İstanbul'da Fal - Falcılar

Berk’e baktıranlar yorumlarını düşüncelerini yazabilir mi? Konuşulduktan sonra baktım sürekli sıra var buradan da giden çok olmuştur herhalde. Falcı Mars bana baya baya bilmiş bu arada arkadaşlar son falında hiç detay vermediğim halde, Katina falıydı gönderdiğim ve gelecek de Berk’e oranla daha mantıklı sanki onun dediği olacak

Berk’e baktıranlar yorumlarını düşüncelerini yazabilir mi? Konuşulduktan sonra baktım sürekli sıra var buradan da giden çok olmuştur herhalde. Falcı Mars bana baya baya bilmiş bu arada arkadaşlar son falında hiç detay vermediğim halde, Katina falıydı gönderdiğim ve gelecek de Berk’e oranla daha mantıklı sanki onun dediği olacak
Berki bende denedim, tutturamadi bende.

Dejavu Seyhan hanimin dedikleri cikiyor mu? Haftaici fal baktirdim kendisine, mevcut durum ile ilgili yorumlari yerindeydi, harikaydi diyemem ama baktirdigim bir cok falcidan iyiydi. Bu haftaici is gorusmem vardi, gorusmenin iyi gececegini ama maddi olarak beklentimi karsilamayacaklarindan olumsuz olacagini soyledi. Hic oyle olacagini dusunmuyordum ama muhtemelen dedigi gibi olacak, mevcut isimdeki olanaklar daha iyi. Is ile ilgili dediklerini yasayan var mi?

herkeze selam , dogum haitası ve tarot baktırmak istiyorum tavsiye edecegiğiniz biri varmı ? ( fiyat cok ucuk olmayan )
Ben uygun fiyatli astroloji 1 senelik ongoru almistim birinden ama tarot bakmiyor sadece dogum haritasi veya 1 sene boyunca olabilecek sansli gunler vs soru da sorabiliyorsun. Fal gibi degil ama sadece donemleri ve acilari soyluyor ama bos biri d edegil hisleri var. Onu istersen telefonunu verebilirim. 1 saate yakin yorum yapiyor telefonda soru da sorabiliyorsun. Digerlerine gore ucreti 1/3 neredeyse.

Ben uygun fiyatli astroloji 1 senelik ongoru almistim birinden ama tarot bakmiyor sadece dogum haritasi veya 1 sene boyunca olabilecek sansli gunler vs soru da sorabiliyorsun. Fal gibi degil ama sadece donemleri ve acilari soyluyor ama bos biri d edegil hisleri var. Onu istersen telefonunu verebilirim. 1 saate yakin yorum yapiyor telefonda soru da sorabiliyorsun. Digerlerine gore ucreti 1/3 neredeyse.
Canım bana da gönderir misin isim iletişim

Canım bana da gönderir misin isim o
bayramda indrm olur o zmn atarsın
Kimi önerirsiniz oradan? Tutturdu vadesi çıktı dediğiniz biri var mı? Değerlendirelim bayramda

X