İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba, indirim varken berki bende deneyeyim diyorum. Genel ne olacak bitecek gibi mi sormak gerek?
Ben “onunla ne olur” diye sormustum ama durugoruyu onermem. Kahvesi iyiydi fakat bir yerden sonra tavsiye vermisti sadece gecmis ve anlik iyiydi ikinci kahvede vade vermisti ama sadece vade. Elle tutulur pek bir sey dememisti.

Sevindim 😄 Ben kolay kolay tavsiye etmiyorum ama %90 çıktı. Yaşayacağım süreçle beraber vadeyi bildi.
Ya bende bilemedigi seyler de oldu mesela ama hisli biri oldugunu dusunuyorum kesinlikle. Ve duygu denizi de deneyip birakicam bu fal olaylarini. O da 1 temmuzda gelecekmis dun onun icin kredi bile almistim 😄

Ben “onunla ne olur” diye sormustum ama durugoruyu onermem. Kahvesi iyiydi fakat bir yerden sonra tavsiye vermisti sadece gecmis ve anlik iyiydi ikinci kahvede vade vermisti ama sadece vade. Elle tutulur pek bir sey dememisti.
Bence de en iyisi kahve ve ilk fali cok iyi cok sik baktirmamak lazim her falci icin gecerli. Minimum 1 ay vermek lazim ya da gelisme olmasini beklemek. Berk genelde gelecek cikmiyor diyorlar, vadesini bilmesine sasirdim hem Ahu'dan daha net ve uyan bir vade vermis digeri 45 gun demis uzun bir vade mutlaka bir adim gelir zaten o kadar zamanda.

Bence de en iyisi kahve ve ilk fali cok iyi cok sik baktirmamak lazim her falci icin gecerli. Minimum 1 ay vermek lazim ya da gelisme olmasini beklemek. Berk genelde gelecek cikmiyor diyorlar, vadesini bilmesine sasirdim hem Ahu'dan daha net ve uyan bir vade vermis digeri 45 gun demis uzun bir vade mutlaka bir adim gelir zaten o kadar zamanda.
Attım bende berke bakalım ne diyecek:)

Ya evet 1-2 hafta dedi berk. Ben adim gelecegine ihtimal vermiyodum. O anlamda berk bildi. Ama mesela bana 3 seneye boyle olur 1-2 seneye boyle olur falan diye anlatiyo. Kesinlikle arada bir baktirilabilir bencede

Attım bende berke bakalım ne diyecek:)
Sok olabilirsin enerjin tutarsa cunku bana gercekten gecmisi cok iyi bildi. Yalniz Falci Mars daha iyi bildi ona gore gelecek konusunda Berk'in dedigi olmadi zaten faline rtesinde patladi durumlar Mars'a hicbir detay vermedim hem olan spesifik durumu bildi hem gelecek soyledigi sekilde ilerliyor. Daha onceki fali da cikmisti onun bana hem de cok detay bir seydi. Berk'e bir gelisme olursa yine kahve baktiririm ama Mars'a daha cok guveniyorum gelecek konusunda.

X