüzünden kadin artik bakmiyor kimseye referans olamıyorum yani😂😂
falı iş gibi duzenli bakmiyor ama herkese taş çıkarır diğer falcılar kusura bakmasin😁 gelişme oldukça baktığı için ben devamlı baktiramiyordum o dönem uygulamalara sarmistim. şimdi de baktirma sebebim kalmadı zaten
Haklı bir nedenmiş birşey diyemedim 😂ben yine de şansımı denemek isterdim😁

Arkadaşlar ; birkaç kişiye özelden yazdım telefondan fal konusunda sonrasında online fal baktırmak için yorumlarınokudum bir kaç isim geçirmiştiniz ben de birini seçtim; astrocenter alya ya fal baktırdım.Özellikle Bir kişi için fal baktırdım kişi analizi anlık hislerini doğru bildi yaşadığım olayları mukabil tutunca.2 gün önce başka biriyle gördüğüm anı anlattı bana .Şaşırdım açıkçası.fal baktırdıktan sonra kendimi iyi hissettim ki ne varsa onu söylemesine rağmen pembeci değil neyse onu söylüyor.Deneyebilirsiniz yorum da yazın bakalım mukayese edelim.

X