İstanbul'da Fal - Falcılar

Sonra ben Alyanın falı çıktı diyip tekrar baktırdım. Alya bana bakkkk ben bu sitenin bir numarasıyım dediklerim nasıl da çıktı bana yorum yaz haydi diye tutturdu. Bu yaptı bunları gayette mutlu dedi. Ama Azra’ya baktırdığımda bana neden sen yazdın tam meraktan kıvranıyorken sen adım atmışsın diyip kızmıştı ve 10 gün içinde sana yazacak dedi Azra ve oldu . Ayrıca arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla da hiç de iyi bir halde değil :) adamın gözündeki fer gitmiş rengi değişmiş . Anlıkta duygu deniz ve Talha İlhan çok iyi bilmişti . İkisi de bu adam şuan dışarı bile çok çıkmıyor sporuna gidip geliyor çıkarsa da dışarı az çıkıyor hiç iyi bir halde değil aldatma da kesinlikle olmamış olsa derdim dedi ikisi de ki Azra da demişti bunu . Buraya yazmadan 5 dk önce yazdı ben öyle bir şey yapmadım kaç gündür aklımdan çıkmıyor bu durum vs bir şeyler dedi . Yapsa kadınlar hissediyor kızlar o yüzden saçma sapan falcılara inanmayın
ben de böyle kibirleri anlamıyorum. ben en iyisiyim bana yorum yap ne ya? gercekten çok saçma. sevdiğim bir falcı ama Boyle yapması beni irrite etti. Talha anı baya iyi biliyor ama zamanları çıkar mı bilmem.

ben de böyle kibirleri anlamıyorum. ben en iyisiyim bana yorum yap ne ya? gercekten çok saçma. sevdiğim bir falcı ama Boyle yapması beni irrite etti. Talha anı baya iyi biliyor ama zamanları çıkar mı bilmem.
Talha bana üstüne basa basa temmuz demişti aslında bir bakıma çıktı diyebilirim ama ilişkiden kaçıyor yine karşı taraf . Ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum

Duygu denizde bana sitede en iyisiyim demişti, anda biliyo sanarken aşk,iş,sağlık komple doğru bilmediğini öğrenmiştim patladı tek tek 😂

Ben geleceği hiçbir falcının bilebileceğini düşünmüyorum. Yani eğer müslümansak bu böyle zaten.. falcılar andan yorum yapıyorlar o yüzden anı bilmesi önemli benim için en azından karşı tarafın duygularını

Ben geleceği hiçbir falcının bilebileceğini düşünmüyorum. Yani eğer müslümansak bu böyle zaten.. falcılar andan yorum yapıyorlar o yüzden anı bilmesi önemli benim için en azından karşı tarafın duygularını
Gelecek çok değişken bir şey iki tarafın anlık tercihlerine düşüncelerine göre şekillenebiliyor. Tek bir ihtimal yok ki hiçbir şeyde. Ama benim bildiğim bir şey varsa o da beklememek enerjinizi ne zaman çekerseniz asıl o zaman olacak olanlar başlıyor

Ben de istemeyen birini bekleyemeceğimi dedim bakalım nolacak Kemal çeriye az önce yine baktırdım bu sefer de çıkarsa bu adamın dedikleri kızlar kesin deneyin ama bekleyin benimkisi yakın vade bir çıksın öyle 😄
Kemal çeriye 2021 de nişanlımla ayrıyıen baktırmışım şimdi dinledimde hiçbir dediği çıkmamış 4 gün sonra yazar demiş inat etmiş ego yapmış demiş 🤣

Daha önce kahloo Büşra’nın bende tuttuğunu iyi baktığını yazmıştım.Dün ikinci defa baktırdım çok alakasız hiçbir şeyi bilemedi.

Kızlar ben bir şey fark ettim ahuya baktıranlar bir bakabilir mi ? Falsepetinde ahu yaldız ile amine Altun’un sesleri baya baya aynı . Hatta iddialıyım ikisi aynı kişi . Amineye baktırmadım ama hakkında kısmında sesini dinledim ahu yaldız bu yani bildiğiniz sadece sesini az değiştirmeye çalışmış . Ahudan hiç beklemezdim valla ne hileler dönüyor ya

X