İstanbul'da Fal - Falcılar

İnşallah size iyi söylediği her şey olsun
Enerjileri herkesin aynı olmuyor tabi mükemmel falcı yok o kesin :)
Bana iyi bir şey söylemedi karşı tarafla ilgili tahmin ettiklerimi o söyledi.Söylediği hiç iyi bir şey yoktu hatta😂Gerçekten hayatımın çok kötü bir dönemi:KK43:

Bana iyi bir şey söylemedi karşı tarafla ilgili tahmin ettiklerimi o söyledi.Söylediği hiç iyi bir şey yoktu hatta😂Gerçekten hayatımın çok kötü bir dönemi:KK43:
Bazen gerçekten üst üste geliyor, özellikle yaz aylarında aşk acısı hiç çekilecek psikoloji değil 😔
Büşra dedi diye öyle olcak hali yok ama
Sizin iç sesiniz önemli ama olaylar olumsuz olunca insan içinde bile her şeyi kötü görmeye başlayabiliyor biraz olumlu düşünüp inanmaya çalışın biliyorum zor ama kendinize iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın 🙏🏻

Bazen gerçekten üst üste geliyor, özellikle yaz aylarında aşk acısı hiç çekilecek psikoloji değil 😔
Büşra dedi diye öyle olcak hali yok ama
Sizin iç sesiniz önemli ama olaylar olumsuz olunca insan içinde bile her şeyi kötü görmeye başlayabiliyor biraz olumlu düşünüp inanmaya çalışın biliyorum zor ama kendinize iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın 🙏🏻
Çok teşekkür ederim cümleleriniz iyi geldi.Umarım sizin de güzel gönlünüzden geçenler gerçek olsun💞

nerimana fal baktırıp çıkan var mı? nermin diye de geciyor olabilir. bana anda söyledikleri çıkmış mart ayında baktırmışım. fakat çok gelecek söylememiş o zamanki dedikleri çıkmış.

Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:
Özelden nosunu verirmisiniz

Marsa bi önceki falda söylediği kişilerle ilgili detay için katina attım iptal etti su falında görünür bu fal türü buna uygun değil diye. su falına baktırdım bi öncekini destekler nitelikte bi kaç özel durum anlattı vadeleri uzun baya yıl sonu gibi tarihler verdi çıkarsa bende yazarım bakalım süreç onun dediği gibi çıkacak mı. özel biriyle ilgili sorunca anı geçmişi takır takır sıralıyor arkadaşlar berkte aynı şeyleri söyledi ikisinin dedikleri birebir aynı ama berkin vadesi çok yakın. merak ediyorum sonucu.
Eger fal sepetindeki mars dan bahsediyorsan asla tutmadi bende vadesi

Damla bana birkaç güne işin hallolur diye fısıldadır bana dedi :KK70: :KK70:: D
bunu 8 nisanda söyledi hiçbir şey yok ortada kaç ay geçmiş bence çok takmaya gerek yok onu
Damlayı bu kadar övmüşlerdi bende de tam bir fiyaskoydu..hiçbirşey bilemedi ve öyle saçmaladıki

X