İstanbul'da Fal - Falcılar

500 tl verecekseniz bence Yaşar ı deneyin en azından an konusunda yakın gelecek konusunda pek şaşmadı
Yillar oldu fala para vermeyeli bir iki baktirip yine birakicam o yuzden guzel oneri istiyorum. Yasar nerede bakiyor ve sizde tam an odakli mi bildi? Karsi tarafin dusuncelerini falan?

hersey harika oldu mu merak ediyorum hahaha allahım nefret ya bu falcılar bazen cidden
5 sene once baktiginda yalnizdim, falda biriyle tanisip kisa surede evlenecegimi soylemisti. Dedigi gibi de oldu, bir kac ay sonra esimle tanistim, 1 sene icinde evlendim. Ama hic birsey harika olmadi tabi 😅, simdi farkli sorunlar.

Çok saol talena. Bende deniycem ama kararsız kalmıştım.
Ben memnun kalacağına eminim ama yakın geleck için birak sen sorma kendi anlatsın akışında benim sorduklarım değil onun söyledikleri bişyler oldu acıkcası he olumsuz mu evet soyledıgı sey olumsuz , ama sonuc onun dedıgı olmus oldu

Ee olsun bilmiş kim bu bilen kişi Zeynep mi
Zeynep, ama bence tesaduftu. Ayrilmis oldugum erkek arkadasim icin cok mutsuz falan demisti o zaman ama gayet hayatini yasiyordu, sevgilisiyle keyfi yerindeydi, hatta o da evlendi benden sonra. Kotu biseyler soylemesine sasirdim forumdaki digerlerine. Son baktirdigimda da benzer seyler soyledi, aydinlaga cikan sen olacaksinlar falan

Zeynep, ama bence tesaduftu. Ayrilmis oldugum erkek arkadasim icin cok mutsuz falan demisti o zaman ama gayet hayatini yasiyordu, sevgilisiyle keyfi yerindeydi, hatta o da evlendi benden sonra. Kotu biseyler soylemesine sasirdim forumdaki digerlerine. Son baktirdigimda da benzer seyler soyledi, aydinlaga cikan sen olacaksinlar falan
Bana sen ağlayıp duran için için ağlayan bi insansın dedi sonra güzel olan hayatında tüm şanslar sana gelecek ah ah öyle güzel olacak ki diyo şaşırıp kalcaksın dedi. Bende baskası için baktırdığım da düşünüp düşünüp duruyo bi derdi var bunun başı bi sıkışcak bi dertte olcak diyip durdu ve sürekli bana sordu hııı ne derdi var bunun diye kaç kere bi derdi yok bildiğim dedim durdum. o kişininde maşşalah işi gücü hep rast giiti o dönem dertte falan hiç değildi. Kalıplaşmış cümleler söylüyor hep işte ya

Benim dusuncem kendi adıma, besyuz lira yasara verecegime astrocenterda birine baktırırım. Cıkma olasılıkları yaşardan daha fazla.

Berk,falcı Mars, FAMA, zeynep, damla, safiye, alya, sezgi ve diğer falcıların olumlu olarka baktığı, sana karşı hisleri var dediği çocuk bugün bana abi de dedi. Kardeşimsin dedi aramızda 3 yaş olmasına rağmen :KK43:
Gıcıklıgına mı demis olabilir mi? Yoksa bole sakin ve olgun tavırla abi de bana mı dedi?

Gıcıklıgına mı demis olabilir mi? Yoksa bole sakin ve olgun tavırla abi de bana mı dedi?
Yok pek olgun değildi tavrı, normalde bizim ortamda pek abi denmez zaten yaş farkı fazla olsa bile, yani ben benden 5-6 yaş büyük insanlara bile ismiyle hitap ediyorum.
Berke de fal sorusu olarak sordum
O da tepkini ölçmek istemiş falan dedi
Bakalım mesafeli davrancam ben de umutlanmıcam zaman gösterecek :KK43:

Berk,falcı Mars, FAMA, zeynep, damla, safiye, alya, sezgi ve diğer falcıların olumlu olarka baktığı, sana karşı hisleri var dediği çocuk bugün bana abi de dedi. Kardeşimsin dedi aramızda 3 yaş olmasına rağmen :KK43:
Ne alaka sanki 10 yaş fark var. 3 yaş ideali zaten ama bu aslında o gözle bakmadığını göstermeye çalışmış, üzücü. Damla çoğunlukla pembeci ama Berk bana pembeci gelmemişti, Falcı Mars özellikle asla pembeci değil şimdiye kadar hiç olumlu konuşmadı bana.

Ne alaka sanki 10 yaş fark var. 3 yaş ideali zaten ama bu aslında o gözle bakmadığını göstermeye çalışmış, üzücü. Damla çoğunlukla pembeci ama Berk bana pembeci gelmemişti, Falcı Mars özellikle asla pembeci değil şimdiye kadar hiç olumlu konuşmadı bana.
Sana bir şey diyim mi ben de falcı marsa çok baktırdım zamanında eski hesaplarımdan. Şimdiye kadar 4 kişi sordum hepsi olumsuzdu sadece bu kişiye olumluydu baya şaşırdım ben de

Sana bir şey diyim mi ben de falcı marsa çok baktırdım zamanında eski hesaplarımdan. Şimdiye kadar 4 kişi sordum hepsi olumsuzdu sadece bu kişiye olumluydu baya şaşırdım ben de
Evet bende de olumsuz dedi olumsuz oldu aynen hatta hiç olumlu yorum yapıyor mu demiştim sana olumluymuş. o yüzden daha sonra değişme ihtimali var. Erkekler bazen garip şeyler yapıyorlar akıllarınca denemek için mi neyse artık.

X