İstanbul'da Fal - Falcılar

Alminaya baktiran var mi? Dun oglen katina attim fal yorumlaniyor da kalmis hala yorumlamadi iptal de edemiyorum. Cani isteyince yorumlayacak heralde.

kızlar hala bulamadık birini ya ben evir çevir hep demete gidiyorum asmin cafede, birde rüzgara baktırdım farklılık olsun diye bi sevemedim ona daha önce giden oldu mu?

Merhaba banada iletebilir misiniz?

Beşiktaş ıhşamur caddesinde cnm numarasını attm biraz soğuk nevale bir kadın ama benim nasıl evlenip evlenmiceğimi bile bilmiş . Tarihler zamanlar hepsi tutmuş ama size ne olur bilemem fal işleri işte. 2018 de ki mesajlarımı bulabilirsen orda faldan hemen sonra yazmış olabilirim neler dediklerini çıkıp çıkmadığını
Ben de alabilir miyim Safiye hanımın numarasını

Kızlar bir yolun varda indirim varmış Berk e duru görü baktırdım tırt en iyisi soru sormadan kahve falı atacaksın ilk falı şokluktu 2. Tırt.. bana diyo sen gurur yapıyorsun bi tv reklamı verip dön demediğim kaldı 😂😂😂 diyo gururun yüzünden kaybedersin …. Bacım ne gururu gurur mu kaldı bende:s

Kızlar bir yolun varda indirim varmış Berk e duru görü baktırdım tırt en iyisi soru sormadan kahve falı atacaksın ilk falı şokluktu 2. Tırt.. bana diyo sen gurur yapıyorsun bi tv reklamı verip dön demediğim kaldı 😂😂😂 diyo gururun yüzünden kaybedersin …. Bacım ne gururu gurur mu kaldı bende:s
Ben de kahve falı iyi diye bu sefer onu denedim Berkte. İlk baktırdığımda yeni içilmiş kahvem olmadığı için tarot atmıştım, çok şaşırtıcı bir fal olmamıştı. Kahve de çok farklı olmadı 🙁 soru sormadan mı atmak lazımdı acaba, normalde öyle yaparım ama bu sefer içimi döktüm adama o da aynen senin dediğin gibi diyip durmuş mecburen 😂
Aslında bütüne baktığımda dedikleri de doğru, sadece harf, isim ya da kimsenin bilemeyeceği birşeyi bilmesi gibi bir beklenti olunca bana da vasat gelmiş olabilir bilemedim…

Ben de kahve falı iyi diye bu sefer onu denedim Berkte. İlk baktırdığımda yeni içilmiş kahvem olmadığı için tarot atmıştım, çok şaşırtıcı bir fal olmamıştı. Kahve de çok farklı olmadı 🙁 soru sormadan mı atmak lazımdı acaba, normalde öyle yaparım ama bu sefer içimi döktüm adama o da aynen senin dediğin gibi diyip durmuş mecburen 😂
Aslında bütüne baktığımda dedikleri de doğru, sadece harf, isim ya da kimsenin bilemeyeceği birşeyi bilmesi gibi bir beklenti olunca bana da vasat gelmiş olabilir bilemedim…
Soru sormadan baktırmak lazım canım diğer türlü soruya göre cevap veriyorlar oda sallamasyon oluyor

Yine indirim mi yapmis ben gecen indirimsiz duru goru baktirdim gercekten kotuydu sonra uslanmadim bi de kahve attim artik beni tanidigi icin tamamen tirtti. Ama ikinci kahvede vade verdi.

X