İstanbul'da Fal - Falcılar

Banada tavşan adımlarla gelecek ama bir yıl barışmazsınız demişti 😅😅😅😅😅😅 o kadın olumsuz olmak için olumsuz konuşuyor bence bildiği yok
Bana da yengeç adımı atacak ama olmayacak dedi 😂 daha öyle bir şey olmadı ama aradığımda bak benim dediklerim çıkar bu sitenin 1 numarası benim dedi. Alyanın bildiğini ya da bilebileceğini hiççççç düşünmüyorum

Bana da yengeç adımı atacak ama olmayacak dedi 😂 daha öyle bir şey olmadı ama aradığımda bak benim dediklerim çıkar bu sitenin 1 numarası benim dedi. Alyanın bildiğini ya da bilebileceğini hiççççç düşünmüyorum

Ayyy banada oyle bilmis bilmis konusmustu ya. Sevmedim alyayi. Bende de cok fostu. alyanin bildigini ve bilecegini assssla dusunmuyorum.

Ayyy banada oyle bilmis bilmis konusmustu ya. Sevmedim alyayi. Bende de cok fostu. alyanin bildigini ve bilecegini assssla dusunmuyorum.
Hahahajjajajaj bana eski sevgilimle olmayacağını dedikten sonra da karşıma yeni çıkacak adamı öyle bir anlattı ki 😂😂 adam da bir kusur dahi yoktu. Adamın maddi manevi fiziksel karakter her şeyini şişire şişire anlattı. Sallıyo da sallıyo ya.

Toplu cevap vereyim arkadaşlar. Bu ayrlık sürecinde eski erkek arkadaşımın beni aldatacağımı sonra da bunları bana teker teker diyeceğini demişti . Anlık yorumları zaten bu kişinin kendi hayatına odaklandığı iyi bir durumda olduğu yönündeydi. Bundan 4 gün önce ben adım attım aklımda hiç yoktu ve baktırdığım her falı patlatmış oldum. Tekrar olabilir miyiz diye konuşma yapınca başkalarıyla olduğunu söyledi ama geveledi sonra yapmadım dedi sonra tekrar olamayız biz ben yaptım dedi. ( biz ilişki içindeyken ben böyle bir şey olursa asla seni istemem demiştim o yüzden dediğini hissetmiştim ve öyle biri değildi yapsa da beni aklından çıkardığı dk yapabilirdi ki konuşma içinde duygu yönünden yoğun olduğunu ama bizim uyuşamadığımızı söyledi )

Sonra ben Alyanın falı çıktı diyip tekrar baktırdım. Alya bana bakkkk ben bu sitenin bir numarasıyım dediklerim nasıl da çıktı bana yorum yaz haydi diye tutturdu. Bu yaptı bunları gayette mutlu dedi. Ama Azra’ya baktırdığımda bana neden sen yazdın tam meraktan kıvranıyorken sen adım atmışsın diyip kızmıştı ve 10 gün içinde sana yazacak dedi Azra ve oldu . Ayrıca arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla da hiç de iyi bir halde değil :) adamın gözündeki fer gitmiş rengi değişmiş . Anlıkta duygu deniz ve Talha İlhan çok iyi bilmişti . İkisi de bu adam şuan dışarı bile çok çıkmıyor sporuna gidip geliyor çıkarsa da dışarı az çıkıyor hiç iyi bir halde değil aldatma da kesinlikle olmamış olsa derdim dedi ikisi de ki Azra da demişti bunu . Buraya yazmadan 5 dk önce yazdı ben öyle bir şey yapmadım kaç gündür aklımdan çıkmıyor bu durum vs bir şeyler dedi . Yapsa kadınlar hissediyor kızlar o yüzden saçma sapan falcılara inanmayın

Sonra ben Alyanın falı çıktı diyip tekrar baktırdım. Alya bana bakkkk ben bu sitenin bir numarasıyım dediklerim nasıl da çıktı bana yorum yaz haydi diye tutturdu. Bu yaptı bunları gayette mutlu dedi. Ama Azra’ya baktırdığımda bana neden sen yazdın tam meraktan kıvranıyorken sen adım atmışsın diyip kızmıştı ve 10 gün içinde sana yazacak dedi Azra ve oldu . Ayrıca arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla da hiç de iyi bir halde değil :) adamın gözündeki fer gitmiş rengi değişmiş . Anlıkta duygu deniz ve Talha İlhan çok iyi bilmişti . İkisi de bu adam şuan dışarı bile çok çıkmıyor sporuna gidip geliyor çıkarsa da dışarı az çıkıyor hiç iyi bir halde değil aldatma da kesinlikle olmamış olsa derdim dedi ikisi de ki Azra da demişti bunu . Buraya yazmadan 5 dk önce yazdı ben öyle bir şey yapmadım kaç gündür aklımdan çıkmıyor bu durum vs bir şeyler dedi . Yapsa kadınlar hissediyor kızlar o yüzden saçma sapan falcılara inanmayın

Böyle iddialı olanlar hep patlıyor 😂
Zaten bence o sitenin bir numarası kendisi değil. Abartılan birisi üstelik ilk falından memnun biri olarak bunu diyorum

Falaepetinde Kemal çeri var kahve falı çok iyi bence. O adam bana adım attığım halde bu 26 temmuza kadar yazacak demişti ben de nasıl yani ben adım attım şuan rahattır neden adım atsın demiştim . Dediği şey yalandı ve sen buna inanırsan tamamiyle gideceğini çok iyi biliyor gelip sana bunu anlatacak demişti ve adam bildi kızlar

X